Poniedziałek 15.04.2019 10:45

Rozanielony Baron o związku z Wieniawą: "Ja jestem szczęśliwy, wierzę, że Julka również"

Julia Wieniawa Baron Aleksander Baron

Rozanielony Baron o związku z Wieniawą: "Ja jestem szczęśliwy, wierzę, że Julka również"

Związek najbardziej przedsiębiorczej 20-latki w Polsce i starszego od niej o 15 lat gitarzysty Afromental był dla większości ogromnym zaskoczeniem. Początkowo Julia Wieniawa i Aleksander Baron twierdzili, że nie łączy ich nic poza współpracą muzyczną. Z ich wpisów na Instagramie można było jednak wywnioskować, że spędzili razem wakacje na Wyspach Zielonego Przylądka, a następnie wybrali się wspólnie na narty.

Zobacz: Baron dementuje plotki o romansie z Wieniawą! "Będziemy pracować nad wspólnymi rzeczami"

Para celebrytów coraz częściej widywana jest w dość intymnych sytuacjach. Kilka dni temu fotografowie przyłapali Julkę i Aleksandra, jak za rękę wychodzili z imprezy Magnum Fashion Show, a kilka godzin później nie szczędzili sobie czułości w jednej z warszawskich restauracji.

Zobacz: Julia Wieniawa i Baron CAŁUJĄ SIĘ w restauracji! (ZDJĘCIA)

Wszystko wskazuje zatem na to, że oboje stwierdzili, że nie ma sensu dalej ukrywać łączące ich uczucie. Jeden z reporterów próbował podejść artystę na pokazie Magnum i zapytał której z występujących na pokazie celebrytek będzie kibicować:

Będę oczywiście kibicował Julii Wieniawie, ale tak samo będę kibicować Julce Kuczyńskiej, mojej serdecznej koleżance. Jestem bardzo ciekawy tego wydarzenia - odpowiedział na pierwsze pytanie Baron.

Potem dziennikarz pokusił się o zadanie bardziej bezpośredniego pytania, bowiem spytał, czy Aleksander jest szczęśliwy z Julką:

Każdy rozsądnie myślący człowiek dąży do szczęścia, ja jestem szczęśliwy, wierzę, że Julka również - odpowiedział bardzo szczerze Baron.

Przypomnijmy, że 20-latka w jednym z ostatnich wywiadów przyznała jedynie, że z gitarzystą "mają się z ku sobie". Myślicie, że odczucia tej dwójki względem siebie nieco się różnią?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (239)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 239
Odpowiedz
50 28
zgłoś
Gość 15.04.2019 10:46
A niech sie bawi, szkoda tylko tego Antka
Odpowiedz
75 46
zgłoś
gość 15.04.2019 10:46
nie podoba mi się to wszystko - wybiła się na Królikowskim i teraz skacze z kwiatka na kwiatek - teraz Baron, kiedy i który następny?
Odpowiedz
52 6
zgłoś
gość 15.04.2019 10:48
szołbiznes po polsku
Odpowiedz
45 8
zgłoś
gość 15.04.2019 10:48
kogo ci ludzie interesuja?
Odpowiedz
64 23
zgłoś
gość 15.04.2019 10:48
oni nie są razem, przyglądnijcie się wcześniejszym fotką , oni nawet nie całują się w usta, tylko w "wąsa" to wszystko jest pod publikę, na pokaz , to czysty biznes.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 239