Niedziela 14.04.2019 08:30

Charytatywne gwiazdy "biegną po nowe życie" w Wiśle: różowa Żyła, Wróblewska w futrzanej czapie i szczęśliwa Andrzejewicz (ZDJĘCIA)

Bieg po nowe życie Olga Kalicka Justyna Żyła Julia Wróblewska Gosia Andrzejewicz Dorota Czaja Ewa Pacuła Urszula Dębska Marianna Zydek Anna Karczmarczyk

Polskie gwiazdy coraz chętniej próbują udowodnić, że interesuje je coś więcej niż tylko czubek własnego nosa. Celebryci z dużym poświęceniem angażują się w różne akcje charytatywne i komentują ważne społecznie tematy. Niektórym mocno się za to obrywa, ale nie zniechęca ich to do dalszego działania.

ZOBACZ: Anja Rubik hejtowana za wsparcie protestu nauczycieli! "A strajk bibliotekarzy czy sprzątaczek też będziesz popierać?!"

Niestety, wciąż bywa też tak, że gwiazdy chętnie promują się na filantropów, a gdy przychodzi co do czego i trzeba realnie pomóc, tracą zapał. Jakiś czas temu Ewa Lubert, żona współtwórcy zespołu Virgin, ostro zareagowała na to powszechne wśród celebrytów zachowanie.

PRZYPOMNIJMY: Ewa Lubert jest wściekła na polskie gwiazdy: "Obiecali wpaść na oddział onkologiczny i na obiecankach się skończyło!"

Na szczęście, sytuacja zdaje się odwracać ku lepszemu. Jednym z przykładów na ten trend jest doroczny Bieg po nowe życie, organizowany w Wiśle. Co roku do górskiego kurortu przyjeżdża tłum mniejszych i większych gwiazd, gotowych wziąć udział w charytatywnym wyścigu.

W tym roku celebryci też dopisali i tłumnie wsparli transplantologię, które była motywem przewodnim imprezy. Do Wisły przyjechali między innymi Olga Kalicka, Julia Wróblewska, Gosia Andrzejewicz, Tomasz Barański, Maciej Kot czy Rafał Zawierucha. Lokalizację imprezy wykorzystała też Justyna Żyła, która zadbała, by wyróżnić się jaskraworóżowym strojem.

Zobaczcie, kto jeszcze wziął udział w Biegu po nowe życie:

« Poprzednie 1/21

Gwiazdy "biegną po nowe życie" w Wiśle

2Gwiazdy "biegną po nowe życie" w Wiśle

Fot. ONS / East News