Trwa ładowanie...
Przejdź na

Internauta do Justyny Żyły: "Rozumiem, czemu Piotrek od Ciebie uciekł! Robisz mu wstyd!"

516
Podziel się

"Cały czas używasz informacji o nim do robienia pseudo kariery ". Celebrytka odpowiedziała krótko.

Internauta do Justyny Żyły: "Rozumiem, czemu Piotrek od Ciebie uciekł! Robisz mu wstyd!"
bCNhiSyJ

Justyna Żyła to przykład osoby, dla której rozstanie ze sławnym mężem okazało się przepustką do świata show biznesu. Kilkanaście miesięcy temu prawie nikomu nieznana żona skoczka zaczęła rozpisywać się o jego romansie i ze szczegółami relacjonowała kolejne etapy rozpadu związku. Raczej niewielu spodziewało się, że jej rozstanie z Piotrem Żyłą urośnie do rangi narodowego wydarzenia śledzonego przez wszystkie media plotkarskie. Zaproszenie do Tańca z Gwiazdami było tylko kwestią czasu.

bCNhiSyL

Ekspresowa "kariera" Żyły zmusiła ją do przebudowania konta na Instagramie. Usunęła z niego wszystkie posty atakujące byłego męża i obecnie skupia się głównie na spamowaniu zrobionymi przez siebie potrawami. Próba odczarowania przeszłości nie do końca się powiodła, ponieważ obserwujący Justyny dobrze pamiętają, w jaki sposób pojawiła się w show biznesie.

Pod zdjęciem z planu programu Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta nie zabrakło komentarzy atakujących góralkę. Nie wszyscy rozumieją, dlaczego była WAG została mianowana specjalistką od godzenia małżeństw:

Teraz każdego dnia coraz bardziej rozumiem, czemu Piotrek od Ciebie uciekł. Biedny, cały czas robisz mu wstyd. A jeśli dzieci będą za nim to i z czasem one zaczną się wstydzić. Naprawdę żal mi Piotra. W końcu chłopak jest szczęśliwy, ale jak może być do końca, skoro cały czas używasz do robienia pseudo kariery informacji o nim. Dobrze, że nie wiesz, co on o Tobie mówi – napisał jeden z internautów.

bCNhiSyR

Żyła nie omieszkała odnieść się do zarzutów:

_Również życzę miłego dnia, samej pozytywnej energii i tego, by od Ciebie nikt nigdy nie "uciekł"._

Dobrze odpowiedziała?

bCNhiSyS
bCNhiSyT
bCNhiSzm
KOMENTARZE
(516)
Gość
rok temu
Denerwują mnie ludzie co wpierprzaja się w cudze życie
Gość
rok temu
Ci celebryci nie maja latwego zycia.Ja sobie cenie bycie szarym czlowiekiem;)
Gość
rok temu
Jej"pięc minut" już się kończy.Faktycznie to trwało 5min.Był taniec z gwiazdami,playboy...czyli wszystko 😂
bCNhiSzn
Gość
rok temu
Oczy teskniace za rozumem.
Gość
rok temu
Nie rozumiem takich ludzi, jak ją denerwuje to niech nie wchodzi na jej profil i po problemie, a nie żeby jeszcze pisać takie obraźliwe rzeczy, trzeba mieć strasznie nieudane życie
Najnowsze komentarze (516)
gość
rok temu
A ja nie rozumię. Jak zdecydowlali się ożenić to na całe życie. A nie do momentu kiedy będa pierwsze trudnosci w życiu. Sakrament małżeńswa jest na całe życie.
gość
rok temu
Dlaczego ludzie to sobie robią? Nie można inaczej?
SĄSIAD Z WISŁ...
rok temu
Do tej od "gąski".....No to niech Ci wystarczy mój komentarz, bo jestem bliżej i więcej wiem niż Ty z "drugiego końca Polski". To ze ktoś o sobie powie w internecie to nie znaczy, że masz go anonimowo wyzywać i napastliwie traktować Anonimowych hejterów też można namierzyć.
Wiślanin
rok temu
A Piotrek nie ma sobie nic, a nic do zarzucenia - taki "aniołek z rozłupaną d..pką". Ten "internauta" jest znany nam mieszkańcom Wisły.
gość
rok temu
brawo dla Pani
Gość
rok temu
A ja ją rozumiem. Wkurzy.ła się totalnie życie z takimi zjazdami, treningami, itd. To jest poświęcenie. Myślę, że wybrała to świadomie, a chłop kopnął ją w de. Musiała teraz się odkuć, kto zabezpieczy ją i dzieci finansowo? Kariera skoczka się kończy, a on trenerem nie zostanie. O gazecie i tańcu z gwiazdami zapomną, a hajs się zgadza na jakiś. Nie wiem czy ma jakiś zawód, ale może teraz pozwolić sobie na zrealizowanie swojej ścieżki kariery czy otworzyć własny biznes.
Ewelina
rok temu
Właściwie to reklamę darmową będzie miał, nie musi dopłacać to może ochraniać, ci wszyscy do około beda chcieli.
Gość
rok temu
A jak!
bCNhiSzf
gość
rok temu
Pani Justyna jeszcze wszystkich zadziwi, wierzę w nią, bo ma babeczka charakter i jest pracowita. Utrze wszystkim nosa jak jeszcze weźmie się za studia czego jej z całego serca życzę.
kolo
rok temu
Przeciecż to nie ona pisała. Co poniektóre celebrtyy mają chyba tego samego ocieplacza wizerunku. Na samym negatywie jedziesz ostro, ale relatywnie krótko.
gość
rok temu
I*****a, która uważa, że Justyna robi wstyd. Justyna pracuje na siebie i dla siebie i żadnego wstydu nie widzę w tym. Większy wstyd przynosił rodzinie jej mąż z swoimi głupimi gadkami, które już skończył opowiadać, bo chyba ktoś mu wytłumaczył, ze nie ma co ośmieszać się.
gość
rok temu
żałosna cizia......
gość
rok temu
Ta kobieta ma niesamowite parcie na szkło .Obecnie w Polsce wystarczy być żoną lub kochanką znanej osoby i już się jest celebrytką. Żenujące .Jak stoczyliśmy się w przepaść. Nie tak dawno jeszcze trzeba było udowodnić,że jest się dobrą czy bardzo dobrą i inni to oceniali. Dzisiaj nic nie musisz.
szczecin
rok temu
To tylko była rodzina,teraz jest wolną osobą i ma prawo robić co tylko dusza zapragnie, a nie siedzieć w domu i się zamartwiać. Przynajmniej myśli o zapewnieniu dzieciom dobrego życia, i nie liczy na tego ,który tylko skakać potrafi.
...
Następna strona
bCNhiSzH