Wtorek 23.04.2019 15:00

Śmietanka show biznesu na nowojorskich urodzinach Gigi Hadid: Marc Jacobs z mężem, Helena Christensen w seksownej bieliźnie, Taylor Swift z kocią torebką... (ZDJĘCIA)

modapudelek Gigi Hadid Bella Hadid Helena Christensen Taylor Swift Marc Jacobs

Można powiedzieć, że parcie na szkło siostry Hadid wypiły wraz z mlekiem matki. Do programu Real Housewives nie zgłaszają się bowiem osoby, które cenią sobie prywatność. "Sprzedanie się" telewizji najwyraźniej się opłaciło, gdyż zarówno Gigi jak i Bella nie miały najmniejszego problemu ze znalezieniem sobie miejsca na światowych wybiegach.

Zobacz: Siostry Hadid łączą celebryckie moce na nowojorskiej imprezie feministycznej

W ostatni poniedziałek Gigi świętowała swoje 24. urodziny w towarzystwie crème de la crème amerykańskiego show biznesu. Do restauracji L'Avenue ,oprócz jej najbliższej rodziny, zawitały takie gwiazdy jak Taylor Swift w stylizacji przypominającej marzenie każdej małej dziewczynki, roznegliżowana ikona lat 90. Helena Christensen czy Marc Jacobs w towarzystwie swojego nader opalonego małżonka.

Zobacz: Tłum gwiazd świata mody idzie na wesele Marca Jacobsa: wesołe siostry Hadid, Kate Moss z córką i mroczna Naomi Campbell (ZDJĘCIA)

Dobrze się bawili?

« Poprzednie 1/16

Śmietanka show biznesu na nowojorskich urodzinach Gigi Hadid: Marc Jacobs z mężem, Helena Christensen w seksownej bieliźnie, Taylor Swift z kocią torebką

2Śmietanka show biznesu na nowojorskich urodzinach Gigi Hadid: Marc Jacobs z mężem, Helena Christensen w seksownej bieliźnie, Taylor Swift z kocią torebką