Trwa ładowanie...
Przejdź na

Isabel doniosła na "Kaza" do prokuratury. "To nie żarty! Machina ruszyła"

1009
Podziel się

Była żona byłego premiera nie ukrywa, że przeżyła w prokuraturze same miłe chwile. "Mam nadzieję, że lada moment wezwą byłego małżonka na dywanik".

Isabel doniosła na "Kaza" do prokuratury. "To nie żarty! Machina ruszyła"
bCNKfmEl

Izabela Olchowicz- Marcinkiewicz od czterech lat walczy o godne życie na koszt byłego męża. Jak wyjaśniła w sądzie, alimenty jej się po prostu należą, bo to właśnie przez "Kaza" i jego oziębłość doszło do wypadku, w wyniku którego ma niesprawną rękę.

Na każdej rozprawie prezentowała obnażone ramię oparte na specjalnym rusztowaniu. Przekonywała, że w grudniu 2014 roku wjechała samochodem w ekran dźwiękochłonny, ponieważ była bardzo zdenerwowana umówionym na ten dzień spotkaniem z mężem, który od wielu miesięcy, jej zdaniem, znęcał się nad nią psychicznie. Dlatego od tamtego czasu nie może pracować, ani nawet się ubrać.

bCNKfmEn

Isabel uważa, że w takiej sytuacji "Kaz" powinien utrzymywać ją do końca życia. Sąd przyznał jej rację i zasądził alimenty, chociaż nie tak wysokie, jak chciała, bo "tylko" 4 tysiące złotych miesięcznie.

W piątek Isabel pojawiła się w warszawskiej prokuraturze.

Przez kilka godzin składałam zeznania w charakterze świadka przeciwko dłużnikowi alimentacyjnemu Kazimierzowi Marcinkiewiczowi - ujawniła zadowolona w rozmowie z Super Expressem. Prokuratura ruszyła ze sprawą, a w międzyczasie komornik szykuje licytację jego nieruchomości. Mam nadzieję, że lada moment wezwą byłego małżonka na dywanik.

Ponieważ zeznania są objęte klauzulą poufności, prokurator Łukasz Łapczyński mógł udzielić na ten temat jedynie ogólnikowej odpowiedzi.

bCNKfmEt

Prokurator przesłuchał w charakterze świadka zawiadamiającą - potwierdza. Złożyła zeznania na okoliczności objęte postępowaniem. Złożyła również wniosek o ściganie. Biorąc pod uwagę fakt, że zeznania dotyczą prywatnej sfery życia, nie informujemy o treści zeznań.

O wszystkim Isabel poinformowała oczywiście również swoich "fanów" w mediach społecznościowych.

To nie żarty! Machina ruszyła. Tak, odbyłam dziś wizytę w prokuraturze, gdzie kilka godzin składałam zeznania w charakterze świadka przeciw dłużnikowi alimentacyjnemu, Kazimierzowi Marcinkiewiczowi, który nie wykonuje wyroku sądu, to znaczy nie płaci alimentów od ponad 2 lat. Teraz pozostaje czekać. Dlaczego wszystko trwa tak długo? Marcinkiewicz - tak samo jak w naszym związku - publicznie długo karmił swoimi "prawdami" ludzi dookoła. Ale wszystko ma swoje granice. Niedowiarkom otwierają się oczy.

Ja sama wierzę i trochę nie wierzę w to, co się dzieje. Nigdy nie pomyślałabym, że poczynania tego człowieka, byłego premiera, zmuszą mnie do poznawania działań różnych instytucji państwowych, w tym prokuratury. A jednak. Takie "przygody" zgotował mi były mąż. Prokuratura ruszyła ze sprawą, a w międzyczasie komornik szykuje licytację nieruchomości dłużnika.

bCNKfmEu
bCNKfmEv
bCNKfmEO
KOMENTARZE
(1009)
Gość
rok temu
Tak się kończą romanse dziadków z małymi nierobami
Gość
rok temu
Wszystkim facetom krzywdzącym swoje rodziny życzę aby na swojej drodze spotkali taką Isabel 👌
Gość
rok temu
Ona się powinna leczyć
bCNKfmEP
Gość
rok temu
Ile ona będzie jeszcze chodziła z tą jedną ręką na wierzchu??
Gośćaneta
rok temu
Ciagle mam wrazenie ze ta pani symuluje
Najnowsze komentarze (1009)
Gość
rok temu
Czemu ona to ramie takie odkryte nosi, lekka husta mozna oslonic! Cos tu chyba na pokaz jest!!!
gość
rok temu
Kazdy,kto zna zyciorys tej kobiety,wie ze nie moze byc normalna. Kaz Marcinkiewicz dokonal “ mordu “ na chorej zonie( rak),dzieciach i rodzinie. Starzec zabawil sie w licealiste.Oby karma byla dlugoterminowa.
bieta
rok temu
Którą rękę poza głową w końcu ma uszkodzoną, bo na jednym zdjęciu jest to prawa a na drugim lewa ręka.
gość
rok temu
To leniwe dziewczę powinno wreszcie wziąć się za pracę a nie żerować na swoimi pseudo inwalidztwie.Ona jest faktycznie inwalidką ale umysłową.
BASKA
rok temu
czy ona ma dwie ręce niepełnosprawne jak widać na zdjęciach
gość
rok temu
Kobieto, nierobie, weź się za robotę i nie symuluj choroby.
polak
rok temu
z jakiej racji ma jej co kolwiek płacic z jakiej wstrętna baba i do tego z ogromnym tupetem
gość
rok temu
z jakiej racji ma jej co kolwiek płacic z jakiej wstrętna baba i do tego z ogromnym tupetem
bCNKfmEH
klik
rok temu
Która rękę ma niesprawną bo na zdjęciach raz jest lewa, a raz prawa
gość
rok temu
tak wygląda użeranie się z dłużnikami w Polsce. Niech się cieszy, że ma co licytować, są tacy którzy ukrywają majątki na rodziny i nie ma z czego a po latach alimenty się umarzają.
Gośćttt
rok temu
$#@%&£€
TW BOLEK - cz...
rok temu
i takie coś jest czołowym politykiem koalicji Europejskiej... widać, że tam same śmiecie społeczne na czele z belką, cimoszewiczem/...
gamon
rok temu
Pan KAZ ma dzieci to w razie POtrzeby POmoga mu placic alimenty dla elizabeth i rechabilitowac biedna kobiete
gość
rok temu
patologia
...
Następna strona
bCNKfmFj