Gwiazdy "młodego pokolenia" świętują rocznicę wejścia Polski do UE na koncercie "Gramy dla Europy": Margaret, Szroeder, Kwiatkowski... (ZDJĘCIA)

Na koncercie wystąpili też między innymi Daria Zawiałow, Kamil Bednarek i Igor Herbut. Wszystkiemu z widowni przyglądał się entuzjastyczny Mateusz Morawiecki. Oglądaliście?

86
Podziel się
1 z 24
Młode gwiazdy "Grają dla Europy" na koncercie w Warszawie
Młode gwiazdy "Grają dla Europy" na koncercie w Warszawie
0
0

1 maja świętujemy 15. rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji w Warszawie zorganizowano wielki koncert pod entuzjastycznym hasłem Gramy dla Europy.

Na zorganizowanej na błoniach Stadionu Narodowego imprezie, którą transmitowała telewizyjna Jedynka, wystąpili wykonawcy "młodego pokolenia". Zabrakło więc naczelnych gwiazd polskiej sceny, które zwykle wypełniają line up takich przedsięwzięć: Maryli Rodowicz, Beaty Kozidrak czy Kayah.

Zamiast nich widzowie mogli oglądać popisy Darii Zawiałow, Margaret, Natalii Szroeder, Sylwii Grzeszczak czy Dawida Kwiatkowskiego. Koncert poprowadzili za to znani z Pytania na Śniadanie Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny, którzy kilkakrotnie w czasie wieczoru zmieniali stroje.

Niestety, choć koncert miał być wielkim świętem polskiej integracji z Europą, to widzowie nie zostawili na nim suchej nitki. W sieci krytykują nie tylko błędy organizacyjne, ale i dziwaczne pomysły zawarte w scenariuszu.

Koncert był fatalny. Wydarzenie błędów. Niezrozumiałe długie przerwy na początku między artystami - napisał na Facebooku jeden z widzów. Nie byli zapowiadani, co sprawiało, że nie wiadomo, czy już skończył dany artysta, czy jeszcze będzie śpiewał, a tu nagle wchodził ktoś nowy.

W pewnym momencie Zawadzka i Wolny weszli na scenę, prowadząc... rowery. Innym razem prezenter zapowiedział kolejnego wykonawcę, siedząc na... koniu. To szczególnie rozjuszyło internautów, którzy uznali, że takie zabawy to niepotrzebne męczenie zwierzęcia:

Męczyli konia, żeby go pokazać przez 3 sekundy?

Wśród tłumu widzów, którzy pojawili się pod stadionem, nie zabrakło też premiera Mateusza Morawieckiego, który oglądał występy w towarzystwie dwojga swoich dzieci.

Zobaczcie zdjęcia. Przez ostatnie 15 lat doczekaliśmy się talentów na skalę europejską?

KOMENTARZE
(86)
gość
7 miesięcy temu
Szanujmy Unie Europejska, szanujmy siebie nawzajem, szanujmy to co mamy, bo zawsze moze byc gorzej
gość
7 miesięcy temu
Wolny jest super! Ma charyzmę i niesamowitą energię :)
Gość
7 miesięcy temu
Tak, bardzo nam się podoba Daria Zawialow i jej muzyka.
Gość
7 miesięcy temu
Marcelinko słabiutko z ta przemowa na sile
Gość
7 miesięcy temu
Przystojniak z niego
Najnowsze komentarze (86)
Gość
7 miesięcy temu
Zawadzka to jak sama nazwa wskazuje to ZAWADA. TRAGICZNA POSTAĆ. 😰
gość
7 miesięcy temu
Przecież Sylwia Grzeszczak nie jest "młodym pokoleniem" już od dawna.
Gość
7 miesięcy temu
Bednatek przytył I wydlada w końcu fajnie. Hubert zgol ten wąs. Mercelina kto Tobie dobierał kreacje.
Alex
7 miesięcy temu
Czy Marcelina (jedna z najatrakcyjniejszych Polek) ma druty w zębagh na stałe. Ten lekarz który każe jej nosić, to nie wie co robi, czy też aż za dobrze wie o co chodzi? Niestety to szpeci jej wygląd - układ twarzy.
Gość
7 miesięcy temu
Totalni w akcji. A to był cudowny koncert. Wolny the best a Marcelina była jego piękną ozdobą.
gość
7 miesięcy temu
I tu sie mylisz bo zdecydowana wiekszośc Polaków ma juz dośc tego nieudolnego rządu który po kolei wszystko rozwala. Nigdy więcej PIS!!!
gość
7 miesięcy temu
Ktoś naprawdę ogląda TVPis?
Gość
7 miesięcy temu
Zawadzka prowadziła koncert fatalnie !!! Zupełnie się do tego nie nadaje i nawet kreacje nie zatuszowałby braku profesjonalizmu !!!!!
Gość
7 miesięcy temu
Było super, co to za hejt... Jeden Pan na Fb, pewnie z GW. Im się ludzie lepiej bawią, tym totalna totalnie odlatuje. A kysz.
Gość
7 miesięcy temu
To czy będzie u nas LGBT i wszechobecne lewactwo zależy tylko od Ciebie, na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach? Mam nadzieję, że zdecydowana większość Polaków zagłosuje na obecną władzę!
szyderca
7 miesięcy temu
takie gwiazdy jak i koncert czyli dno i zenada.
gość
7 miesięcy temu
Nie należe do pokolenia Tej pięknej ,mlodej generacji artystów. Bardzo podobał mi się pan Organek i świetna Daria Zawialow. Wolny jest rzeczywiście b.dobry.
Gość
7 miesięcy temu
Daria Zawiałow zachwyciła jak zwykle
gość
7 miesięcy temu
europa musi się zmienic Konoeczna REFORMA obecnej europy dwóch biegunów Niech wróci do idei jaka miala na poczatku A takim "europejczykom" jak mercel macron tusk timmermans szulc junkiet i reszta tych zydków niech zniknie Europo przebódz sie i odnow sie
...
Następna strona
9.

Ukochana Antka Królikowskiego przyjmuje buziaki na pożegnanie między jednym papierosem a drugim (ZDJĘCIA)

Kasia nie wyglądała jednak na zachwyconą, gdy aktor próbował skraść jej buziaka.
7.

Mecz Polska-Słowenia: wpatrzona w męża Lewandowska, humorzasta Marina i Liam Szczęsny strzelający tacie gola

Rodzime celebrytki zagrzewały naszą drużynę do walki. Myślicie, że to dlatego wygrali?
6.

Anna Lewandowska w bluzce Gucci za 2 tysiące buszuje po kwiaciarni, pałaszując jabłko (ZDJĘCIA)

Ciężarna celebrytka wybrała się późnym wieczorem na zakupy w asyście ochroniarza.
4.

Wyluzowany Hubert Urbański na rodzinnym spacerku z dziećmi i kandydatką na trzecią żonę (ZDJĘCIA)

Popularny prezenter telewizyjny zabrał partnerkę i dzieci do warszawskiej knajpy, która cieszy się niesłychaną popularnością wśród polskich celebrytów.