Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marina w różowych włosach lansuje się na Coachelli. Internauci pytają: " Zawsze podkreślasz wartości rodzinne, rodzinie udało się polecieć z tobą na święta?"

288
Podziel się:

"Nigdy nic publicznie nie mówiłam o wierze, więc nie wymyślaj" - odpowiedziała zdenerwowana żona Szczęsnego.

Marina w różowych włosach lansuje się na Coachelli. Internauci pytają: " Zawsze podkreślasz wartości rodzinne, rodzinie udało się polecieć z tobą na święta?"

Pomysłodawcom festiwalu Coachella odbywającego się każdego roku w Palm Springs należy pogratulować niewątpliwego sukcesu. Impreza wypromowana przez influencerów z całego świata jest mekką współczesnych celebrytów.

Na kilkudniowej imprezie bawiły się też polskie celebrytki, w tym Jessica Mercedes, Marcelina Zawadzka, Karolina Gilon, Patricia Kazadi czy Marina. Obecność na tej imprezie nie byłaby pełnowartościowa, gdyby nie relacja w social mediach i oryginalna stylizacja, w ktorej skład wchodzą kolorowe włosy, skąpe ubrania i malunki na twarzy.

Na swoim profilu Marina pochwaliła się zdjęciem w nowych, różowych włosach. Fanów zapytała o wrażenia, jednak wśród komentarzy znalazły się i takie, dotyczące jej nieobecności w domu w czasie Wielkanocy.

Marina zawsze podkreśla wartości rodzinne i to, jak ważny jest czas razem w święta i również wiara, wiec zaskakuje jej obecność na koncercie w tym momencie, co ukazuje pewien dysonans. Czy udało im się polecieć z Tobą? - czytamy.

Nigdy nic publicznie nie mówiłam o wierze, więc nie wymyślaj - odpowiedziała Marina. To, że wyjechalam na kilka dni, nie oznacza, że rodzina dla mnie nie jest ważna... ;) Skoro wybrałam taką datę to znaczy, że nam pasowała. Nie muszę się tłumaczyć z naszych decyzji. Pozdro - odpowiedziała.

Pod postem Szczęsnej nie zabrakło też wielu pozytywnych komentarzy:

Najpiękniejsza! Powinnaś być aniołkiem VS - zachwyca się Joasia Opozda. Księżniczka elfów! - dodała Basia Kurdej-Szatan.

Ariana Grande who? - skomplementowała Sandra Kubicka.

Zachwytów nie krył też mąż piosenkarki, który pod zdjęciem zostawił pochlebny komentarz w postaci emotikonek ognia.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(288)
Gość
5 lata temu
Festiwal próżności
Gość
5 lata temu
To zdjęcie z tylu pokazuje jak żałośnie wyglądają.
Gość
5 lata temu
Wwyeiadzie z Gala powiedziała, że codzinnie modli się do Boga... Ona jest tak próżna i zakochana w sobie, że to jest aż niesmaczne. Po co jej to dziecko? Jako polisa na wygodne życie u boku Wojtka?! Babka ma 30 lat a mentalność gimnazjalistki - tylko ciuszki w głowie, selfiki, imprezki i kikeżaneczki. I wszystko wrzucać na insta - niech “dziadom” oko zbieleje...nie kupuję całej tej Mariny, dla mbie nest fałszywa i nieszczera.
gość
5 lata temu
Marina to jest w Giżycku nad jeziorem, albo w Mikołajkach
Gość
5 lata temu
Smiac mi sie chce z tego pozowania i stylizacji. A gdzie zabawa i spontanicznosc? Po to sie jedzie na festiwale. 100 razy wole Pol'n'rock
Najnowsze komentarze (288)
trancer
5 lata temu
Festiwal jest OK, ale ona pasują tam jak pięść do oka. Przede wszystkim lata tam wiara o określonych upodobaniach muzycznych do których im daleko z tego co wiem, nie dla samego lansu. Poza tym uprawia się tam powszechnie wolny, niczym nie skrępowany seks, w czym też ich nie widzę, czyli to po prostu zwykłe lansiarstwo dla nich. Porażka.
Gość
5 lata temu
Przecież ona jest prawosławna, obchodzi święta dopiero w tym tygodniu
as
5 lata temu
Was is Das jak zapytałby dziadek z Wehrmachtu.
gość
5 lata temu
r***i przygłup
influencer
5 lata temu
"Influencer" to bardzo Polskie słowo. a na serio to powinno mieć swój polski odpowiednik : pastuch/pasterz czyli przewodnik stada baranów.
sicko0o
5 lata temu
celeqrwabytki
Nie_gość
5 lata temu
Zero prawdy! Sam plastik :(
teoretyk
5 lata temu
Jakby skrzyżować Opozdę z Ciupą to wyszłaby Ociupa?
Gość
5 lata temu
Zajmij sie Liamem g****a pindo!
karyna
5 lata temu
Jest piękną kobietą ;) Zazdrość i zawiść jest straszna .Opanujcie się ludzie!Peace!
5 lata temu
Infantylizm poziom hard :D
Adam
5 lata temu
Myślalem że to jest ten chłopak przerobiony na kobietę.
Gość
5 lata temu
Faktycznie, ona i Ariana to takie same idiotki, ciagle6w jednym makijażu i doczepach. W sumie ksero, i to nie jest komplement
Men
5 lata temu
Polskie puste lale....do tego próżne do bólu
...
Następna strona