Sobota 27.04.2019 11:15

Eklektyczny zbiór gwiazd na gali otwarcia festiwalu Off Camera 2019: Wieniawa, Figura, Smutniak, Królikowski... (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa Katarzyna Figura Kasia Smutniak Olga Bołądź Magdalena Lamparska Dorota Kolak Ewa Drzyzga Maria Dębska Ranita Sobańska Antoni Królikowski

Choć od lat najważniejszą w naszym kraju imprezą filmową pozostaje Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, nie brakuje innych imprez, którym udało się wypracować w branży dużą renomę.

Jedną z nich jest niewątpliwie festiwal Off Camera, od 12 lat organizowany w Krakowie. Choć impreza z założenia celebruje kino niezależne i artystyczne, to od lat przyciąga też gwiazdy, które raczej nie kojarzą nam się z takimi produkcjami, a nawet w ogóle z kinematografią.

PRZYPOMNIJMY: Odchudzona Manuela z "Big Brothera" wraca na salony. Tęskniliście? (ZDJĘCIA)

Nie inaczej było też w tym roku. Na piątkową galę otwarcia festiwalu Off Camera 2019 przybyli między innymi Olga Bołądź, Katarzyna Figura czy Marcin Bosak. Największe zamieszanie wywołało jednak pojawienie się na czerwonym dywanie Julii Wieniawy, która skradła show efektowną kreacją.

ZOBACZ: Kuszący dekolt Julii Wieniawy rozpoczyna festiwal Off Camera w Krakowie (FOTO)

Chwilę później 20-latkę przyćmił jednak jej były partner, Antek Królikowski, który czerwony dywan Off Camery wybrał na miejsce oficjalnego debiutu swojej nowej dziewczyny:

Antek Królikowski zabrał nową dziewczynę na otwarcie festiwalu Off Camera! Na tej samej imprezie była też Julia Wieniawa... (ZDJĘCIA)

Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy gali otwarcia festiwalu Off Camera 2019. Kto wypadł najlepiej?

« Poprzednie 1/18

Gwiazdy na otwarciu 12. edycji festiwalu Off Camera

2Gwiazdy na otwarciu 12. edycji festiwalu Off Camera

Fot. ONS / East News