Środa 17.04.2019 11:45

Adwokat Jarosława B. o zatrzymaniu byłego piłkarza: "Istnieje możliwość, że cała sytuacja zmieni się diametralnie na korzyść mojego klienta"

Jarosław B.

Adwokat Jarosława B. o zatrzymaniu byłego piłkarza: "Istnieje możliwość, że cała sytuacja zmieni się diametralnie na korzyść mojego klienta"

Wczorajsza informacja o zatrzymaniu Jarosława B. wstrząsnęła polskimi mediami. Były piłkarz Lechii Gdańsk jest podejrzewany o popełnienie przestępstwa na tle seksualnym. Informację potwierdziła Gdańska Prokuratura, a adwokat poszkodowanej przekazał mediom, że "zgwałcenie miało walor czynu brutalnego".

Jarosław B. jest oskarżany o gwałt!

Natalia Siwiec broni Jarosława B: "Jesteśmy z mężem pewni, że nie dopuściłby się zarzucanego mu czynu"

W poniedziałek poszkodowana kobieta została przesłuchana przez sąd w obecności biegłego psychologa i prokuratora. Adwokat twierdzi, że jego klientka jest w bardzo złym stanie psychicznym. Na przesłuchanie został wezwany także długoletni partner Anny Przybylskiej, Jarosław B.

Do sprawy odniosła się pełnomocniczka mężczyzny, Olga Jędraszko. W rozmowie z Faktem sytuację porównała do skandalu piłkarzy Leicester City, którzy w 2004 zostali oskarżeni o gwałt, lecz sprawa ostatecznie okazała się próbą wyłudzenia pieniędzy przez trzy kobiety:

W pierwszej kolejności pragnę wskazać, ze Jarosław B. sam stawił się na komisariacie policji w Sopocie, gdy dowiedział się o kierowanych przeciwko niemu zarzutach. Oskarżenia kierowane przeciwko niemu nie są oparte na prawdzie. Na tę chwilę nie zostały mu jeszcze postawione zarzuty, a postępowanie jest w sprawie, a nie przeciwko osobie. Na tę chwilę mogę powiedzieć, że sprawa jest bardzo podobna do tej, która dotyczyła piłkarzy Leicester City.

Jędraszko zapowiada podjęcie konkretnych czynności:

Mamy szereg wniosków dowodowych, które zamierzamy złożyć w Prokuraturze. Po zbadaniu wszystkich aspektów sprawy nie wykluczamy też złożenia zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa. Najbliższe dni będą kluczowe, jednak istnieje możliwość, że cała sytuacja zmieni się diametralnie na korzyść mojego klienta. Z uwagi na ciężką sytuację rodzinną uprzejmie prosimy o uszanowanie prywatności i wstrzymywaniem się przed wydawaniem pochopnych osądów.
Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1152)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1152
Odpowiedz
112 62
zgłoś
Gość 17.04.2019 11:48
Pudelkowe madki esterki już i tak znają prawdę! :))))
Odpowiedz
170 61
zgłoś
gość 17.04.2019 11:49
Szkoda , że sobie tak zaszkodził zadając sie z jakimiś d********.
Odpowiedz
358 116
zgłoś
Gość 17.04.2019 11:50
Karma dopadnie ta oszustkę wcześniej czy później. Naprawdę jestem anty tyranom i zazwyczaj jestem za kobietami ale akurat w jego winę nie wierze!
Odpowiedz
392 89
zgłoś
gość 17.04.2019 11:50
Gość: Możecie mnie linczować, ale nie wierzę w ten gwałt
POPIERAM!
Odpowiedz
156 31
zgłoś
Gość 17.04.2019 11:51
Po co go zamazujecie? Nie ma zarzutów, pudel żalowy szmatlawcu popraw poprzedni artykuł
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1152