Niedziela 28.04.2019 00:20

Zabiegane gwiazdy w drodze do "Dzień Dobry TVN": roześmiana Agnieszka Woźniak-Starak, Kinga Rusin z Czarkiem Lisem i długonoga Kasia Stankiewicz (ZDJĘCIA)

Dzień Dobry TVN Kinga Rusin Agnieszka Woźniak-Starak Katarzyna Stankiewicz

Dzień Dobry TVN już od wielu lat jest jednym z ulubionych programów śniadaniowych Polaków, którzy tłumnie zbierają się co poranek przed telewizorami, często czując wręcz osobistą więź z dobrze znanymi sobie prowadzącymi. Jedną z popularniejszych "twarzy" programu jest niewątpliwie Kinga Rusin. Z samego wychodzenia z pracy dziennikarka zrobiła rytuał, podczas którego paparazzi mają szansę udokumentować każdy detal jej eleganckich stylizacji.

Zobacz: Kinga Rusin w końcu wyjdzie za mąż? "To, co robił Marek, oznacza więcej niż słowo "kocham""

Gośćmi sobotniego wydania były Agnieszka Woźniak-Starak oraz Katarzyna Stankiewicz. Agnieszka opowiedziała na kanapie o swoim adoptowanym… robocie. Przygarnięty przez nią cud techniki o imieniu Leoś pozwala chorującym przewlekle dzieciom podróżować wirtualnie po poznańskim zoo. Kasia natomiast opowiedziała o swojej sportowej pasji i współpracy z zespołem Varius Manx wraz z którym zaprezentowała nowy singiel, Śliwkowy deszcz.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak żałuje, że przyznała się do powiększenia piersi: "Teraz gdybym się cała pocięła, to nigdy tego ze mnie nie wyciągniecie"

Która stylizacja najbardziej Wam się podoba?

« Poprzednie 1/14

Zabiegane gwiazdy w drodze do "Dzień Dobry TVN": roześmiana Agnieszka Woźniak-Starak, Kinga Rusin z Czarkiem Lisem i długonoga Kasia Stankiewicz

2Zabiegane gwiazdy w drodze do "Dzień Dobry TVN": roześmiana Agnieszka Woźniak-Starak, Kinga Rusin z Czarkiem Lisem i długonoga Kasia Stankiewicz