Matka Magdy Żuk ujawnia nowe informacje w sprawie śmierci córki. "Polska prokuratura zabroniła nam o tym mówić"

242 reakcje
0
0
242
Podziel się

Elżbieta Żuk zarzuca prokuraturze bezczynność.

Matka Magdy Żuk ujawnia nowe informacje w sprawie śmierci córki. "Polska prokuratura zabroniła nam o tym mówić"

Już prawie dwa lata minęły od tajemniczej śmierci Magdy Żuk w Egipcie. Śledztwo w tej sprawie nie przyniosło żadnych efektów. Prokuratura już od miesięcy nie udziela jakichkolwiek informacji. Bliskich ofiary natomiast obowiązywał zakaz ujawniania niektórych faktów. Elżbieta Żuk postanowiła przerwać milczenie.

Odkąd w kwietniu 2017 roku wyszła na jaw informacja o śmierci 27-letniej Polki, sprawa wzbudza wielkie emocje. Pomimo upływu czasu wciąż niewiele wiadomo na ten temat. Pojawiały się różne teorie. Chociażby ta o samobójstwie kobiety, a w rozwiązanie zagadki w pewnym momenciezaangażował się nawet sam Krzysztof Rutkowski.

Bliscy Magdy są zdesperowani i wciąż pogrążeni w żałobie.

Jutro miną równo dwa lata od śmierci Madzi, a my przez brak jakichkolwiek postępów w śledztwie nie możemy nawet zakończyć żałoby. Składaliśmy wnioski, żeby w końcu zwolnili nas z tajemnicy śledztwa. Nic to nie dało. Nic nie dały oficjalne skargi na prokuraturę. Dlatego uznałam, że dość milczenia – powiedziała matka ofiary w rozmowie z Super Expressem.

Elżbieta Żuk podkreśla, że pomimo trwającego od dwóch lat śledztwa, prokuratura niewiele wie na temat śmierci jej córki.

I co zrobili? Nic! Pojawiały się tylko informacje, że niby Magda była chora psychicznie. Jeśli była, to dlaczego nie umorzyli śledztwa? Dlaczego nie stwierdzą, że Magda cierpiała na jakieś zaburzenia i dlatego popełniła samobójstwo?

Matkę ofiary najbardziej irytuje to, że jej zdaniem prokuratura jest bezczynna.

A poza tym, gdyby prokuratura umorzyła śledztwo, my działalibyśmy dalej. Mając pełny dostęp do wszystkich dokumentów zebranych w trakcie dochodzenia, wyjaśnilibyśmy, co stało się w Egipcie. A coś na pewno się stało. Moja córka była pod wpływem środków odurzających. Tak wynika z egipskiego raportu wykonanego po sekcji zwłok. A fakt ten jest ukrywany przez śledczych. Polska prokuratura zabroniła nam o tym mówić, grożąc odpowiedzialnością karną - powiedziała dziennikarzowi.

Myślicie, że wyznanie Elżbiety Żuk zmusi prokuraturę do szybszych działań?

242
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(242)
Gość
9 miesięcy temu
Nie ma się Pan minister Zorro czym pochwalić, oj nie ma.... Porażka. Żal rodziców 😞
Xk
9 miesięcy temu
Tak naprawde nikt nigdy sie nie dowie prawdy. Niech dziewczyna spoczywa w pokoju
gość
9 miesięcy temu
Prawda! NIe wierzę że ta sprawa została zamieciona pod dywan tak po prostu.Jak można kogoś zabić i teraz nikt nawet palcem nie ruszy a wszyscy umywają ręce.ZIOBRO?????????
Gość
9 miesięcy temu
Nie rozumiem tego zachwytu a propos wyjeżdżania do krajów arabskich jak Egipt, Dubaje i inne tego typu podobne miejsca. Ci którzy myślą, że to szpan po prostu mnie śmieszą. Mamy piękne kraje u siebie w Europie, które mają historię, piękną architekturę jak Włochy czy Francja. Ludzie nawet nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństwa podróżowania do muzułmańskich krajów, gdzie kobieta jest nikim. Ale niektórym paniom niestety odpowiada adoracja ze strony przedstawicieli kultury arabskiej, co niestety później nie wychodzi im na dobre.
Gość
9 miesięcy temu
Biedna dziewczyna
Najnowsze komentarze (242)
Gość
9 miesięcy temu
Zamiatane cały czas pod dywan , współczuję rodzinie,Madziu spoczywaj w pokoju.
Gość
9 miesięcy temu
Piękna dziewczyna i tak marnie skończyła Ktoś musi się zająć tą sprawą to jest nie do pomyślenia że do tej pory jest nie rozwiązane co się jej stało ale ten jej facet jest według mnie bardzo podejrzany
Joas
9 miesięcy temu
Pan minister powinien podać się do dymisji biorąc przykłaz z kolegi z Cupru. Jak się nie nadaje to niech się usunie! Od początku było wiadome dla mbie że śp. Magda była otumaniona narkotykami, dlatego stało się co się stało. Ktoś te narkotyki jej podawał i w jakimś celu...ten cały rezydent był w to zanieszany a teraz nawet nie wiadomo gdzie jest bo zwiał ...
Gość
9 miesięcy temu
Ziobro skupia się niszczeniu lekarzy operujących jego ojca. Co go inni obchodzą.
Gość
9 miesięcy temu
Takie to zawsze narobią syfu, polak powinien siedzieć u siebie a nie latać z d**ą po innych krajach.
gość
9 miesięcy temu
Odwaliło dziewczynie, ktoś to wykorzystal i po dziewczynie...
Gosc
9 miesięcy temu
Ja bym tego markusa cioł I solą sypał śpiewałby jak kanarek
gość
9 miesięcy temu
Mówili o tym, że ten prezent urodzinowy to ściema. Wiedziała po co jedzie - po zarobek na imprezie na statku. Niestety okazało się, że zamiast przyjemnego seksu z bogatym przystojnym księciem 15 chłopa dymało ją, srało na nią i torturowało całą noc. Chciała powiedzieć chłopakowi, że nie tak się umawiali, po dragach które dostała (lub wzięła) odwaliło kompletnie więc się jej pozbyli.
Kobieta
9 miesięcy temu
Ja to bym tego jej faceta wzieła ostro pod lupę. Podobno był przesłuchiwany też w innej ale bardzo podobnej sprawie wcześniej
Gość
9 miesięcy temu
Starczy to może być uwiąd
Gość
9 miesięcy temu
Brawo dla rodziców. Walczcie.
gość
9 miesięcy temu
A ty debilu od smoleńska to się odczep i nie pisz głupot i bredni bo to jest conajmniej śmieszne -i****a
gość
9 miesięcy temu
Od Ziobry to wara!!! Po co sama do Egiptu leciała ???? Nikt normalny do takiego kraju sam się nie wybiera
Gość
9 miesięcy temu
Youtube agencja lampart ..Magda pojechała do Egiptu jako dama do towarzystwa noc przed śmiercią była na jachcie z klientami..tamta noc ja przerosła chciała się wycofać Ale bali się, że puśc***arę..bali się najbardziej w Polsce bo to tu prowadzą ślady I powiązania, ujawnienie ich miałoby szokujące konsekwencje ..kiedyś miejmy nadzieję że dowiemy się wszystkiego, byle jak najszybciej ..mam nadzieję, że po tej historii z Magdą Z I Karolina K dziewczyna która dostanie taka propozycje 10 razy przemysli albo przypomni sobie historię tych 2 ofiar ..
...
Następna strona