Niedziela 28.04.2019 12:45

Kasia Cichopek naciska na scenarzystów "M jak miłość": "Jesteśmy przykładną rodziną i chcę, żeby tak pozostało"

Katarzyna Cichopek Marcin Hakiel Marcin Mroczek M jak miłość

Kasia Cichopek naciska na scenarzystów "M jak miłość": "Jesteśmy przykładną rodziną i chcę, żeby tak pozostało"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zakochali się w sobie na parkiecie Tańca z gwiazdami jesienią 2005 roku. Nie było wtedy w show biznesie bardziej lubianej od nich pary. Wszyscy kibicowali ich miłości, więc bez trudu pokonali w finale Małgorzatę Foremniak i Rafała Maseraka.

Na ślub Marcin i Kasi, do których zdążyło już przylgnąć ciepłe określenie "Cichopki", zorganizowanym w Zakopanem przyszły tłumy. Kasia była wtedy u szczytu kariery. To były czasy, gdy nie mogła się bez niej obejść żadna większa impreza Polsatu, a Nina Terentiew wysyłała po nią helikopter, żeby zdążyła ze wszystkimi zobowiązaniami. Niestety, kiedy zaszła w ciążę, powiało chłodem. Podobno naraziła się "Carycy" tym, że nie omówiła z nią zawczasu swoich planów rodzicielskich. Za karę została ponoć odsunięta od prowadzenia programu Jak Oni śpiewają.


To i nieudana inwestycja mieszkaniowa położyły się cieniem na małżeństwie Kasi i Marcina. Ich kłopoty finansowe zaczęły się podobnie jak tysięcy polskich rodzin, od zaciągnięcia wielkiego kredytu we frankach szwajcarskich na 500-metrową rezydencję w Wilanowie. Niestety, zaraz potem przyszedł kryzys ekonomiczny, ceny walut wzrosły, a nieruchomości zaczęły tanieć. Od tamtej pory nie pojawiła się szansa na sprzedaż domu za cenę zbliżoną do tej, za którą go kupili, czyli trzy miliony złotych w stanie surowym. Ich miesięczne raty za niesprzedawalny dom aktualnie mogą wynosić nawet kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie.

Zobacz: Cichopki o domu kupionym na kredyt: "Przeinwestowaliśmy"

Pojawiły się plotki o kryzysie małżeńskim, a nawet o rozstaniu. Podobno Hakiel wyprowadził się na jakiś czas z domu.

Na szczęście ich miłość przetrwała ten trudny czas. Finanse nieco gorzej, bo, jak ponuro wyznała Kasia w jednym z wywiadów, zaciągnięty przez nich kredyt będą pewnie spłacały jeszcze ich wnuki. W każdym razie udało im się odzyskać stabilność i obecnie uchodzą za jedną z najwszczęśliwszych par w show biznesie.

Kasia wolałaby, żeby tak zostało już na zawsze, zarówno w życiu prywatnym z Marcinem Hakielem, jak i w M jak miłość, z Marcinem Mroczkiem.

Jesteśmy w serialu jedyną rodziną, która jest przykładna i która trzyma się razem od tak dawna - wyjaśnia aktorka w rozmowie z Faktem. Chcę, żeby tak pozostało. Chcemy dawać widzom nadzieję, że można tak żyć. Żę wierność to dobra droga, że bez skoków w bok można być razem przez wiele lat i być szczęśliwym. 

Jedynym szaleństwem w dotychczasowym życiu Kingi Zduńskiej był pocałunek z sąsiadem w 2013 roku. Kasia tej pory ma takiego moralniaka, że poprosiła scenarzystów, by już nigdy nie stawiali jej w takiej sytuacji.


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (137)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 137
Odpowiedz
29 11
zgłoś
gość 28.04.2019 12:50
Mam własne życie, po co mi żyć jeszcze jakimiś z serialu
Odpowiedz
236 67
zgłoś
gość 28.04.2019 12:51
Sciemnia. Wie, ze ciemni ludzie ja biora za taka jaka jest w serialu, dlatego nie chce zmian, bo wie, ze straci w realu. Glupie ale prawdziwe
Odpowiedz
9 6
zgłoś
Gość 28.04.2019 12:52
Kazdy zyje na swoj sposob.
Odpowiedz
22 11
zgłoś
gość 28.04.2019 12:52
Kto to jeszcze ogląda, jest tyle fajnych, lepszych seriali
Odpowiedz
25 6
zgłoś
gość 28.04.2019 12:52
"prawdziwa aktorka" ... aktorstwo to umiejętność wcielania się w rolę tak żeby nie została twoją łatką do konca zycia.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 137