Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Big Brother": Justyna nie dostała życzeń od chłopaka. Fani atakują go na Instagramie. "Czekała na film od ciebie"

256
Podziel się

"Manipulacja widzem, manipulacja uczuciami Justyny" - piszą internauci, którzy uważają, że to kolejny pomysł twórców programu...

"Big Brother": Justyna nie dostała życzeń od chłopaka. Fani atakują go na Instagramie. "Czekała na film od ciebie"
bDeUlwPV

Minął już miesiąc odkąd grupa żądnych sławy ludzi zamknęła się w domu Wielkiego Brata. Na razie próżno szukać potencjalnych celebrytów zarówno wśród tych, którzy wyszli z domu, jak i tych, którzy w nim zostali. Bohaterowie programu uznawani są przez widzów za bezbarwnych i najwidoczniej nie dostarczają spodziewanej dozy rozrywki.

Niedzielny live programu, który różnił się od dotychczasowych brakiem nominacji i eliminacji, przyniósł niespodziewany zwrot wydarzeń: podczas gdy uczestnicy show mogli oglądać życzenia od bliskich w pokoju zwierzeń, Justyna Żak, która najbardziej liczyła na wideo od chłopaka, otrzymała jedynie pozdrowienia od koleżanki i części rodziny. Paweł, który do tej pory aktywnie wspierał dziewczynę, nie tylko nie nagrał życzeń, ale też od dawna nie udzielał się na Instagramie.

bDeUlwPX

Zaniepokojeni fani zalewają go wiadomościami na profilu. Niektórzy sugerują, że Pawła mogło zaboleć ostatnie spotkanie z prowadzącymi nocne wydanie programu, podczas którego pokazano mu film, na którym Justyna w samej bieliźnie tańczy na stole z Olehem. Małgorzata Ohme i Filip Chajzer sugerowali wtedy, że dziewczyna z jakiegoś powodu mało mówi o nim w programie.

Boi się pokazać swoją słabość, tęsknotę za zwierzętami i za mną - twierdził wtedy Paweł, wyraźnie zmieszany.

Justyna niestety upokorzyła go swoimi opowieściami w BB już tyle razy, że trochę się nie dziwię, że tak to się kończy - komentują internauci.

bDeUlwQd

"To chyba jasne, że Justyna czekała najbardziej na twój film. Dziwię się, że tak się zachowujesz", "Przykre, że nie dałeś Justynie wsparcia i życzeń żadnych" - czytamy.

Manipulacja widzem, manipulacja uczuciami Justyny - piszą ci, którzy uważają, że to kolejny pomysł na podbicie oglądalności.

We fragmentach transmisji na żywo można było zobaczyć rozczarowanie Justyny, która wychodząc z pokoju zwierzeń miała łzy w oczach.

Czeka nas dramatyczny zwrot wydarzeń?

bDeUlwQe
bDeUlwQy
KOMENTARZE
(256)
Gość
2 lata temu
Przecież ten program to upadek naszych czasów. 20 lat temu miał jakiś sens. Teraz w dobie multimediów , insta, fejsa, snapa itd jest nuzacy i obrazuje zepsuty obraz społeczeństwa.
Marek
2 lata temu
Przecież ta łaska to b****s . Wystarczy cofnąć się pare odcinków i zobaczyć ja zabiera ze stołu ścierkę do naczyń wyciera nią buty i odkłada na blat przy zlewie .BRRRRRRR
gość
2 lata temu
Urzekła mnie ta buraczana historia...
bDeUlwQz
KACZMAREK
2 lata temu
To trzeba być naprawdę megainteligentnym, żeby to coś oglądać ;D
Gość
2 lata temu
Opowiadała o jego długich , i inne głupoty wywleka przed kamerę, to mu nerwy puszczają,!?
Najnowsze komentarze (256)
gość
rok temu
Fałszywa a w dodatu ma przywileje od Wielkiego Brata. Ustawka.
gość
rok temu
Program dno i ludzie dno.
Gość
rok temu
Nie strasz gnoju.
Rysiu
rok temu
Tylko prymitywy to oglądają. Ci co wchodzą na ten debilny portalik typu pudelek to następne prymitywy i ciemnota. Pustaki do kwadratu.
Artur
rok temu
Nikt nie oglada a wszyscy wiedza co sie dzieje...przypadek?
Gość
rok temu
Gadaja ze z pięknej miski sie nie najesz ,ale jednak jakas urode trzeba miec.
gość
rok temu
"To chyba jasne, że Justyna czekała najbardziej na twój film. Dziwię się, że tak się zachowujesz", "Przykre, że nie dałeś Justynie wsparcia i życzeń żadnych" - czytamy. Co znaczy czekała na jego film ? Przecież to miała być niespodzianka dla uczestników ! Wskoczyła do tego pokoju jak by wiedziała ze zaraz pokażą jej film z życzeniami.
gość
rok temu
Ludzie sie dają nabierać a to ustawka tvn.Teraz ona jest niby pokrzywdzona przez chłopaka i ma brać na litość.Chcąz niej zrobić Justynę Żyłę żeby esemesami ją ludzie ratowali.Tamta by pewnie wygrała ten taniec gdyby nie to że to nier***awy antytalent.Moim zdaniem ona siewidział z chłopakiem potajemnie bo jej humor wrócił poza tym na święta by jej nie zrobili takiego prezentu a dla widzów jest wersja inna.Potem będzie następnaszopka że jednak big love i happy end gra na emocjach widzów i o to chodzi
bDeUlwQr
gość
rok temu
Czym Ty się dziewucho przejmujesz .Jesteś piękna i znajdziesz sobie chłopaka godnego siebie a nie takiego brzydotę .On nie pasuje do Ciebie jest marny jak Związek Radziecki po wyzwoleniu i jak widać P*****k do szescianu .
czarownica Ma...
rok temu
Justyna bardzo fajna dziewczyna .
ter
rok temu
Jestę Celebrytom po co mi mózg
gość
rok temu
jasne. laska świeci tyłkiem i nie tylko z jakimś facetem na stole , obsciskuje sie a on ma qie życzenia skłać . jaja
andy
rok temu
co to za wielkie zero?
Gość
rok temu
Sam jesteś drama
...
Następna strona
bDeUlwQT