Trwa ładowanie...
Przejdź na

Johnny Depp ma nowego sojusznika w walce z Amber Heard. "Widziałam ją z bliska, nie miała ŻADNYCH SINIAKÓW"

113
Podziel się

Stylistka aktorki staje po stronie gwiazdora i w oficjalnie złożonych dokumentach potwierdza, że nie tylko widziała Amber dzień po rzekomym pobiciu, ale też stylizowała ją do programu telewizyjnego.

Johnny Depp ma nowego sojusznika w walce z Amber Heard. "Widziałam ją z bliska, nie miała ŻADNYCH SINIAKÓW"
bDZvNAqd

Coraz więcej sygnałów docierających z Hollywood wskazuje, że historia burzliwego końca związku Johnny'ego Deppa i Amber Heard może wyglądać nieco inaczej, niż w wersji zaprezentowanej przez aktorkę. Przypomnijmy, że była żona gwiazdora oskarża go o znęcanie się, dotkliwe pobicie i nadmierne korzystanie z używek. Depp, którego kariera zawisła na włosku, długo milczał, ale jak się okazuje, zbierał dowody na - jego zdaniem - kłamstwa Amber:

bDZvNAqf

Johnny, dysponując dziesiątkami nagrań z monitoringu, zeznaniami świadków i mocnymi dowodami na swoją niewinność, ma szansę oczyścić się z zarzutów. Dla Amber oznacza to ostateczne pogrążenie jej kariery, którą - bądź co bądź - zbudowała na związku z aktorem.

Światło dzienne ujrzały właśnie kolejne zeznania na korzyść Deppa. Słowa te padają z ust Samanthy McMillen, stylistki Amber Heard, która zeznaje:

_16 grudnia 2015 roku spędziłam większość dnia z Amber Heard, przygotowując ją do występu u Jamesa Cordena**. Tego dnia mogłam przyjrzeć jej się z bliska, w dobrym świetle, bez make upu. Mogę z całą pewnością powiedzieć, że nie widziałam żadnych znaków pobicia, ran, siniaków czy skaleczeń ani na twarzy, ani na pozostałych częściach jej ciała**_ - czytamy.

bDZvNAql

Po występie w programie podeszła do mnie i powiedziała: "Dasz wiarę, że właśnie wystąpiłam w programie telewizyjnym z dwoma podbitymi oczami?". Tymczasem nie miała podbitych oczu. Dopiero później dowiedziałam się, że oskarża Johnny'ego Deppa o pobicie - dodaje McMillen.

Warto dodać, że stylistka nie jest anonimową osobą. Ubierała m.in. Brie Larson, Elle Fanning czy Chrisa Hemswortha.

bDZvNAqm
bDZvNAqG
KOMENTARZE
(113)
Gość
2 lata temu
Trzeba było Wanessy pilnować. Kaziu też coś na ten temat wie.😉
Gość
2 lata temu
To oczywiste że kłamała. Pomówiła go i zniszczyła. A siebie wypromowała, cel osiagniety
Aneta
2 lata temu
Po niektórych osobach od razu widać, ze maja okrutne charaktery. Od niej bije takie wyrafinowanie i podłość
bDZvNAqH
gość
2 lata temu
Kobieta nie zawsze jest ofiarą.
Gość
2 lata temu
Oceniajmy dopiero jak sprawa zostanie zamknięta - tak samo z Jarosławem Bieniukiem
Najnowsze komentarze (113)
gość
2 lata temu
Kojarzycie film "Gone girl"? Od początku miałam obawy, że może kłamać..
Gość
2 lata temu
Weronika Rosattii też chce się wypromować na znęcaniu
Gość
2 lata temu
Weronika Rosattii też chce się wypromować na znęcaniu
Gość
2 lata temu
Mąż zdradza mnie z żoną swojego brata. Uważałam ja za szwagierke, przynajmniej u nas tak się określa te osoby. Pewnie źle ja nazwałam-nieistotne. Teraz są dla mnie nikim. Zabrali mi szczęście, poczucie wartości, nie czuje się kobietą. 6 lat małżeństwa, wspólny dom, podróże...wszystko stracone. Teściowa na lekach, a brat "męża" w kieliszku.
Gość
2 lata temu
G***i dziad dobrze mu tak.
Gość
2 lata temu
Johnny to mój ukochany aktor od zawsze oczywiście stoję za nim murem 😂♡. Wiele osób widzi w nim tylko ćpuna czy pijaka a ja dostrzegam fajnego faceta z dobrym sercem itd.To tylko moje zdanie. Teraz jeszcze ta Polina mam nadzieję że nie zawiedzie Johnnego i będą szczęśliwi bez żadnych sądów itp
Gość
2 lata temu
A maz to swiety? :) Jesteś tak g****a, że nie dziwne, że mąż Cię zdradza.[/cytat]G***i/a to właśnie przemówił/a . Do takich jak Ty karma za ten jad wróci z prędkością światła.Jęzorek się stępi jak Ciebie dotknie.
Gość
2 lata temu
Zona brata zony? To juz bigamia jest.
bDZvNAqz
gość
2 lata temu
To jest proces sądowy, więc świadek (stylistka) po prostu zeznaje prawdę, i wielka chwała i szacun jej za to, bo przeciwstawić się metoo i linii przekazu, że kobieta zawsze mówi prawdę, bo nie jest to obecnie (chyba szczególnie w USA) łatwe.
Gość
2 lata temu
Alkoholizm to choroba. To tak jak bys raka zaliczyla do potologii spolecznych.
gość
2 lata temu
Ale trzeba mieć tupet tak kłamać, jak ona. Ale się przeliczyła, bo myślała, że ze względu na NDA Johnny jej nie pozwie. A tu suprise !
gość
2 lata temu
Ta kobieta to szatan wcielony brrrr
gość
2 lata temu
Idziesz Johnny, idziesz ! Po sprawiedliwość ! A potem od razu wracaj na Czarną Perłę, a Mera niech zniknie w oceanie i tam mieszka !
gość
2 lata temu
Jak to siostra jej brata ? Szwagierka to siostra męża ! Coś wam się w tej Dynastii pokopało !!
...
Następna strona
bDZvNArb