Niedziela 28.04.2019 21:00

CIACHO TYGODNIA: Toni Mahfud, model i influencer o "przeszywającym" spojrzeniu (ZDJĘCIA)

Ciacho Tygodnia Toni Mahfud

Media społecznościowe i kariera "influencera" to jedne z wciąż nielicznych branż, w których to kobiety mogą liczyć na wyższe zarobki i ciekawsze wyzwania. Influencerki, blogerki i youtuberki dominują w sieci, a mocna konkurencja zmusza je do coraz większej kreatywności, aby się przebić.

ZOBACZ: 27-letnia Chinka za pomocą makijażu potrafi zmienić się w każdego! (ZDJĘCIA)

Dominacja płci pięknej w branży nie oznacza jednak, że na Instagramie nie można znaleźć popularnych panów. Jednym z cieszących się dużym powodzeniem wśród internautek influencerem jest z pewnością Toni Mahfud. 24-letni Niemiec syryjskiego pochodzenia zgromadził już na swoim profilu ponad 3,5 miliona followersów, którzy zachwycają się jego klimatycznymi fotografiami, efektownymi kolażami i wyjątkowym, przeszywającym spojrzeniem.

Mahfud ma też jednak spore grono krytyków, którzy uważają, że nie jego posty bardziej niż zdjęcia przypominają obrazy, bo są poddane tak dużemu retuszowi. Kością niezgody są zwłaszcza oczy blogera: jego przeciwnicy twierdzą, że ich niezwykły kolor to nie efekt genów, lecz... profesjonalnych soczewek kontaktowych, wykorzystywanych w przemyśle filmowym. Na dowód tej tezy publikują stare zdjęcia i nagrania, na których Toni ma "zwyczajne", brązowe oczy. On sam twierdzi jednak, że nikogo nie oszukuje.

ZOBACZ TEŻ: Jordan Carlyle, przystojny projektant wnętrz (CIACHO TYGODNIA)

Zobaczcie zdjęcia 24-letnie blogera. Robią na Was wrażenie?

« Poprzednie 1/16

Oto Toni Mahfud, bloger o "wyjątkowych oczach"

2Oto Toni Mahfud, bloger o "wyjątkowych oczach"

Fot. Instagram.com/tonimahfud