Poniedziałek 15.04.2019 14:30

Dominika Tajner-Wiśniewska usuwa Wiśniewskiego ze swojego życia? Pozbywa się... tatuażu z jego imieniem

Dominika Tajner-Wiśniewska Dominika Tajner Michał Wiśniewski

Dominika Tajner-Wiśniewska usuwa Wiśniewskiego ze swojego życia? Pozbywa się... tatuażu z jego imieniem

Rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej wciąż pozostaje jednym z najważniejszych medialnych tematów ostatnich miesięcy. Jeszcze nie tak dawno "managerka gwiazd" sama występowała w charakterze gwiazdy na parkiecie Tańca z gwiazdami, a wkrótce po odpadnięciu z show otrzymała od troskliwego męża nie kwiaty, lecz papiery rozwodowe. Jego zachowaniem była wyraźnie zniesmaczona między innymi jego przeszła żona numer dwa, Mandaryna, natomiast na dokładkę doniesienia skomentowała jeszcze jej poprzedniczka, Magda Femme, która wykorzystała tę okazję, aby wbić mu szpilę i życzyła po prostu "miłego rozwodu"

W międzyczasie w prasie plotkarskiej rozpoczęto poszukiwania potencjalnej żony Michała Wiśniewskiego numer pięć, na którą początkowo typowano 20-letnią wokalistkę Ich Troje, Agatę Buczkowską. Ta jednak szybko zdystansowała się od doniesień mediów i odeszła z zespołu, najwyraźniej chcąc uniknąć kolejnej fali spekulacji. Dodatkowo dużo mówiło się o trudnej sytuacji finansowej Wiśniewskich, którzy, jak się okazało, mają wspólnie wielomilionowe długi i prawdopodobnie nie będą mieli do podzielenia żadnego majątku. Nic zatem dziwnego, że kolejna była żona Michała chce jak najszybciej zacząć nowe życie i nie ma zamiaru wiecznie rozpamiętywać przeszłości.

Jak donosi Super ExpressDominika Tajner postanowiła raz na zawsze pozbyć się Wiśniewskiego ze swojego życia. Możemy te słowa potraktować dosłownie, bowiem celebrytka zdecydowała się usunąć ze swojego przedramienia tatuaż z imieniem byłego partnera. Wątpliwą pamiątką na całe życie chwalili się wspólnie jeszcze kilka lat temu. Jednak w obliczu toczącej się sprawy rozwodowej nie ma chyba wątpliwości, że "noszenie Michała na ciele" nie jest już raczej sprawą aktualną. Dominika Tajner-Wiśniewska nie chciała na szczęście iść tropem ponadczasowych trendów i przerabiać imienia (wkrótce już byłego) męża na indianina, dlatego po prostu stopniowo usuwa je laserowo.

Na profilu w mediach społecznościowych jednej z klinik usuwania tatuażu pojawiły się zdjęcia z zabiegu, któremu poddała się Dominika. Mimo, że zabieg uznawany jest za wyjątkowo bolesny, to na pewno jest o wiele mniej bolesny niż wizja noszenia przez resztę życia imienia byłego partnera na przedramieniu, dlatego celebrytka raczej nie wygląda na niezadowoloną z podjętej decyzji.

Podobno nie było tak strasznie - ogłosili autorzy zdjęć udostępnionych w sieci, na których widać, jak Dominika Tajner "pozbywa się" Michała z przedramienia. Niestety w procesie usuwania tatuażu jeden zabieg to zazwyczaj zdecydowanie za mało, dlatego czekają ją jeszcze prawdopodobnie trzy podobne wizyty. Koszt całego zabiegu może sięgać około 3500 złotych, jednak taka kwota nie wydaje się specjalnie wygórowana, biorąc pod uwagę okoliczności.

Co ciekawe Wiśniewski i Tajner jeszcze jakiś czas temu wspólnie wyśmiewali pogłoski, jakoby szykował się rozwód i konieczność przerobienia bądź usunięcia wykonanych tatuaży. Dominika żartowała, że dopisze przy imieniu męża "Anioł", tworząc "Michał Anioł", natomiast piosenkarz stwierdził, że "dorysuje sobie słoneczko i będzie miał napis Dominikana"... W pierwszym z przypadków skończyło się na żartach, więc może artysta jednak dotrzyma słowa i kolejny raz nas wszystkich zaskoczy?

Jedno jest pewne - związek Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner wyraźnie przeszedł już do przeszłości i nie ma mowy o ich powrocie do siebie. Uważacie, że tatuaż z imieniem partnera to dobra pamiątka na całe życie?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (156)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 156
Odpowiedz
193 18
zgłoś
Gość 15.04.2019 14:31
Tez bym tak zrobila
Odpowiedz
335 19
zgłoś
Gość 15.04.2019 14:31
Mogła dopisać Anioł albo Żebrowski i byłyby mniejszy ból 😂
Odpowiedz
427 26
zgłoś
Gość 15.04.2019 14:31
Głupia moda z tymi tatuażami...
Odpowiedz
392 18
zgłoś
Gość 15.04.2019 14:31
Szkoda mi jej... Zaufała mu, a on to normalnie podeptał...
Odpowiedz
31 0
zgłoś
Gość 15.04.2019 14:32
Wcale sie jej nie dziwie
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 156