Trwa ładowanie...
Przejdź na

Meghan Markle twierdzi, że ZDRADA WILLIAMA TO WINA KATE! "Zmusiła go do tego swoim zachowaniem"

489
Podziel się

Od jakiegoś czasu brytyjskie media donoszą o romansie księcia z najlepszą przyjaciółką żony - Rose Hanbury.

Meghan Markle twierdzi, że ZDRADA WILLIAMA TO WINA KATE! "Zmusiła go do tego swoim zachowaniem"
bCIpSdnp

Pod koniec marca brytyjskie media donosiły o konflikcie Kate Middleton z wieloletnią przyjaciółką - Rose Hanbury. Księżna Cambridge zdecydowała wówczas podjąć dość stanowcze kroki względem kobiety i zażądała od męża, aby postarał się o usunięcie Rose i jej męża z elit towarzyskich.

Szybko okazało się, co jest prawdziwą przyczyną niechęci Kate do Rose. Telenowela z przyjaciółkami podobno ciągnęła się od lat, a we wszystko zamieszany jest ksiażę William. Middleton miała się dowiedzieć, że jej wieloletnia przyjaciółka wdała się w romans z jej mężem. Była modelka, a obecnie żona Markiza Cholmondeley i jej rodzina, pomimo wysokiego statusu społecznego przez jakiś czas byli stopniowo odsuwani z grona przyjaciół książęcej pary. W końcu pod wpływem nalegań Kate doszło do całkowitego zerwania kontaktu.

bCIpSdnr

Najbardziej zaskakującą reakcją jest bez wątpienia zdanie w tym temacie szwagierki Kate. Jak donosi Radar Online, Meghan Markle winą o zdradę Williama obarczyła… księżną Kate:

Meghan powiedziała Kate wprost, że dosłownie zmusiła Williama do zdrady swoim zachowaniem - twierdzi osoba z otoczenia brytyjskiego dworu królewskiego.

bCIpSdnx

Niewybredne słowa amerykańskiej aktorki ponoć doprowadziły zdradzoną Middleton do płaczu. Niestety nie wiadomo, dlaczego żona Harry'ego pokusiła się o tak ostre stwierdzenie. Mówi się jednak, że podczas trzeciej ciąży Middleton była niezwykle oziębła względem męża.

bCIpSdny
bCIpSdnS
KOMENTARZE
(489)
gość
rok temu
a kto to podsłuchał?
Gość
rok temu
Rzeczywiście, ludzie zawsze wiedzą o nas więcej niż my sami o sobie :)
Jarosław
rok temu
jak z kociej kuwety
bCIpSdnT
Gość
rok temu
Pudelkowi się Meghan wyżaliła haha
gość
rok temu
" jej wieloletnia przyjaciółka wdała się w romans z jej mężem" a może to jednak mąż wdał się w romans ??
Najnowsze komentarze (489)
gość
rok temu
ktoś za wpisanie tego artykułu z dopiskiem stop hejt powinien poniesc karę ,to fake news,kto ze służby jest dopuszczany do podśłuchiwania takich rozmów to raz a Meghan nie jest taka g****a ,żeby takiezreczy mowic i to przy swiadkach
gość
rok temu
sorry trzecią ciąża to juz maltretowanie ciała zdarza się ze kobieta się źle czuje w ciąży i nie jest kurtyzana Meza żeby się zmuszać do aktu seksualnego ....co ta meghan wygaduje
Gość
rok temu
Wystarczy pozycja na boku wtedy brzuch nie przeszkadza Ja zawsze mam Ochotę nigdy nie odmawiam mężowi Bo co mam mu odmawiać żeby poszedł na bok ? Jakbym miała faceta co by ciagle mu się nie chciało tez bym go zdradzała proste[/cytat]niektórzy znają tylko jedną pozycję :) na misjonarza.[/cytat]a czasem lekarz mowi: odradzam, bo moze to zaszkodzic ciazy
jolka
rok temu
bedna kety,a ta czarna to wredna baba
Gość
rok temu
Meghan Markle broni praw kobiet, ale uznałaby, że "to wina kobiet, że są zdradzane"? Nie trzyma się to kupy.
Gość
rok temu
Bo nie mo dżemu
gość
rok temu
A PUDEL tam byl i wszystko słyszał. Tak w ogóle to pewno Meghan pewno sama do Pudla dzwoniła hahahaha
gość
rok temu
A ta jeszcze nie urodzila?
bCIpSdnL
Gość
rok temu
A może, pomijając rodzinę królewską, tak zwyczajnie przyznać, ze faceci to leniwe bobki, egocentrycy i dwulicowe świnie? On nie chce się rozwodzić, ale on nie chce z tobą żyć, on cię kocha, ale jest z tobą pomimo wszystko, jestes dla niego wszystkim, ale naprawdę jesteś po wszystkich innych ludziach na tym padole. Co.innego mówią co innego robią. Dla mnie faceci to czubki i dzień świra na codzień to wersja live.
Gość
rok temu
Pomijając czy ten artykuł to prawda czy bzdury wyssane z palca sam fakt wiecznego obarczania winą kobiet jest chory. Mąż jest głodny, twoja wina, dziecko zaśpi do szkoły twoja wina, mąż to chamska ś****a twoja wina, pewnie go prowokujesz.
Gość
rok temu
Ludziska, ależ gazety bzety piszą a my w to wierzymy. Prześcigają się w wymyślaniu sensacji. Tylko do pośmiania ten artykuł.
Gość
rok temu
Uwielbiam ten komentarz i się pod nim.podpisuję!!!!
gość
rok temu
To nie chodzi o to ze mu nie dała , dlaczego ludzie wszystko sprowadzacie do sexu, .. chodzi o to ze była nieprzyjemna dla niego , zimna w zachowaniu , to odpycha faceta i pociąga do robienia głupot , tak już jest , wierze w to ze ona jest zimna
Gość
rok temu
Ja mam dosyć tego, że my, kobiety jesteśmy obarczane winą za wszelkie niepowodzenia naszych mężów, dzieci i związków. Mąż nieudacznik-kobieta go nie motywuje, mąż zdradza-kobieta jest oziębła, dziecku nie idzie w szkole-matka się nim nie zajmuje. Rzygać się chce!!!
...
Następna strona
bCIpSdon