Trwa ładowanie...
Przejdź na

Antek Królikowski zabrał nową dziewczynę na otwarcie festiwalu Off Camera! Na tej samej imprezie była też Julia Wieniawa... (ZDJĘCIA)

490
Podziel się

Choć Antek zapewniał podobno, że jego nowy związek nie będzie medialny, to już nie oparł się zabrania kolejnej dziewczyny na ściankę. Nie uczy się na błędach?

Antek Królikowski zabrał nową dziewczynę na otwarcie festiwalu Off Camera! Na tej samej imprezie była też Julia Wieniawa... (ZDJĘCIA)
bCxwKdlx

Można zaryzykować tezę, że Antek Królikowski nie ma szczęścia w miłości. Żaden z jego ostanich związków nie przetrwał bowiem próby czasu. Co gorsza, wygląda na to, że dla partnerek aktora relacje te świetnie sprawdziły się w roli trampoliny do większej popularności i sukcesów. On sam zaś raczej niewiele na tym zyskał.

Nie inaczej było w przypadku dwuletniej relacji Królikowskiego z Julią Wieniawą. Młodsza o niemal dekadę Julka przez ten czas wyrosła z nieznanej szerzej początkującej aktorki na jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Antek, który podobno mocno zaangażował się w związek z 20-latką i liczył, że to właśnie ona będzie "tą jedyną", bardzo przeżył ich rozstanie. Do tego stopnia, że krótko po nim zapewniał nawet, że "kończy z dziewczynami".

bCxwKdlz

Na dobrych chęciach się skończyło, bo Królikowski długo nie wytrzymał w samotności. Kilka tygodni temu w mediach pojawiły się pierwsze doniesienia, jakoby 29-latek znalazł już pocieszenie po Wieniawie. Krótko potem informację tę potwierdził sam zainteresowany.

Choć Antek zapewniał ponoć, że wyciągnął wnioski z poprzednich relacji i nie uczyni nowego związku medialnym widowiskiem, to już widać, że i w tym postanowieniu nie będzie umiał wytrwać. Nie dość, że już chętnie pokazuje zdjęcia nowej partnerki na Instagramie, to w dodatku właśnie zaliczył z nią oficjalny debiut na czerwonym dywanie.

bCxwKdlF

W piątkowy wieczór Królikowski zabrał Kasię - bo tak nazywa się jego wybranka - na galę otwarcia festiwalu Off Camera 2019. Para nie pozowała wprawdzie razem na ściance, ale przeszła się po czerwonym dywanie, dając fotografom wiele okazji do uwiecznienia swojej obecności na imprezie.

Co ciekawe, Antek na debiut swojej relacji z nową partnerką wybrał galę, którą swoją obecnością zaszczyciła też... Julia Wieniawa. Nie wiemy, czy była dziewczyna Królikowskiego wiedziała, że spotka go w Krakowie, ale na wszelki wypadek wybrała kreację, od której trudno było odwrócić wzrok.

Myślicie, że Antek działał z premedytacją?

bCxwKdlG
bCxwKdlH
bCxwKdlI
bCxwKdma
KOMENTARZE
(490)
Gość
rok temu
Dziewczyna wyglada na normalną. Skromna
Gość
rok temu
Taka miła, normalna się wydaje ;)
Gość
rok temu
Wieniawa to produkt marketingowy. Baner reklamowy.
bCxwKdmb
Gość
rok temu
Ta wyglada na bardziej normalna
Gość
rok temu
Wielcy Polscy aktorzy!hahahahah
Najnowsze komentarze (490)
Gość
rok temu
Isabell też wyglądała na normalną hhahahahahhshsh
gość
rok temu
Ladna dziewczyna , ale nie nabrala jeszcze ,, patyny ,, jak mawia GRAZYNA TORBICKA
mell
rok temu
Warto czytać. Wielkie persony. Prawdziwe gwiazdy- Holywood :)
Polka
rok temu
Widać że się wstydzi fajna i o wiele ładniejsza od Wieniawy .Bez obrazy .
stefan
rok temu
s**********a na innego b***a i dziwnie jest zaskoczona.
Freud
rok temu
Coś szybko zajmuje im zakochiwanie się. Ciekawe na jak długo będzie "miłość''. :)
KAMA
rok temu
szkoda, Vieniava to muj altorytet
drtuyl
rok temu
wszyscy wiedzą ze on ma zrytą banie ale cóż głupie sie nabierają
bCxwKdlT
gość
rok temu
Szkoda jej wygląda na fajną skromną dziewczynę, Antoś Pajacyk, nie wiem czy się śmiać, czy współczuć
gość
rok temu
L*******a Srulewicz Dmuchawa jest dobrze zrobiona bez tony tapety nikt by jej na ulicy nie poznał
gość
rok temu
Dużo ładniejsza i sympatyczniejsza od Wieniawy.Powodzenia.
gość
rok temu
Dlatego udiał w programie story of my life nie wiem jaki miał sens. A Wieniawa nie ma zbyt ambitnych wypowiedzi. Żenująca dziewczyna... :/
wieniawa zaws...
rok temu
.......... ''zdejmuj majtki...bo oglądalność spada''
gość
rok temu
wieniawa, toż to wodząca Wareda.
...
Następna strona
bCxwKdmv