Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nowe przyjaciółki w show biznesie: Dominika Tajner i Justyna Żyła spędzają razem Wielkanoc (FOTO)

124
Podziel się

Porzucone żony szybko znalazły wspólny język.

Nowe przyjaciółki w show biznesie: Dominika Tajner i Justyna Żyła spędzają razem Wielkanoc (FOTO)
bDavCwTF

Jeszcze kilka miesięcy temu Justyna Żyła była po prostu byłą żoną Piotra Żyły, znanego skoczka. Góralka zawzięła się jednak i za punkt honoru postawiła sobie utorowanie własnej drogi kariery w show biznesie. Nie idzie jej to najgorzej biorąc pod uwagę żenujący start w celebryctwo, który polegał na publicznym praniu brudów.

bDavCwTH

Trampoliną do sławy miał być dla Żyły udział w Tańcu z gwiazdami. Jako tancerka, mówiąc delikatnie, nie do końca się sprawdziła, za to zdążyła zaprzyjaźnić się z Dominiką Tajner również porzuconą przez męża.

Obie kobiety pochodzą z Wisły. Nic dziwnego, że szybko znalazły wspólny język. Dominika i Justyna spotkały się nawet przy okazji świąt na mieście, czym pochwaliły się w mediach społecznościowych. Wspólnie zjadły kolację i wyraźnie świetnie się bawiły.

Myślicie, że ta przyjaźń przetrwa na dłużej?

bDavCwTN
bDavCwTO
bDavCwUi
KOMENTARZE
(124)
gość
rok temu
Fajnie. Dominika wyladniala duzo.
Gość
rok temu
I dobrze 😄
Będę grzeczna...
rok temu
Ja chcę być bezpieczna i szczęśliwa ! Bardzo o to proszę Boga i los !
bDavCwUj
Uno
rok temu
Ludzie nie potrafią być już szczęśliwi...
gość
rok temu
Życzę im powodzenia
Najnowsze komentarze (124)
Warszawianka
rok temu
Rozumiem, ze odpisałaś tej co swój komentarz zaczęła od słowa "Pudło". Ja jestem cały czas sercem z p.Justyną!
gość
rok temu
Żeby coś powiedzieć to trzeba umieć sklecić zdanie. Z samego hehehe trudno.
gość
rok temu
"Jusia" i już wiemy kto to pisze. Zajmij się babo swoimi sprawami. Piotr niech dziećmi też się zajmie. Chcecie z Justyny zrobić niewolnika. Wszystkie kobiety, które mają dzieci, mogą pracować, spotykać się ze znajomymi, z przyjaciółmi, bawić się itd itp. Ciebie zołzo widocznie ludzie omijają szerokim łukiem i dlatego ta wściekłość i zazdrość.
gość
rok temu
Co ma znaczyć ten idiotyczny komentarz? W czym ta dziewczyna kłamie. Winni milczą, bo nie mają nic do powiedzenia. Przyczaili się, żeby wszystko ucichło. Justyna mówi prawdę. Ludzie ją znają i widzą na co dzień jak jest i jak było. Już lepiej zamilczcie, żenujące istoty.
gość
rok temu
Kłamczucha. Spójrz w lustro- nos pinokia. Piotrka poproś to Ci skróci.
gość
rok temu
dajcie ludziom spokojnie zyc i spotykac sie z kim chca
gość
rok temu
Raczej ty jesteś chora skoro rodziny nie doceniasz. Nie żebym miała cos przeciwko znajomym ale to jednak nie rodzina. Jusia woli Tajnerke od swoich dzieci? Juz sie z nimi nabyła po TzG?
gość
rok temu
Wezcie już te daremna Zyłe i nie katujcie nią ludzi. Jej sposób na zaistnienie w mediach był żenujący. Jej zachowanie i poziom wypowiedzi jest żenujący. Jej "kariera" od pozowania w Playboyu po TzG jest żenująca. Odpowiedni idolka dla osób, którzy nie lubią sie wysilać a naukę zakończyli w podstawówce.
bDavCwUb
Gość
rok temu
Pudlo. Nie jestem rodzina. Nie przypisuj swoich metod innym. Ludzie patrza i widza. Rodzina Piotra w ogole nie zabiera glosu. Za to sa regularnie oczerniani i pomawiani poczynajac od cyrku ktory Justyna w mediach zrobila. Internet nie zapomina. Pokaz choc jedna publiczna wypowiedz jego rodziny albo jego. Prywatnie natomiast maja prawo do swojej opinii adekwatnie do zachowania Justyny.
gość
rok temu
Justyna ZATAŃCZ !!!
gość
rok temu
obie wyglądaja super i wesołe babeczki- naturalne
Gość
rok temu
Żenua..
gość
rok temu
i bardzo dobrze ,fajne dziewczyny po przejściach odnalazły wspólny jeżyk ,niech się przyjażnią , ja dobrze im życzę
Gość
rok temu
Jej oczy mówią same za siebie - błądzą za rozumem .
...
Następna strona
bDavCwUD