Niedziela 14.04.2019 21:00

Isabel ostrzega Kaza: "Nie pozwolę, żeby pana kłamstwa rozprzestrzeniały się jak smog!"

Kazimierz Marcinkiewicz Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz Kaz Isabel

Isabel ostrzega Kaza: "Nie pozwolę, żeby pana kłamstwa rozprzestrzeniały się jak smog!"

Publiczna batalia pomiędzy Izabelą Olchowicz-Marcinkiewicz a Kazimierzem Marcinkiewiczem od kilku miesięcy rozgrzewa polskie media i wydaje się, że nieprędko się zakończy. Izabela konsekwentnie wzywa byłego męża do zapłaty alimentów, a ten z podobną konsekwencją twierdzi, że nie ma z czego płacić, bo niewiele zarabia.

Przypomnijmy: Kazimierz Marcinkiewicz wspomina małżeństwo z Isabel: "TRAFIŁ MI SIĘ HORROR"

Jednocześnie Kaz na Instagramie chwali się, że korzysta z życia, co jeszcze bardziej frustruje Isabel. Najbardziej jednak boli ją, że były premier nazywa ją publicznie "stalkerką".

Kolejne wpisy Izabeli na Facebooku są coraz bardziej dramatyczne. Ostatnio ujawniła, że nie stać jej na opiekunkę, przez co często śpi w ubraniu, bo nie potrafi się sama przebrać w piżamę.

Zobacz: Dramat Isabel: "Czasem śpię w ubraniu, bo nie rozbiorę się sama"

Ostatni wywiad udzielony przez Marcinkiewicza Pawłowi Kapuście ponownie stał się dla Izy pretekstem do napisania długiego postu. Olchowicz-Marcinkiewicz uważa, że Kaz nazywa ją stalkerką bezprawnie i zapowiada podjęcie kroków prawnych (zachowujemy oryginalną pisownię).

Muszę wypowiedzieć się jeszcze raz w tej kwestii bardzo DOSADNIE. Mam nadzieję, że po raz ostatni. Pan Marcinkiewicz NIE MA PRAWA nazywać mnie 'stalkerką'. Jeśli będzie to powielać, to podejmę właściwe kroki prawne. DOŚĆ. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby była żonę, osobę niepełnosprawną, która ma alimenty przyznane przez sąd w drodze kilkuletniej rozprawy procesowej i która domaga się ich regulowania, nazywać w ten sposób? - pyta Isabel.

Celebrytka uważa, że były mąż nie ma podstaw do oskarżania jej o nękanie, bo "nie stoi pod jego domem i nie wysyła pogróżek".

DLACZEGO MANIPULUJE pan ludźmi? (...) JAKIM PRAWEM używa pan tego określenia? Czy ja stoje pod pana mieszkaniem, biegam za panem w parku, na basenie, czy wydzwaniam, smsuję, śledzę, wysyłam pogróżki? DLACZEGO pan za wszelką cenę usiłuje robić ludziom wodę z mózgu? DLACZEGO w ten sposób zmusza mnie do dementowania? Bo za mało o panu piszą? ŻĄDAM ZAPRZESTANIA. Bo ja NIE POZWOLĘ na to, żeby pana kłamstwa i insynuacje brały górę i rozprzestrzeniały się jak smog - porównuje obrazowo Izabela.

38-latka nazywa siebie "wierzycielem długu" Kaza i podkreśla, że przy zarobkach wynoszących ponad 12 tysięcy złotych miesięcznie, nie powinien mieć problemów z płaceniem.

(...) są ludzie którzy zarabiają 20 tysięcy rocznie, (czyli minimalną krajową) i PŁACĄ alimenty, tyle ile mogą - zaznacza.

Izabela postraszyła też, że "ciąg dalszy nastąpi". Nie możecie się doczekać?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1143)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1143
Odpowiedz
753 63
zgłoś
Frank 14.04.2019 21:01
Mogłaby już zdjąć ten gips po tylu latach :)
Odpowiedz
346 54
zgłoś
gość 14.04.2019 21:02
A rączka jak, boli? Nie pozwala pracować? Nie pozwala wyjść z twarzą?
Odpowiedz
54 23
zgłoś
Gość 14.04.2019 21:04
Gość: Pudel juz przestan śledzić Izabelli kona na fb bo zaczyna to byc nudne
Wielkanoc idzie bądźmy dla siebie życzliwi x
Odpowiedz
233 52
zgłoś
gość 14.04.2019 21:04
Babo, zejdź z afisza i przestań zamęczać. Gorsza jesteś niż pisior.
Odpowiedz
384 57
zgłoś
gośćx 14.04.2019 21:04
Facet miał pecha, że trafił na taką kobietę.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1143