Trwa ładowanie...
Przejdź na

Irena Santor wyprowadziła się z Domu Artysty i Weterana w Skolimowie. "Była w kiepskim stanie"

68
Podziel się

Dom Artystów Weteranów podobno zbyt mocno przypominał jej ukochanego, który zmarł niespełna pół roku temu.

Irena Santor wyprowadziła się z Domu Artysty i Weterana w Skolimowie. "Była w kiepskim stanie"
bEgyUpFN

Irena Santor, autorka takich hitów jak _**Tych lat nie odda nikt**_ czy _**Już nie ma dzikich plaż**_, ma za sobą bardzo ciężkie chwile. Miniony rok upłynął piosenkarce na walce o zdrowie wieloletniego partnera, aktora Zbigniewa Korpolewskiego. W trosce o jego samopoczucie artystka niemal natychmiast odwołała wszystkie występy i na czas rekonwalescencji przeniosła się wraz z nim do Domu Artysty Weterana w Skolimowie, gdzie Korpolewski szczęśliwie mógł liczyć na całodobową opiekę medyczną. Niestety, mimo usilnych starań o jego powrót do zdrowia, Korpolewski nie odzyskał już sił po ciężkiej operacji serca i zmarł w listopadzie ubiegłego roku.

Śmierć ukochanego bardzo mocno wpłynęła na samopoczucie piosenkarki, która bardzo cierpiała i przez pierwszych kilkanaście tygodni nie mogła sobie znaleźć miejsca. Wiek Ireny Santor też coraz mocniej dawał o sobie znać, bowiem podczas wizyty w szpitalu w 2018 roku podejrzewano u niej udar. Początkowo artystka wykluczała wyprowadzkę ze Skolimowa, gdzie, mimo okoliczności, wkrótce poczuła się jak w domu. Myśl o powrocie do pustego domu, już bez partnera u boku, była dla niej absolutnie nie do zniesienia. Dzieci Ireny Santor i pozostali jej bliscy robili co mogli, aby ta nie czuła się samotna, dlatego spędzali z nią jak najwięcej czasu i zapraszali do siebie przy każdej możliwej okazji. Koniec końców śmierć Zbigniewa Korpolewskiego i towarzysząca jej żałoba skłoniły ją jednak do podjęcia pewnych działań.

Jak donosi _**Super Express**_ Irena Santor mimo wszystko zdecydowała się wyprowadzić ze Skolimowa, gdzie w listopadzie zeszłego roku zmarł jej mąż. Piosenkarka początkowo nie chciała opuszczać Domu Artystów Weteranów, szczególnie, że potrzebowała wsparcia po śmierci ukochanego, jednak nie mogła poradzić sobie ze stratą i wspomnieniami, które towarzyszyły jej podczas dalszego pobytu w tym miejscu. Aby po pięciu miesiących żałoby móc poczuć się odrobinę lepiej, gwiazda spakowała walizki i wyjechała ze Skolimowa.

bEgyUpFP

Pani Irena podjęła taką decyzję, ponieważ Dom Artystów Weteranów przypominał jej o śmierci Zbigniewa. Pani Irena była w kiepskim stanie - powiedziała w rozmowie z Super Expressem osoba z otoczenia piosenkarki.

Irena Santor postanowiła wrócić do Warszawy, gdzie czuje się już podobno trochę lepiej. Piosenkarka odrzuciła jednak zaproszenie na spotkanie wielkanocne w Domu Artystów Weteranów, dlatego najwyraźniej potrzebuje więcej czasu, aby wrócić do siebie. Przypomnijmy, że Irena Santor i Zbigniew Korpolewski byli parą przez 25 lat. Poznali się w warszawskim Teatrze Syrena, w którym aktor był jednocześnie dyrektorem. Para nigdy nie zdecydowała się na ślub, jednak przez lata żyli razem jak małżeństwo i nazywali się "mężem" i "żoną". Korpolewski zmarł 25 listopada ubiegłego roku po poważnej operacji serca.

bEgyUpFV
bEgyUpGq
KOMENTARZE
(68)
Gość
2 lata temu
Boję się starości
Gość
2 lata temu
Polska to nie jest kraj dla starych ludzi.
gość
2 lata temu
Dzieci Ireny Santor? Artystka jest bezdzietna. Oj pudlu, weryfikuj te swoje artykuliki :-)
bEgyUpGr
Gość
2 lata temu
Pawłowicz działa mi na nerwy
Gość
2 lata temu
Polska to kraj tylko dla złodzieii, co siedzą w spółkach miejskich itp.
Najnowsze komentarze (68)
Jubel
2 lata temu
Mniej biurokracji więcej konkretów, wtedy będzie się nam żyło lepiej, nie uważacie? #ruchpolskafairplay
Spark
2 lata temu
Myślicie, że postulat Gwiazdowskiego o decentralizacji poprawi sytuację społeczno-gospodarczą regionów i zahamuje migrację?
pirat
2 lata temu
Myslicie ze jak Polacy zaczną WIĘCEJ ZARABIAC to wyjdziemy trochę z tego kryzysu gospodarczego? Giwazdowski obiecuje więcej takich zmian. Poczytajcie sobie na polskafairplay.org
MarianoI
2 lata temu
Podział Polski na 460 jednomandatowych okręgów wyborczych, to jeden z postulatów Polski Fair Play Gwiazdowskiego. To chyba będzie duże ułatwienie.
Brunet
2 lata temu
Każdy uprawniony obywatel otrzyma emeryturę obywatelską w wysokości minimum socjalnego. WOW!
Bobo
2 lata temu
wiedzieliście, że Polska FirPlay Gwiazdowskiego jest za likwidacją PIT, CIT, składek na NFZ, ZUS, Fundusz Pracy, Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych.
bajkopisarz
2 lata temu
Nikt za nas tego nie zrobi. Jeśli dalej będziemy popierać obecne władze to nic się nie zmieni. Poczytajcie sobie co proponuje polska fair play...
myszka
2 lata temu
Polskę stać na więcej, a nie tylko wieczne nagonki jednej parii na drugą. Niewiadomo czy sie smiać czy płakać... ja chyba będę za Gwiazdowskim, przynajmniej proponuje coś nowego
bEgyUpGj
Zigy
2 lata temu
Nie uważacie, że sądownictwo w Polsce potrzebuje zasadniczych zmian? Podobno to nowe ugrupowanie polskafairplay chce coś z tym zrobić...
Gural
2 lata temu
#szóstkagwiazdowskiego jest dużo lepsza w założeniach niż #piątkakaczyńskiego
jassm
2 lata temu
Sądy są od rozstrzygania sporów a nie od administracji. Gwiazdowski dobrze mówi!
ozi
2 lata temu
3 TYGODNIE AKCJI wiadomoscGwiazdowskiego.pl, sprawdzajcie, weryfikujcie! :D
Sinus
2 lata temu
Posłowie powinni być kontrolowani przez obywateli! Jak Gwiazdowski dopnie swego i wprowadzi te 460 jow to przynajmniej więcej kwestii będzie jawnych.
WERA
2 lata temu
Różne komitety się zawiązywały. Teraz kolej Gwiazdowskiego. Koniec i kropka viva la FairPlay!
...
Następna strona
bEgyUpGL