Trwa ładowanie...
Przejdź na

Skazany za jazdę po pijanemu Daniel M. udaje, że jedzie samochodem i rapuje: "Za parę minut zaparkuje przy chodniku"

85
Podziel się:

Myślicie, że zatęsknił za czterema kółkami?

Skazany za jazdę po pijanemu Daniel M. udaje, że jedzie samochodem i rapuje: "Za parę minut zaparkuje przy chodniku"
bEDyMzgB

Zenon Martyniuk raczej nie spodziewał się, że jego syn Daniel z takim przytupem wejdzie w świat celebrytów. Mężczyzna zasłynął agresywnym zachowaniem w stosunku do swojej ciężarnej żony, Eweliny, dziedziczki kaczej fortuny. W przeddzień Sylwestra Daniel nie wpuścił jej do domu, a przerażona zachowaniem syna Danuta Martyniuk wezwała policję. Funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie 3,4 grama środków odurzających w postaci ziela konopi.

Szybko okazało się, że powodem agresji mężczyzny nie były substancje psychoaktywne, a konflikt z ciężarną żoną. Daniel M. zarzucał Ewelinie, że jest nimfomanką i "wrobiła go" w ciążę. Sytuacji nie polepszała relacja z teściową, którą oskarżał o przymuszenie go do ślubu. Na przeprosiny ze strony męża Ewelina musiała czekać aż do dnia porodu. Jej mąż oczywiście nie zapomniał uwiecznić tej chwili na Instastory.

bEDyMzgD

Z czasem sytuacja w rodzinie Martyniuków polepszała się, a niesnaski ostatecznie zostały zażegnane w dniu chrzcin małej Laury. Daniel wrócił na Podlasie, a jego relacja z ojcem poprawiła się do tego stopnia, że panowie przed Wielkanocą wybrali się razem na zakupy i do fryzjera. Dumny Zenon pochwalił się nawet na łamach tabloidu poprawą stosunków z "synem marnotrawnym".

Daniel M. ma na swoim koncie nie tylko agresywne zachowanie w stosunku do żony. Suwalski sąd skazał mężczyznę nieprawomocnym wyrokiem za jazdę po pijanemu. Daniel został zatrzymany do rutynowej kontroli w czerwcu 2018 roku, a badanie alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Synowi gwiazdora wymierzono karę 3 tysięcy złotych grzywny i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres 3 lat. Mężczyzna jednak nie pogodził się z wyrokiem i zażądał ponownego rozpatrzenia sprawy oraz wyłączenia z niej sędziego.

bEDyMzgJ

Po wyroku za jazdę po pijanemu to mama Daniela objęła funkcję szofera i woziła go na zakupy do ekskluzywnych butików. Mimo wygód i pomocy najbliższych, mężczyzna wciąż nie potrafi zapomnieć o adrenalinie, jaką funduje mu prowadzenie auta. Na swoim Instastory zamieścił nagranie, na którym uwiecznił, jak rapuje piosenkę swojego ulubionego zespołu Kaliber 44. Raperskie popisy nagrane zostały w samochodzie, którego oczywiście nie prowadził Daniel:

Normalnie o tej porze wożę się po mieście. Normalnie o tej porze raz lepiej raz gorzej. Niedługo będę w domu, nic nie pokrzyżuje moich szyków. Za parę minut zaparkuje przy chodniku - słyszymy na nagraniu.

Myślicie, że Daniel odziedziczył wokalny talent po Zenku? Próby zwizualizowania sobie jazdy samochodem wyjdą mu lepiej niż starania Łukasza Jakóbiaka w prawie Ellen DeGeneres?

bEDyMzgK
bEDyMzgL
bEDyMzhe
KOMENTARZE
(85)
GośćP
2 lata temu
To dopiero jest dzban i p****k.
Gość
2 lata temu
Jaki on jest zenujacy...
Gość
2 lata temu
No i po co o nim pisać
bEDyMzhf
Gość
2 lata temu
Snieszno i straszno
Gość
2 lata temu
Wszyscy pisza :szkoda dzieci. A co z ofiara g****u?? Co ona ma powiedziec??? Jej nie szkoda ??? Co za znieczulica!
Najnowsze komentarze (85)
oburzony
rok temu
A wiecie ze dzban nie stosuje sie do kwarantanny i lata matczynym mercem po miejscach publicznych kierując nim na sądowym zakazie!!!!
Tamara
2 lata temu
Równie dobrze mógłby zrobić selfie jak siedzi na krześle i udaje że to kibelek i rapuje robiąc kloca
Gość
2 lata temu
Nieważne co piszą , aby nazwiska nie przekrecili . 😣
Gośćrekin
2 lata temu
D***l totalny...w*****a mnie jego.morda
Megi
2 lata temu
Jego wiek rozwojowy zatrzymał się na 16 latach...
Gość
2 lata temu
Ale p***c
Gość
2 lata temu
Polmozg przerazajacy
Gość
2 lata temu
I****a Zenek powinien go z dowodu wydrapac
bEDyMzgX
Gość
2 lata temu
Ćeoki co tak mało komentarzy???? kaski na zakupki nie będzie, pisać cwoki co jest q***a śpita q
Gość
2 lata temu
I****a nad idiotami brak słów na tego debila
Gość
2 lata temu
Ludzie się z Ciebie śmieją. Rodzice nie mieli czasu wychować
Irena
2 lata temu
Dlaczego go śledzicie ? Dajcie człowiekowi żyć.
mmmm
2 lata temu
dzban
Mesut_∆zil
2 lata temu
On nie jest zdrowy psychicznie. Albo ma nieleczone w dzieciństwie ADHD, coś jest nie tak. Ten wpis to na poważnie proszę potraktować.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDyMzhQ
bEDyMzhR
bEDyMzhS
bEDyMzhT
bEDyMzhU
bEDyMzhz