Piątek 19.04.2019 18:45

Fani Roksany Węgiel krytykują odważny tekst jej nowej piosenki. "Słyszeć takie słowa z ust 14-latki jest TROCHĘ DZIWNE"

Roksana Węgiel Roxie

Fani Roksany Węgiel krytykują odważny tekst jej nowej piosenki. "Słyszeć takie słowa z ust 14-latki jest TROCHĘ DZIWNE"

Na naszych oczach rośnie właśnie nowa gwiazda muzyki pop, Roksana Węgiel, która już została obwołana przez fanów "polską odpowiedzią na Arianę Grande". Młoda piosenkarka zyskała popularność dzięki udziałowi w The Voice Kids, a status ulubienicy polskich nastolatków umocniła wygrywając dziecięcą Eurowizję.

Jako że kariera 14-latki z dnia na dzień nabiera coraz większego tempa, młoda gwiazdka narażona jest na krytykę ze strony słuchaczy, których część uważa, iż wizerunek Węgiel jest zdecydowanie zbyt odważny, biorąc pod uwagę jej młody wiek.

Zobacz: 14-letnia Roksana Węgiel skrytykowana za "odważną" stylizację: "Młoda, czy NIE ZA DUŻY TEN DEKOLT?"

W ostatnich dniach wokalistka po raz kolejny wzbudziła sensację, wydając nowy singiel, który w opinii internautów jest, delikatnie mówiąc, niestosowny.

"Chłopcze, przez ciebie nie mogłam spać aż do rana. Myślenie o tobie nie daje mi spokoju. Jesteś obsesyjnym pragnieniem, który płynie w moich żyłach. Mimo wszystko to lubię. Tak, lubię to, lubię to" - śpiewa gwiazda w piosence Lay Low.

Od zeszłotygodniowej premiery teledysku na kanale youtubowym Roksany pod klipem zdążyła pojawić się lawina komentarzy, w których fani skrytykowali Węgiel za zbyt odważny tekst.

"Gdyby nie wsłuchiwać się w sens słów, to spoko, ale jak na Roxie to trochę za wcześnie", "Wszystko byłoby okej, gdyby nie tekst, Roxie, ty nie trochę za młoda?", "Jak usłyszałam tekst tego utworu, to mało co umarłam... fajna piosenka, tylko ten teledysk, słowa itp... piosenka super, ale słyszeć takie słowa z ust 14-latki jest trochę dziwne..." - pisali.

Piosenkarka, która od kilku miesięcy jest w szczęśliwym związku z niejakim Danielem, postanowiła odpowiedzieć na zarzuty, tłumacząc w oficjalnym oświadczeniu, że "nie należy tłumaczyć testu tak dosłownie".

Zauważyłam, że w komentarzach wielu z Was stara się przetłumaczyć znaczenie piosenki "Lay Low" - zaczęła Roxie. Od razu dodam, że nie należy tłumaczyć go tak dosłownie. "Lay Low" to piosenka o pierwszym zauroczeniu, kiedy nie możesz przestać (od rana) myśleć o obiekcie swoich westchnień. Myślę, że każda nastolatka może się z tym utożsamiać. Tekst można czytać na różnych płaszczyznach i myślę, że każdemu się kojarzy z tym, co jest dla niego bliskie. Dla mnie to tekst o tym jak fajnie, ale czasem dziwnie się czuję, jeśli się zakocham i nie ma w tym żadnych podtekstów.

Przekonują Was jej tłumaczenia?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (639)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 639
Odpowiedz
683 121
zgłoś
Gość 19.04.2019 18:46
Ludzie zawsze się przyczepia nie ma co się przejmować ;) ja już wulgarnego w tym tekście nie widzę....
Odpowiedz
561 61
zgłoś
gość 19.04.2019 18:46
Życie mnie mnie.
Odpowiedz
79 50
zgłoś
Gość 19.04.2019 18:47
Ładna zdolna dziewczyna , no tak ale ludzie oczekują ze będzie kolejna marionetka która będzie musiała dostosować wyglądad zachowanie i wszelkie działania do ich oczekiwań , jedna słucha i fala chejtu, ludzie dajcie żyć!!!!!!!!
Odpowiedz
53 25
zgłoś
Stop hejt 19.04.2019 18:48
Ludzie zawsze się do czegoś przyczepią ech szkoda słów...
Odpowiedz
856 120
zgłoś
Gość 19.04.2019 18:49
Bez przesady, kto się nie zakochał w jej wieku już "na zawsze"
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 639