Trwa ładowanie...
Przejdź na

Prezenterka Eska TV miała WYPADEK! "Ciągle widzę błędny wzrok kierowcy, zupełnie go odcięło!" (TYLKO U NAS)

239
Podziel się

Martyna Kondratowicz opowiedziała o groźnym wypadku z kierowcą Bolta (dawniej Taxify). Przyznała, że dziś wybrała taksówkę, nie przewóz osób.

Prezenterka Eska TV miała WYPADEK! "Ciągle widzę błędny wzrok kierowcy, zupełnie go odcięło!" (TYLKO U NAS)
bCHyvvnp

W ostatnich latach w Polsce spopularyzował się tzw. prywatny przewóz osób, na czym tracą kierowcy tradycyjnych taksówek. W rezultacie dochodzi do strajków tej grupy zawodowej.

Taksówkarze będą mogli mieć kolejny powód do tego, aby skrytykować swoich kolegów. Kilka dni temu doszło do wypadku samochodu prowadzonego przez kierowcę Bolta (dawniej Taxify). Tak się złożyło, że pasażerką była prezenterka Eska TV - Martyna Kondratowicz, która zdecydowała się o całym zdarzeniu opowiedzieć za pośrednictwem Instagrama.

bCHyvvnr

Wczoraj miałam wypadek z kierowcą Bolta - zaczyna roztrzęsiona 23-latka. _Parę dni temu, kiedy Warszawę paraliżował strajk taksówkarzy, miałam zupełnie inne zdanie na temat tego zawodu. Jak większość moich znajomych traktowałam Ubera/Bolta jako wspaniałe rozwiązanie, bo szybko, bo stosunkowo tanio, bo kierowcy milsi niż taryfiarze, ogólnie same plusy. No i właśnie, żeby zostać kierowcą w wyżej wymienionych firmach wystarczy, że masz ukończone 19 lat, prawo jazdy kategorii B, dowód osobisty, zaświadczenia z urzędu o niekaralności, o wykroczeniach w ruchu drogowym i to wszystko! Już możesz przewozić ludzi**. Dzisiaj dostajesz prawko, a jutro prowadzisz Ubera/Bolta i odpowiadasz za zdrowie i życie innych!**_ - opowiadała kilka dni temu na swoim Instastories prezenterka. Martyna poruszyła również temat wątpliwych umiejętności kierowców Bolta, którzy w odróżnieniu do taksówkarzy nie podlegają żadnej ustawie i nie mają obowiązku przechodzić żadnych kursów:

Poza tym taksówkarze podlegają obowiązkowym badaniom psychologicznym i lekarskim! Żaden lekarz nie bada kierowców Ubera/Bolta - kontynuuje 23-latka. No i właśnie, kierowca Bolta, który wczoraj rozbił samochód, w którym jechałam, nagle stracił kontakt ze światem, nie reagował na trąbienie samochodów, na moje krzyki, miał otwarte oczy i błędnym wzrokiem patrzył przed siebie, wjeżdżając prosto na bariery rozdzielające zjazdy na Moście Siekierkowskim i powodując wypadek - czołowe zderzenie, z którego na szczęście wyszłam cało. Może, gdyby miał zrobione badania, lekarze wykryliby jakieś zaburzenie? Nie dostałby pozwolenia na przewóz osób, mało tego, na prowadzenie pojazdów. Może wczorajsza sytuacja nie musiałaby się wydarzyć... - opisywała z zaangażowaniem Kondratowicz.

W rozmowie z Pudelkiem Martyna zapewnia, że chce o tej sytuacji mówić głośno, jak przyznaje, aby zachęcić do zapinania pasów, które uratowały jej życie: Na szczęście miałam pasy. Pisało do mnie mnóstwo osób, że nigdy ich nie zapina podczas jazdy taksówką!

bCHyvvnx

Choć ostatecznie wszystko skończyło się dobrze, dziewczyna przyznaje, że wciąż ma przed oczami zdarzenie sprzed kilku dni:

Czuję się dobrze. Boli mnie tylko prawy bark, mam siniaki i otarcia. Miałam ogromne szczęście. Jednakże psychicznie jest ze mną trochę gorzej. Mam traumę po tym wypadku. Ciągle widzę to zdarzenie w zwolnionym tempie, błędny wzrok kierowcy i to jak najeżdża czołowo na zapory - zdradza prezenterka w rozmowie z nami.

Martyna wciąż nie wie, co dokładnie tego dnia stało się kierowcy Bolta. Jak twierdzi, początkowo zachowywał się normalnie, a nawet spytał ją, w którym miejscu ma skręcić. Po chwili coś w jego zachowaniu się zmieniło:

bCHyvvny

Jak wsiadałam do Bolta, to mnie jeszcze spytał gdzie ma skręcić, ale na moście Siekierkowskim kompletnie go odcięło - opowiada przejęta prezenterka. Na pewno był trzeźwy. Zarówno szpital, jak i policja nie chcieli udzielić mi informacji na temat stanu jego zdrowia. Być może był to stan padaczkowy… Nie chcę spekulować, widziałam go w szpitalu, chodził normalnie, sam nie wiedział, co się stało.

_

bCHyvvnz

_

bCHyvvnS
KOMENTARZE
(239)
gość
rok temu
nawet zawodowi kierowcy mają wypadki
Gość
rok temu
Niby mloda dziewczyna a strasznie wyglada nic tylko plastik ale taki nie fantastik niestety
Gość
rok temu
Sesja w playboyu to powód do dumy? Dramat
bCHyvvnT
Gość
rok temu
Taka sobie
smackme
rok temu
przy okazji wypadku zrobiła usta.
Najnowsze komentarze (239)
Gość
rok temu
Lekarz , psychotesty, medycyna pracy . W skład badań wchodzi refleks , psychotesty, okulista itd... długo by pisać
Hahaha
rok temu
Uber jeździ nawet pod prąd haha jezdzijcie dalej uberem
gość
rok temu
Ale dłonie, pasowałoby do mojej gał...
Gość
rok temu
Dla prostaka wszystko jest proste
RD
rok temu
Bardzo ładny artykuł sponsorowany :)
Ryszard Petru...
rok temu
Ostre bzykanko na caly gwizdek ???
Gość
rok temu
Nawet na selfie ze szpitala wypina te oblesne usta
Taksówkarz
rok temu
Pani Marto, Niech Pani nie czyta tych arcyinteligentnych komentarzy. Jest Pani przepiękną kobietą. Życzę zdrowia i uśmiechu.
bCHyvvnL
sam
rok temu
dziewucha z pigalaka s
gość
rok temu
dajcie spokój dziewczynie i tyle ..
kris
rok temu
dobrze że się nic gorszego nie stało .. a nie debilskie komentarze ...
qwr
rok temu
Ta lasia z insta i z fotki ze studia to ta sama? Buehehehehehehhehe, niech żyjo graficy!
Polak
rok temu
macie swoich idiotów z Ubera/Bolta dwa dni pod rząd jeden Uber Skodą Rapid czerwoną wysadza klienta na skrzyżowaniu blokując przejazd dziś to stanął na wjeździe pod prąd blokując wyjazd z osiedla bo klienta zabierał.... Jak człowiek bez doświadczenia może wozić ludzi
Piter
rok temu
Nie piszcie bzdur!!!! A myślicie ze zwykły taryfiarz lepiej jeżdzi??? Kazdy moze miec wypadek. A Wy piszecie prywatny przewoz a taksówki sa państwowe???? hahahahaa
...
Następna strona
bCHyvvon