Trwa ładowanie...
Przejdź na

Viola Kołakowska krytykuje kolegów wspierających strajk: "Kolejna akcja, pod którą można się zareklamować i podpromować"

691
Podziel się

Celebrytka narzeka, że jej dzieci nie zdążą przerobić materiału w szkole.

Viola Kołakowska krytykuje kolegów wspierających strajk: "Kolejna akcja, pod którą można się zareklamować i podpromować"
bCzrgGUR

Strajk nauczycieli trwa już ósmy dzień. Mimo usilnych prób dojścia do porozumienia zarówno ze strony rządu, jak i Związku Nauczycielstwa Polskiego, do tej pory nie udało się wypracować konsensusu. W temacie chętnie wypowiadają się nie tylko politycy, ale i osoby związane z show biznesem. Swoje wsparcie dla protestu wyraziła jako jedna z pierwszych Anja Rubik, na której przeciwnicy strajku nie zostawili suchej nitki.

Innymi osobami, które zdecydowały się zsolidaryzować ze środowiskiem pedagogicznym są m.in. Dawid Podsiadło, Krzysztof Gojdź, czy Dorota Wellman.

bCzrgGUT

Okazuje się, że zaangażowanie kolegów z branży w sprawę strajku nie podoba się Violi Kołakowskiej. Według byłej partnerki Tomasza Karolaka, niektórzy chcą się na proteście po prostu wypromować:

Kolejna akcja pod którą można się zareklamować, podpromować, pokazać jacy jesteśmy społecznie zaangażowani i koniecznie pokazać, że mamy coś do powiedzenia na każdy temat. Czasami mniej znaczy więcej naprawdę, dobrze czasem pomilczeć... - czytamy pod najnowszym selfie Violi.

bCzrgGUZ

Jak ja słyszę jak wypowiadają się na temat strajku nauczycieli osoby, które nie mają dzieci w szkole, to robi mi się słabo! - kontynuuje mama Leny i Leona. Oczywiście że powinni godnie zarabiać jak każdy obywatel tego prężnie rozwijającego się kraju. Czy ktoś jednak pomyślał, że wszystko co się teraz dzieje jest kosztem naszych dzieci, które w tym momencie są totalnie pominięte? Nie mają zajęć, szkoły i obowiązku, który jest najważniejszym dla nich i każdego dnia. Staramy się im to przekazywać. Jaki więc dajemy przykład? Dlaczego teraz? W najważniejszym momencie roku szkolnego? Czy to nie aby skrajny egoizm? Dzieci nie będą chodziły prawie miesiąc do szkoły. Uważam, że to skandal. Co później? - pisze rozgoryczona Kołakowska, narzekając na to, że jej pociechy nie zdążą nadrobić szkolnego materiału:

Szybko, byle jak, byleby zdążyć ze sprawdzianami kartkówkami i przerobieniem materiału. Ich nikt nie zapyta czy dadzą radę, mają dać i koniec. Gdzie więc aspekt powołania i edukowania dzieci przez nauczycieli? Akurat teraz. Jeszcze raz powtarzam: nauczyciele lekarze powinni godnie zarabiać by pomagać ludziom. To w końcu zawody z powołaniem, a nie zarabiając godnie, nie mogą tego robić. Jak zwykle wszystko odbywa się czyimś kosztem. Szkoda, że tym razem to są dzieci i że Ci którzy nie powinni się na ten temat wypowiadać robią pokazową szopkę.

Zgadzacie się z Violą?

bCzrgGVa
bCzrgGVb
bCzrgGVu
KOMENTARZE
(691)
KACZMAREK
rok temu
ile jeszcze ta klepsydra z tym szonem będzie wisieć na głównej?
Gość
rok temu
Nie liczy sie szkoła tylko znajomości. Zrozumcie to w końcu !
Gość
rok temu
Widać po ilości błędów, że w szkole to się do nauki nie przykładała...
bCzrgGVv
Gość
rok temu
Akurat tu Kołek ma racje.
gość
rok temu
Brawo ,brawo,brawo !!!
Najnowsze komentarze (691)
wwwa
rok temu
Wprowadzenie 460 jow! Tak to jest to!!! Jak ktoś nie wie o co chodzi to niech sobie poczyta na polskafairplay.
Zen
rok temu
możemy pomóc w rozwoju małych i średnich miast! Serio, jeśli powstaną w nich urzędy państwowe, zamiast w Warszawie to będzie mega. Poczytajcie cosbie conieco o szóstce gwiazdowskiego
brajaken
rok temu
Ludziska, Szóstka Gwiazdowskiego jest mega !!! jasne i konkretne założenia a nie obietnice bez pokrycia
Marek
rok temu
Jeśli chociaż część obietnic programowych FAIR Play dojdzie do skutku to całkiem prawopodobne ze niektore miejsocowosci przestana sie wyludniac. Serio to co sie dzieje teraz to dramat
laca
rok temu
Gwiazdowski proponuje likwidację Wojewódzkich Sądów Administracyjnych, słyszeliście o tym? Polecam sobie poczytać o założeniach Fair Play, są całkeim sensowne!
szwaj
rok temu
Dzięki FairPlay każdy otrzyma emeryturę obwatelska w wysokości minimum socjalnego!! To jest to!
Aska
rok temu
Robert Gwiazdowski chce przywrócić wiarygodny i stabilny system emerytalny. Po tym wszystkim co było to już chyba nie może być gorzej. Może głosujmy na coś nowego?
gość
rok temu
Jak nie masz pojęcia o pracy nauczyciela, to się nie wypowiadaj.
bCzrgGVn
Staś
rok temu
Broniarze do brony, uprawiać zagony!
Staś
rok temu
Broniarze do brony, uprawiać zagony!
gość
rok temu
z powodu tego się nie umiera , przekaz zrozumiały dla każdego , a dyktanda narodowego nie pisała ! a wy lenie zamiast strajkować i grzać zady w szkołach , siedzicie w domach i na forum pudelka dyrdymały wypisujecie. Wyrzuciłabym was z pracy na zbity i pysk i zatrudniła tych "bez znajomości " , dla których praca będzie wdzięcznym zajęciem bez tej całej martyrologii i męczeństwa w waszym wydaniu
Liza
rok temu
Kobieta znana z tego, że zapłodnił ją Karolak...
Ert
rok temu
Violu masz rację że artyści na strajku nauczycieli się promują popieram Cię.
gość
rok temu
to nie jest wina nauczycieli, tylko programu kształcenia. Oczywiście że nikt z tego nic nie zrozumie. Przykładowo zagadnienia z fizyki których uczyłem się na pamięć w szkole pojąłem dopiero przy robieniu doktoratu
...
Następna strona
bCzrgGVP