Czwartek 25.04.2019 17:30

50 twarzy Renee Zellweger - tak się zmieniała przez lata filmowa Bridget Jones

Renee Zellweger

Historia życia Renee Zellweger mogłaby posłużyć jako inspiracja do solidnego komediodramatu, który stałby się przestrogą dla młodych kobiet marzących o karierze w Hollywood. Aktorka urodziła się w miejscowości o uroczej nazwie Katy w stanie Teksas i tam snuła pierwsze marzenia o życiu na scenie. Aby zbliżyć się do realizacji celu zapisała się do szkolnego kółka teatralnego, gdzie zaczynała doskonalić warsztat aktorski. Później próbowała sił w Los Angeles, ale trudno było jej się przebić. Ostatecznie producenci docenili nietuzinkowość Renee, obsadzając ją w takich hitach jak Chicago, Siostra Betty, czy kultowy już Dziennik Bridget Jones.

Zobacz: 49-letnia Renee Zellweger znów przypomina siebie na imprezie Vanity Fair

Po olbrzymim sukcesie dwóch pierwszych filmów o przygodach Bridget Jones - nieokrzesanej romantyczki z tendencją do pakowania się w tarapaty, Zellweger zaczęła majstrować przy twarzy. Niestety, ograniczona mimika i problemy z rozpoznaniem gwiazdy okazały się poważną przeszkodą w jej karierze, a Renee nie było dane już powtórzyć sukcesów z czasów swojej świetności.

Zobacz: Oni straszą nie tylko w Halloween: najgorsze twarze show biznesu (DUŻO ZDJĘĆ)

Ostatnio mówi się, że aktorka zaczęła żałować tak dużej ingerencji w wygląd i postanowiła odstawić wypełniacze, co dało się zauważyć podczas tegorocznego rozdania Oscarów. Być może obchodzone dziś 50. urodziny okażą się początkiem nowego rozdziału w karierze aktorki, w którym uda jej się zdobyć kolejnego Oscara?

Pudelek życzy 100 lat i trzyma kciuki za kolejne sukcesy!

« Poprzednie 1/15

Filmowa Bridget Jones, laureatka Oscara, miłośniczka medycyny estetycznej - Renee Zellweger kończy 50 lat

2Filmowa Bridget Jones, laureatka Oscara, miłośniczka medycyny estetycznej - Renee Zellweger kończy 50 lat