Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lara Gessler cierpiała na zaburzenia odżywiania: "Mama wysyłała mnie do lekarza"

132
Podziel się:

"Byłam zmęczona komentarzami, że jestem za chuda. Powiedziałam, żeby dali mi trochę czasu, to sama sobie z tym poradzę" - przyznała córka restauratorki.

Lara Gessler cierpiała na zaburzenia odżywiania: "Mama wysyłała mnie do lekarza"

Od pierwszego odcinka Kuchennych Rewolucji minęło już dziesięć lat. Przez ten czas Magda Gessler zdążyła wyrosnąć na główną gwiazdę TVN-u i barwną celebrytkę, znaną z ciętego języka. Jej program zarobił dla stacji 230 milionów złotych, a postać szalonej restauratorki zaczęła być w niektórych kręgach ikoniczna. Magda w porę zorientowała się, że do show biznesu należy wcisnąć również swoje latorośle. Zaczęła od córki Lary Gessler, a kilka lat po jej medialnym debiucie na salonach pojawił się syn restauratorki, Tadeusz Müller.

Media jednak zdecydowanie częściej rozpisują się o życiu 29-letniej Lary. Córka restauratorki ma już na swoim koncie kilka kampanii reklamowych, udział w Ameryce Express i pozowanie z nagimi pośladkami na Instagramie. O rozwijającej swoje celebryckie zapędy Gesslerównie było ostatnio głośno za sprawą rozstania z mężem, Pawłem Ruczem. Córka Magdy szybko jednak znalazła pocieszenie w ramionach prawnika, w którego tors czule wtulała się w Sopocie.

Lara, zachęcona zainteresowaniem mediów, coraz szczerzej i częściej mówi o swoim życiu prywatnym. Jako pełnoprawna celebrytka znalazła się na okładce najnowszego numeru magazynu Joy, a w wywiadzie zdradziła, że kilka lat temu zdiagnozowano u niej ortoreksję:

Nie chodziło o obsesję bycia szczupłą, ja po prostu ustaliłam sama z sobą, że będę jadła tak zdrowo, jak się tylko da, zostanę ekspertką od zdrowego żywienia na swój własny użytek. Zaczęłam eliminować z diety kolejne rzeczy. Kiedy miałam zjeść coś kiepskiego, pytałam sama siebie: czy coś się stanie, jeśli tego nie zjem? Odpowiedź brzmiała: oczywiście, że nie. To dawało mi poczucie kontroli, a ta dyscyplina nakręcała wszystkie dziedziny życia. Przygotowywałam się wtedy do matury, w związku z tym zaczęłam się bardzo dużo uczyć.

Zaburzenia odżywiania udało się zdiagnozować dzięki interwencji Magdy:

Wszystko było dobrze do momentu, kiedy okazało się, że schudłam aż 14 kilogramów. _Zaburzenia odżywiania zauważyła moja mama, która zapytała, czy nie powinnyśmy udać się do psychologa. Byłam zmęczona komentarzami, że jestem za chuda. Powiedziałam, że nie chcę pomocy, żeby dali mi trochę czasu, to sama sobie z tym poradzę. I tak się stało. Część tego drylu przerzuciłam na sport. Zaczęłam biegać, chodzić na siłownię, potem doszła wspinaczka._

Lara zaapelowała również, żeby nie ulegać presji kolorowych magazynów i celebrytek pokroju sióstr Kardashian-Jenner:

Warto spróbować spojrzeć na to z dystansu i na przykład obejrzeć kilka filmów dokumentalnych o tym, jak wygląda życie modelek. Jeżeli mamy porównywać się z modelkami Victoria’s Secret, to należy pamiętać, że to profesjonalistki, które muszą pilnować tego, aby perfekcyjnie wyglądać na wybiegu czy sesji zdjęciowej. I tak jak nigdy egzaminu z biologii nie zdasz, jak człowiek po medycynie, tak mając w życiu inne cele niż kariera w modelingu, nigdy nie będziesz wyglądać jak Gigi Hadid czy Kendall Jenner.

_

_

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(132)
Gość
4 lata temu
Problemy z własna akceptacja widać na każdym jej zdjęciu.
Gość
4 lata temu
ludzie akceptujcie siebie takimi jacy jestescie !!!
Gość
4 lata temu
biedna nie ma czasu, żeby zjeść tak się za chłopami ugania
Gość
4 lata temu
Gessler, Chajzery, Królikowskie, Zborowskie nazwiska znane po rodzicach. o kimś zapomniałam?😁
gość
4 lata temu
Uroda nienachalna
Najnowsze komentarze (132)
gość
4 lata temu
.
gość
4 lata temu
Pani Gessler nie mogla byc zdiagnozowana z ortoreksja, gdyz ortoreksja wedlug ''biblii'' psychologow DSM-V nie jest diagnoza. Ortoreksja ma cechy anoreksji lecz nie jest oddzielna diagnoza.
Gość
4 lata temu
Piękna Pupa !!! Jesteś Pieka !!!
gość
4 lata temu
o larwie znowu głośno, nawet bez powodu
Gość
4 lata temu
Ale ma kulfon jak diabeł Ch...
Gość
4 lata temu
tragedia to malo. paszkwil
gość
4 lata temu
Okropna
GośćAga
4 lata temu
Uroda radiowa
Gość
4 lata temu
Ja też umiem ch..a obsłużyć ..jak ktoś nim jest
gość
4 lata temu
Lara nie jest chuda ani gruba, jest normalna. Gorzej sprawa się ma z Jej długim, haczykowatym nosem, który powinien być poddany operacji.
xxx
4 lata temu
nie ładnie w tyle mieć publikę
Gość
4 lata temu
P******a dziewa
Gość
4 lata temu
P******a dziewa
gość
4 lata temu
Kogo to obchodzi ? Mamy własne problemy.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie