Trwa ładowanie...
Przejdź na

Meghan i Harry przestali obserwować profil Kate i Williama na Instagramie!

153
Podziel się:

Plotki o eskalacji wzajemnej niechęci Sussexów i Cambridge’ów przybierają na sile.

Meghan i Harry przestali obserwować profil Kate i Williama na Instagramie!

Od dłuższego czasu plotkuje się o tym, że relacje Harry’ego i Williama ochłodziły się znacznie po tym, jak młodszy z książąt pojął za żonę amerykańską aktorkę, Meghan Markle. Pomimo usilnie forsowanej dla potrzeb PR-owych wersji o tym, że stosunki w rodzinie są znakomite, nie da się zignorować doniesień mówiących, że Meghan i księżna Kate jednak nie znalazły wspólnego języka, co miało wpłynąć też na relację między zżytymi dotąd braćmi.

Niedawno informowaliśmy o tym, że Sussexowie wyprowadzili się z Pałacu Kensington, gdzie mieszkali wraz z Williamem i Kate i przeprowadzili się do Frogmore Cottage w Windsorze. Ostatnio z kolei pojawiły się doniesienia o tym, że planują przeprowadzkę do... Afryki.

Odłączenie się Sussexów od reszty rodziny królewskiej zostało też podkreślone poprzez założenie oddzielnego konta na Instagramie.

Jak wiadomo w czasach, kiedy życie znacznej części ludzi rozgrywa się w mediach społecznościowych, obserwowanie się na profilach i komentowanie swoich postów jest wyznacznikiem zażyłości i wzajemnych relacji. Tymczasem Sussexowie właśnie przestali obserwować na Instagramie Cambridge’ów. Natychmiast zaczęto doszukiwać się w tym dowodu na eskalację konfliktu.

Oficjalna wersja jest jednak taka, że księżna Meghan i książę Harry skupiają się na roli ambasadorów działań charytatywnych i od teraz będą obserwować wyłącznie profile organizacji pozarządowych. W USA maj jest miesiącem zdrowia psychicznego i w ten sposób brytyjsko-amerykańskie małżeństwo chce zwrócić uwagę na problemy osób chorych.

Oddajemy cześć tym, którzy codziennie na całym świecie wykonują nieprawdopodobną pracę. Chcemy naświetlić kilka organizacji na Instagramie, które promują działania na rzecz zdrowia psychicznego, powiększania świadomości chorób psychicznych, akceptacji ciała, dbania o siebie, i wagi połączeń międzyludzkich. Chcemy nie tylko słyszeć siebie nawzajem, ale również słuchać - wytłumaczyli Sussexowie na swoim profilu.

Myślicie, że "odlajkowanie" profilu Kate i Williama rzeczywiście było podyktowane wyłącznie tą szczytną inicjatywą?

KOMENTARZE
(153)
Gość
3 lata temu
Serio? Już chyba z 5 artykuł o tych nierobach dzisiaj! Dajcie już spokój
Gość
3 lata temu
Problemy dzisiejszego świata... 🤦
gość
3 lata temu
Toż to katastrofa.
Gość
3 lata temu
Myślimy, że nas to nie obchodzi. Miłej majówki! 🌹
Roxi
3 lata temu
Mojego profilu jeszcze nie polubili, chyba są na mnie obrażeni
Najnowsze komentarze (153)
Gość
3 lata temu
Nie ma być jego poddanym a ten bambus ma szorowac podłogi
Gość
3 lata temu
Naprawdę? Nie obserwuja??!!o rany !straszna tragedia!!! Nie do wiary!! Straszne!!hihihihi🤣🤣🤣
Gość
3 lata temu
Megan Poronina Harry Megan dziecko zdjęcia Poronina Harry Megan Harry Megan Harry. Poronina Harry Poronina dziecko urodziny poronila. Lekarz wiadomości. Megan Harry. Pgolog Poronina
Gość
3 lata temu
Megan Harry. Dzcko. Umrze. Poronie Megan Poronina Harry. Wiadomiosci. Zdjęcia. Poronila. Dziennikarze. Szpital Megan Poronina Harry Megan pardzo przkro. Lekarz poronila Megan wiadomości.
gość
3 lata temu
Megan jest typem kobiety, która nie może mieć koleżnek. Ona czuje się jak słońce na niebie. Wiadomo że słońce jest tylko jedno. Ogólnie rzecz biorąć. baby to żmije. Każdy wie.
Gość
3 lata temu
Nas to nie interesuje Miłej majowki
Gość
3 lata temu
To oni mogą mieć insta?
gość
3 lata temu
Murzynka wreszcie urodziła?
Gość
3 lata temu
Bo moim zdaniem Meghan sie nie daje a Kate to tej calej krolowej paluzzek prosto trzyma a pozniej wyjdzie jak z Diana i bedzie powtorka z rozrywki
Gość
3 lata temu
Hahahaha cyrk na kolkach
gość
3 lata temu
Kłótliwa rodzina jakich wiele na świecie.
gość
3 lata temu
Kłótliwa rodzina jak moja. Też ciągle kłótnie o wszystko czyli o nic. Jak widać życie rodzinne to nie kochające się rodzeństwo i rodzice tylko ciągłe pretensje, urazy i często uszczypliwe uwagi, kto komu wbije więcej szpil.
Gość
3 lata temu
A skąd wy bierzecie te wiadomości ?Jak to czytam to nie wiem czy się śmiać czy płakać totalne brednie 😂
Gość
3 lata temu
Ona nigdy nie dorowna Kate.. można porównać zdjęcia łatwo klasę i.. ta amerykanskosc. Widać że chcę się wybić na pozycji i nazwisku typowa Amerykanka
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie