Czwartek 02.05.2019 10:30

Antek Królikowski tłumaczy się z tygodniowego detoksu na Bali: "Nie było łatwo. Uznałem, że tydzień bez Internetu mi wystarczy"

Antek Królikowski Julia Wieniawa

Antek Królikowski tłumaczy się z tygodniowego detoksu na Bali: "Nie było łatwo. Uznałem, że tydzień bez Internetu mi wystarczy"

Swego czasu do Antka Królikowskiego przylgnęła łatka imprezowicza i awanturnika. Aktor postanowił jednak się ustatkować, a pomógł mu w tym związek z młodszą o 9 lat Julią Wieniawą. Po dawnych awanturach i imprezach nie było śladu. Niestety, para niedawno zakończyła swoją dwuletnią relację, lecz oboje długo nie cieszyli się statusem singla. Julia związała się z Baronem z grupy Afromental, z którym miała mieć "wspólne zawodowe projekty". Antek natomiast jadł kebab i brylował na czerwonym dywanie z prawniczką Kasią.

PRZYPOMNIJMY: Królikowski jest załamany nowym związkiem Wieniawy. "Uważa Barona za bawidamka"

Tuż po rozstaniu z Wieniawą, Antek wyjechał na Bali, gdzie miał "oczyścić ciało i duszę" detoksem sokowym. Zapowiedział nawet przerwę od Instagrama, jednak bez grania o uwagę w mediach społecznościowych wytrzymał zaledwie tydzień.

W rozmowie z Rewią przyznał, że pobyt na Bali pomógł mu uporać się z emocjami po rozstaniu:

Chciałem zrobić coś dla ciała i głowy, dlatego wyjechałem na indonezyjską wyspę Bali. Tam trochę się uspokoiłem i spojrzałem z dystansem na wszystko. Udało się! Potrzebowałem tego i mam poczucie, że wróciłem silniejszy.

Okazuje się, że nawet tygodniowy urlop od social mediów miał dla niego zbawienne skutki:

Taka przerwa pozwoliła mi się zdystansować. Chciałem się przekonać, czy to możliwe, choć nie było łatwo. Fajnie jest zrobić sobie taki detoks. Każdemu to polecam, żeby czasem spojrzeć swoimi oczami na świat, a nie tylko przez telefon, czy oko kamery. […]. Ja uznałem, że tydzień bez Internetu mi wystarczy i nie mogę dać się zwariować. 

Mimo że po zakończeniu związku z Julią zapowiadał, że chce odpocząć od kobiet, w jego życiu szybko pojawiła się nowa miłość. Zaczął być widziany z blondwłosą prawniczką, z którą oficjalnie zadebiutował na otwarciu festiwalu Off Camera. Pech chciał, że na tej samej imprezie bawiła się także Wieniawa. Antek zrobił wszystko, by jego obecna dziewczyna nie miała okazji skonfrontować się z Julią.

PRZYPOMNIJMY: Antek Królikowski z nową dziewczyną nie spotkali się z Wieniawą na otwarciu Off Camery? "Unikał niezręcznej sytuacji"

Niektórzy zarzucali aktorce i piosenkarce, że potraktowała Antka jak trampolinę do kariery. Wygląda na to, że nowa wybranka aktora nie ma w stosunku do niego żadnych ukrytych zamiarów:

Jest bystra i zupełnie nie ma parcia na szkło. W dodatku oboje z Antkiem są w bardziej zbliżonym wieku i podobnie widzą przyszłość. Na razie mieszkają oddzielnie, ale rozmawiają już o tym, by to zmienić - czytamy na łamach Fleszu.

Myślicie, że Antek znalazł miłość życia?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (58)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 58
Odpowiedz
53 5
zgłoś
Gość 02.05.2019 10:57
Kogo to obchodzi ?
Odpowiedz
113 7
zgłoś
Gość 02.05.2019 10:57
Młodziak udziela tak głupich wywiadów i jeszcze mu za to płacą.... koniec świata.
Odpowiedz
159 7
zgłoś
Gość 02.05.2019 10:58
Detoks po relacji z nastolatką uzależnioną od telefonu
Odpowiedz
65 1
zgłoś
J 02.05.2019 11:00
Zaczyna się robić podobny do ojca. Antek to czysty Paweł.
Odpowiedz
5 11
zgłoś
gość 02.05.2019 11:00
Proponuję depilację pach🙈
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 58