Trwa ładowanie...
Przejdź na

Fani Roksany Węgiel krytykują odważny tekst jej nowej piosenki. "Słyszeć takie słowa z ust 14-latki jest TROCHĘ DZIWNE"

556
Podziel się

W oficjalnym oświadczeniu Roxie stwierdziła, że "nie należy tłumaczyć piosenki tak dosłownie". Faktycznie przesadziła?

Fani Roksany Węgiel krytykują odważny tekst jej nowej piosenki. "Słyszeć takie słowa z ust 14-latki jest TROCHĘ DZIWNE"
bDgfsTSJ

Na naszych oczach rośnie właśnie nowa gwiazda muzyki pop, Roksana Węgiel, która już została obwołana przez fanów "polską odpowiedzią na Arianę Grande". Młoda piosenkarka zyskała popularność dzięki udziałowi w The Voice Kids, a status ulubienicy polskich nastolatków umocniła wygrywając dziecięcą Eurowizję.

Jako że kariera 14-latki z dnia na dzień nabiera coraz większego tempa, młoda gwiazdka narażona jest na krytykę ze strony słuchaczy, których część uważa, iż wizerunek Węgiel jest zdecydowanie zbyt odważny, biorąc pod uwagę jej młody wiek.

bDgfsTSL

W ostatnich dniach wokalistka po raz kolejny wzbudziła sensację, wydając nowy singiel, który w opinii internautów jest, delikatnie mówiąc, niestosowny.

"Chłopcze, przez ciebie nie mogłam spać aż do rana. Myślenie o tobie nie daje mi spokoju. Jesteś obsesyjnym pragnieniem, który płynie w moich żyłach. Mimo wszystko to lubię. Tak, lubię to, lubię to" - śpiewa gwiazda w piosence Lay Low.

Od zeszłotygodniowej premiery teledysku na kanale youtubowym Roksany pod klipem zdążyła pojawić się lawina komentarzy, w których fani skrytykowali Węgiel za zbyt odważny tekst.

bDgfsTSR

"Gdyby nie wsłuchiwać się w sens słów, to spoko, ale jak na Roxie to trochę za wcześnie", "Wszystko byłoby okej, gdyby nie tekst, Roxie, ty nie trochę za młoda?", "Jak usłyszałam tekst tego utworu, to mało co umarłam... fajna piosenka, tylko ten teledysk, słowa itp... piosenka super, ale słyszeć takie słowa z ust 14-latki jest trochę dziwne..." - pisali.

Piosenkarka, któraod kilku miesięcy jest w szczęśliwym związku z niejakim Danielem, postanowiła odpowiedzieć na zarzuty, tłumacząc w oficjalnym oświadczeniu, że "nie należy tłumaczyć testu tak dosłownie".

Zauważyłam, że w komentarzach wielu z Was stara się przetłumaczyć znaczenie piosenki "Lay Low" - zaczęła Roxie. Od razu dodam, że nie należy tłumaczyć go tak dosłownie. "Lay Low" to piosenka o pierwszym zauroczeniu, kiedy nie możesz przestać (od rana) myśleć o obiekcie swoich westchnień. Myślę, że każda nastolatka może się z tym utożsamiać. Tekst można czytać na różnych płaszczyznach i myślę, że każdemu się kojarzy z tym, co jest dla niego bliskie. Dla mnie to tekst o tym jak fajnie, ale czasem dziwnie się czuję, jeśli się zakocham i nie ma w tym żadnych podtekstów.

Przekonują Was jej tłumaczenia?

bDgfsTSS
bDgfsTST
bDgfsTTm
KOMENTARZE
(556)
Gość
2 lata temu
Za dwa lata Baron wymieni Wieniawe na Roxy
Gość
2 lata temu
Bez przesady, kto się nie zakochał w jej wieku już "na zawsze"
Gość
2 lata temu
Ludzie zawsze się przyczepia nie ma co się przejmować ;) ja już wulgarnego w tym tekście nie widzę....
bDgfsTTn
gość
2 lata temu
Życie mnie mnie.
Gość
2 lata temu
Roksana Węgiel, rodzice mieli fantazję
Najnowsze komentarze (556)
gość
rok temu
sodówka jej chyba uderzyła do głowy? Tak śpiewających jak ona jest w Polce na pęczki. Węgiel powinna wziąć się za naukę.
gość
2 lata temu
Mając 21 lat, studiując i utrzymując się samodzielnie, czytając tego typu artykuły zastanawiam się co poszło nie tak, 8 lat zmarnowane i dalej, cały czas pod górkę. A 14-latki zarabiają więcej niż ja zarobię przez najbliższe 8 lat.
gość
2 lata temu
ludzie to się zawsze do czegoś doszukują. Nie widzę w tym tekście nic przesadzonego.
gość
2 lata temu
To nie jest tekst ,,chłopaku" ale o czyś innym . Wiedzący -wiedzą ,niewiedzącym podpowiadam sprawdźcie sobie symbolikę kwadratów ,trjokątów ,koloru pomarańczowego i migoczących obrazów .....
gość
2 lata temu
Faktycznie wizerunek ma trochę "zbyt dorosły" ale winić za to należy jej managerów. Natomiast skupmy się na piosence, na rytmie, na głosie - a to jest super, dziewczyna umie śpiewać i przyjemnie się jej słucha. Chyba to jest najważniejsze. Zluzujcie gacie.
gość
2 lata temu
zle skonczy
gość
2 lata temu
Czepianie się bez sensu.
play
2 lata temu
Myslicie ze jak Polacy zaczną WIĘCEJ ZARABIAC to wyjdziemy trochę z tego kryzysu gospodarczego? Giwazdowski obiecuje więcej takich zmian. Poczytajcie sobie na polskafairplay.org
bDgfsTTf
Marek
2 lata temu
Nikt za nas tego nie zrobi. Jeśli dalej będziemy popierać obecne władze to nic się nie zmieni. Poczytajcie sobie co proponuje polska fair play...
Wrocl
2 lata temu
Polskę stać na więcej, a nie tylko wieczne nagonki jednej parii na drugą. Niewiadomo czy sie smiać czy płakać... ja chyba będę za Gwiazdowskim, przynajmniej proponuje coś nowego
Jubel
2 lata temu
Już coniektórzy obiecywali silną Polskę w UE a zrobil sie z tego tylko jeden wielki syf. Może warto dać szansę ludziom od Gwiazdowskiego? Już mam dość głosowania na stare i bezpieczne bo wcale nie jest lepiej
zawaha
2 lata temu
Możemy zarabiać więcej netto – dzięki temu będziemy mogli i więcej oszczędzać i gospodarka będzie mogła szybciej się rozwijać To fragment jednego z postulatów Gwiazdowskiego. Co sądzicie? Są szanse na zmiany?
git
2 lata temu
Propozycja: Reforma systemu podatkowego - Poczytajcie więcej na polskafairplay.org
moda
2 lata temu
Zatrzymajmy depopulację kraju, tworząc przyjazny system podatkowy, dzięki FairPlay Gwiazdowskiego.
...
Następna strona
bDgfsTTH