Środa 24.04.2019 10:30

Adam Zdrójkowski miał oświadczyć się Wiktorii Gąsiewskiej podczas finału "Dance, dance, dance"? "Nie wykorzystałeś tej szansy"

Adam Zdrójkowski Wiktoria Gąsiewska Dance dance dance siostry Kazadi Ewa Chodakowska

Adam Zdrójkowski miał oświadczyć się Wiktorii Gąsiewskiej podczas finału "Dance, dance, dance"? "Nie wykorzystałeś tej szansy"fot. ONS

Chociaż mogłoby się wydawać, że telewidzowie mają już dość tanecznych show, emitowany od marca format Dance, dance, dance okazał się hitem TVP2. Pierwszych sześć odcinków oglądało średnio2 miliony osób. Wysoką oglądalność show zawdzięcza z pewnością skandalom, których nie zabrakło podczas emisji programu. Fani byli przecież oburzeni zachowaniem Idy Nowakowskiej krytykującej występ Kasi Dziurskiej i Emila Gankowskiego czy z zapartym tchem śledzili konflikt na linii Ewa Chodakowska - Paulina Krupińska:

"Dance, dance, dance": Ida Nowakowska skrytykowana przez widzów. "NISZCZYSZ DRUGIEGO CZŁOWIEKA"

Menedżerka Chodakowskiej potwierdza: "Sprawą Krupińskiej zajmie się prawnik" (TYLKO U NAS)

Wszystkie te kontrowersje okazały się burzami w szklankach wody, kiedy wyszło na jaw, że twórcy zachęcają widzów do SMS-owego głosowania na ulubioną parę w finale, chociaż program został nagrany już wcześniej. Fani formatu poczuli się oszukani i w sieci aż zawrzało. Jak się okazuje emisji ostatniego odcinka mogły towarzyszyć nie tylko negatywne emocje, ale również łzy wzruszenia i radości.

Do finału dostały się siostry Kazadi i Adam Zdrójkowski z Wiktorią Gąsiewską. Ostatecznie zwyciężyli ci ostatni. Zanim głosami widzów (jak przynajmniej utrzymują przedstawiciele stacji) otrzymali statuetkę musieli wykazać się w tańcu. 20-latka odtworzyła choreografię do utworu Beyonce Single ladies, co dla Idy Nowakowskiej było idealną okazją, aby partner jej się oświadczył przed kamerami.

W wywiadzie dla Party.pl jurorka i tancerka wyjawiła, że gdy Wiktoria śpiewała o byciu singielką, Adam powinien wejść na scenę z pierścionkiem zaręczynowym:

Miałam nadzieję, że Adaś wyjdzie na końcu i jej się oświadczy, że to będzie finał finałów.

Według Nowakowskiej okoliczności były ku temu doskonałe:

Już naprawdę byłam zła. No Adaś, miałeś już całą produkcję złożoną do tego, by się pięknie oświadczyć i nie wykorzystałeś tej szansy. Oboje byli zawstydzeni - powiedziała żartobliwie.

Myślicie, że Zdrójkowski ma lepszy pomysł na oświadczyny?

fot. ONSfot. ONSfot. ONS
fot. ONS
fot. ONS

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (168)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 168
Odpowiedz
482 19
zgłoś
Gość 24.04.2019 10:31
Nie za wczesnie???
Odpowiedz
624 26
zgłoś
Gość 24.04.2019 10:32
Oni mają po 19 lat! I oświadczyny.....
Odpowiedz
373 22
zgłoś
Gość 24.04.2019 10:32
Halo niech sami i tym zjedcuduja, no ludzie no ile oni mając lat
Odpowiedz
371 53
zgłoś
Gość 24.04.2019 10:33
Lepszym pomysłem będzie zaczekać bo za 5 lat już nie będą razem.
Odpowiedz
134 10
zgłoś
Gość 24.04.2019 10:33
Dzieci nie spieszcie się
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 168