Niedziela 14.04.2019 18:15

Kasia Skrzynecka z zabawną miną poprawia sobie stanik podczas wyjścia z rodziną (ZDJĘCIA)

Katarzyna Skrzynecka Marcin Łopucki

Katarzyna Skrzynecka jest jedną z bardziej lubianych polskich gwiazd. Od kilku lat widzowie mogą oglądać ją w roli sympatycznej jurorki programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, który jako uczestniczka wygrała w 2014 roku. Dobra passa zawodowa idzie w parze z udanym życiem prywatnym. Kasia od dziesięciu lat jest żoną Marcina Łopuckiego, mistrza Polski i Europy w fitnessie. Para wychowuje wspólnie córkę, Alikię Ilię.

Małżeństwo Skrzyneckiej i Łopuckiego uchodzi za bardzo udane, a szczęśliwego i ustabilizowanego życia rodzinnego niejeden mógłby im pozazdrościć. Często można ich zobaczyć na wspólnych spacerach. Ostatnio paparazzi przyłapali ich, gdy wychodzili razem z papugarni. Towarzyszyli im znajomi z córką. Dziewczynki dostały w prezencie pluszowe papugi.

Kasia ubrana była w zwiewną, różową sukienkę i skórzaną kurtkę. W pewnym momencie gwiazda sięgnęła ręką za dekolt i zaczęła majstrować przy staniku, robiąc przy tym zabawne miny. Wspólne popołudnie obie rodziny zakończyły wizytą w burgerowni.

Zobaczcie zdjęcia:

« Poprzednie 1/14

Rodzinne popołudnie Skrzyneckiej

2Rodzinne popołudnie Skrzyneckiej

Pudelek Exclusive