Trwa ładowanie...
Przejdź na

Były mąż Joanny Krupy oświadczył się partnerce: "Dziękuję mojej narzeczonej za uratowanie mnie i uczynienie szczęśliwym"

0
Podziel się:

Romain Zago oczywiście nie omieszkał opublikować za pośrednictwem Instagrama romantycznego nagrania.

Były mąż Joanny Krupy oświadczył się partnerce: "Dziękuję mojej narzeczonej za uratowanie mnie i uczynienie szczęśliwym"

W lipcu 2017 roku Joanna Krupa i Romain Zago rozwiedli się, jako przyczynę podając "całkowity rozpad pożycia małżeńskiego". Kulisy ich rozstania nie należały do najłatwiejszych, bowiem zaczęło się od tego, że były mąż celebrytki niespodziewanie zadzwonił do niej z siłowni i oznajmił, że już jej nie kocha. Jak się później okazało, Zago miał dość tego, że Joasia przedkłada karierę ponad małżeństwo i liczył jedynie, że na wieść o rozwodzie, zwolni nieco tempo. Niestety, Krupa stwierdziła, że nie chce ratować małżeństwa, wyznając nawet, że u boku Romaina zmarnowała dziesięć najlepszych lat życia.

Choć początkowo wszystko wskazywało na to, że między byłymi małżonkami nie ma szansy na przyjaźń, wszystko zmieniło się, gdy Dżoana znalazła nową miłość. Wraz z poślubieniem Douglasa Nunesa, całkowicie zmieniło się podejście modelki do byłego męża. Obecnie, jak zapewniła w jednym z wywiadów, wspiera Romaina w znalezieniu kobiety, przy boku której spędzi resztę życia:

Zawsze będę go wspierać. Chcę, żeby znalazł kobietę, z którą spędzi resztę życia.

Jego obecna wybranka - Carolina Delgado, która jest wedding plannerką, jak najbardziej przypadła do gustu Joasi: Spotykają się od niedawna, ale dużo mi o niej opowiada. Carolina est dobrym człowiekiem. Zamieszkali już nawet razem - zdradziła jakiś czas temu w rozmowie z Faktem.

Wygląda na to, że Zago zdecydował, że piękna Delgado to ta jedyna. W piątek oświadczył się swojej wybrance, o czym poinformował oczywiście za pośrednictwem Instagrama, gdzie umieścił romantyczny filmik. Romain postawił na dość oryginalne zaręczyny. Postanowił zabrać Carolinę na lunch. W pewnym momencie zatrzymała ich policja, która poprosiła go o opuszczenie samochodu. Kiedy okazało się, że Delgado będzie musiała sama wrócić do domu, Zago uklęknął i poprosił ją o rękę.

Powiedziała "tak"! - zaczyna miłosny wywód mężczyzna. Chciałem by poczuła to samo zaskoczenie, która ja poczułem ponad rok temu, kiedy po raz pierwszy się z nią spotkałem. Dziękuję mojej narzeczonej Karolinie za uratowanie mnie, za uczynienie mnie szczęśliwym i za pokazanie, co jest w życiu ważne.

Myślicie, że będą chodzić na podwójne randki z Joasią i Douglasem?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)