Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ryszard Rynkowski odbudował relację z córką. "Zjemy razem kolację, już nie mogę się doczekać"

60
Podziel się

Po załamaniu sprzed niespełna trzech lat zdał sobie sprawę z tego, że rodzina jest najważniejsza.

Ryszard Rynkowski odbudował relację z córką. "Zjemy razem kolację, już nie mogę się doczekać"
bDnyrBKd

Jesienią 2016 roku nieoczekiwanie i w szokujących okolicznościach załamała się kariera Ryszarda Rynkowskiego. Muzykzostał zatrzymany przez policję po tym, jak w środku nocy wymachiwał nabitym pistoletem przed swoim domem w Zbicznie pod Brodnicą. Funkcjonariuszy wezwała przestraszona żona po długiej awanturze, Przewieziono go do izby wytrzeźwień a stamtąd do szpitala psychiatrycznego w Świeciu. Menedżer tłumaczył wtedy, że Rynkowski po prostu "miał słabszy dzień".
Tę wersję podtrzymywała żona, Edyta Rynkowska, która zeznała, że w rodzinie nie było żadnych kłopotów z alkoholem, a powodem załamania nerwowego i próby samobójczej muzyka było to, że martwił się... małą ilością zakontraktowanych koncertów.

Policjanci jednak nie uwierzyli jej na słowo, zwłaszcza że w domu artysty znaleźli jeszcze kilka sztuk broni, a także amunicję pochodzącą z nielegalnego źródła. Rynkowski usłyszał zarzut nielegalnego posiadania broni, zaś sędzia zasugerował mu konsultację psychologiczną, najlepiej w towarzystwie całej rodziny. Śledztwo wykazało bowiem, że świadkiem awantury był jego ośmioletni wówczas syn.

bDnyrBKf

Zawstydzony Rynkowski odwołał większość zaplanowanych koncertów. Od tamtej pory rzadko pokazywał się publicznie.

To było wywołane akcją medialną, w której opisywano mnie i moją rodzinę w niewybredny sposób - wyjaśnił artysta w rozmowie z Wirtualną Polską. Miałem złe myśli w głowie.

Na szczęście to już przeszłość. Jak ujawnia tygodnik Życie na gorąco, Rynkowski odbudował relacje z córką i pomieszkuje w jej domu ilekroć przyjeżdża do Warszawy.

Ostatnio podczas koncertu w warszawskim kinie Elektronik pochwalił się, że córka z zięciem i wnukami obiecali mu wspólną kolację.

bDnyrBKl

Jest tu moja córka z mężem i moje wnuki - ujawnił ciepło muzyk. Nie będę dziś spał w hotelu, tylko u nich, bo mieszkają w pobliżu. Zjemy razem kolację. Już nie mogę się doczekać.

Niestety, tabloid nie ujawnia, czy równie serdeczne relacje łączą muzyka z aktualną żoną.

bDnyrBKm
bDnyrBKG
KOMENTARZE
(60)
Gość
2 lata temu
Echhh...człowiek ma raz lepszy, raz gorszy czas... I nikt nie jest w dobrej formie psychicznej i fizycznej całe życie. Ważne, żeby to zauważać i walczyć o poprawę. Powodzenia panie Ryszardzie.
Gość
2 lata temu
Tak niestety jest...sławs,alkohol...załamanie nerwowe....czasami lepiej wypić za błędy...wodą mineralną: )dobrze że poszedł po rozum do głowy. Powodzenia: )
Gość
2 lata temu
Fajny glos. Powodzenia panie Rynkowski!
bDnyrBKH
Gość
2 lata temu
To wg mnie dobry człowiek i wrażliwy, chyba cierpi na depresje, ówczesny incydent z bronią był pewnie jej apogeum. Ja życzę mu jak najlepiej. Niepowtarzalny głos, nie da się go pomylić z nikim innym. Wszystkie Ryśki to fajne chłopy! 😉
Gość
2 lata temu
Mam nadzieję że z żoną też my się układa. ..przecież ich syn to jeszcze dziecko
Najnowsze komentarze (60)
Gość
2 lata temu
Nie powinien śpiewać, głos do du..
gość
2 lata temu
Niestety ma buzie opuchnieta od alkoholu. Zal tylko dziecka,synka pana Rysia,ktory jest w wieku jego wnukow. Coraz wiecej celebrytow miedzy 50 a 60 rokiem zycia zostaje tatusiami. Glupota jakas ! Przeciez dziecko trzeba wychowywac w wieku srednim. sr
Gość
2 lata temu
Każdy ma czasem gorszy okres w życiu..fajny gość,mega utalentowany,fantastyczny głos powodzenia Panie Ryszardzie
Gość
2 lata temu
Każdy kto go zna, wie, że to uprzejmy, dobry człowiek.
Pipi
2 lata temu
Nie można oceniać, nie znając przyczyny jego zachowania. Może jest nieszczęśliwy więc pije.zawsze wydawal mi się fajnym człowiekiem
Gość
2 lata temu
Świetny głos.
gość
2 lata temu
Nie lubię bufona
Gość
2 lata temu
Rychu, ty jesteś fajny gość, dbaj o siebie
bDnyrBKz
Iiii
2 lata temu
Najważniejsze jest podniesienie po upadku a upadki to normalność. Bardzo lubię jego głos i trzymam kciuki
Gość
2 lata temu
Ryniu, wypijmy za zdrowie !
gość
2 lata temu
Zachowanie tego pana, to zachowanie typowego alkoholika !!!! Pije, od zarania swojej kariery---- jeszcze będąc w zespole !!! Alkohol , powoduje zmiany w mózgu-- nie odwracalne ( po prostu mózg zanika !!!!) Więc, nie spodziewajmy, sie lepszego zachowania !!!!
Gość
2 lata temu
Niech Pan walczy o Siebie i rodzinę !!!
Gość
2 lata temu
Kochajmy Się Szanujmy !!!
Gość
2 lata temu
Stary alkoholik awanturnik dewiant
...
Następna strona
bDnyrBLb