Trwa ładowanie...
Przejdź na

Olga Bończyk wspomina Zbigniewa Wodeckiego: "Zawsze w sercu będę miała jego rozpalone oczy"

260
Podziel się:

Aktorka wzięła udział w specjalnym odcinku "Jaka to melodia", który zostanie wyemitowany w przeddzień urodzin zmarłęgo muzyka. Będziecie oglądać?

Olga Bończyk wspomina Zbigniewa Wodeckiego: "Zawsze w sercu będę miała jego rozpalone oczy"

22 maja miną dwa lata od śmierci Zbigniewa Wodeckiego. Wybitny polski artysta zmarł w wyniku komplikacji po operacji wszczepienia bajpasów. Muzyk był wówczas w trakcie trasy koncertowej celebrującej 40-lecie jego scenicznej działalności, tak więc jego przedwczesny zgon jeszcze bardziej zszokował fanów artysty.

Trasa była jednak kontynuowana pod przewodnictwem córki Zbigniewa, Katarzyny Wodeckiej-Stubs. Niestety, nie obyło się bez sporej dawki kontrowersji. Bliska przyjaciółka zmarłego gwiazdora, Olga Bończyk, poczuła się pominięta przez organizatorkę. Co więcej, córka Wodeckiego nie pozwoliła jej zaśpiewać piosenki, którą muzyk chciał podobno oddać właśnie Oldze.

Wygląda na to, że aktorka w końcu będzie miała okazję wystąpić z wybranymi przez siebie utworami. Została bowiem zaproszona do wzięcia udziału w specjalnym odcinku Jaka to melodia, poświęconemu twórczości Zbigniewa Wodeckiego. Zostanie on wyemitowany w najbliższą niedzielę, w przeddzień urodzin śp. gwiazdora.

Przy okazji występu w programie artystka udzieliła wywiadu, w którym podkreśliła swoją zażyłość z Wodeckim.

Raz mi powiedział: Szkoda, że nie spotkaliśmy się wcześniej. (...) Bardzo dużo mieliśmy wspólnych, artystycznych planów na przyszłość. To wszystko już się nie zdarzy, ale zawsze w sercu będę miała jego rozpalone oczy i gdzieś tam wierzę, że Zbyszek trzyma za mnie kciuki - wyznaje aktorka.

Co więcej, Bończyk dodała, że nadal lubi zapytać swego przyjaciela o poradę. Nie dziwi to, biorąc pod uwagę, że już wcześniej opowiadała o swoich "konwersacjach" z Wodeckim.

Kiedy nie wiem, co zrobić, kiedy zastanawiam się, czy otworzyć te drzwi czy tamte, skupiam się, zadaję Mu pytanie i zawsze mam właściwą odpowiedź. Więc trochę jest tak, że go nie ma, ale jest.

Olga przytoczyła też anegdotę z życia Zbigniewa, mającą być dowodem na to, jak wrażliwym był człowiekiem.

Z całą pewnością o Zbyszku można powiedzieć, że był niezwykle dobrym, ciepłym, cudownym człowiekiem, którego kochała cała Polska. Zawsze dofinansowywał biednych panów, którzy na parkingach za popilnowanie samochodu oczekiwali jakiejś zapłaty. Pamiętam, że za każdym razem dawał im trochę więcej, niż trzeba było. Mówiłam: "Powiedz mi, Zbyszek, dlaczego Ty im tak dużo dajesz?", a on odpowiadał: "Widocznie potrzebują".

Myślicie, że córka muzyka zareaguje na wypowiedź przyjaciółki swojego taty?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(260)
Gość44
5 lata temu
Wiecie, że ona sama ma niesłyszących rodziców? A tak pięknie śpiewa! I jej rodzice nie mogli nigdy jej nawet usłyszeć...
Gość
5 lata temu
Szkoda chłopa szkoda cię Zbyszek.
Gość44
5 lata temu
BO Wodecki był bardzo charakterystyczny... takich artystów już nie ma 😞
Aga
5 lata temu
Olga daj już spokój
Gość
5 lata temu
Mhm... trochę odjechała.
Najnowsze komentarze (260)
gość25
4 lata temu
ale jaja, bycie czyjąś kochanką, konkubiną to musi być wielki zaszczyt :)
gość
5 lata temu
dziwna metoda autopromocji zdzirstwo raczej negatywny wydżwięk posiada
gość
5 lata temu
czy oni byli parą ?
gość
5 lata temu
dlaczego nie ukazują się nowe wpisy, na stronie są wciąż te same.
gość
5 lata temu
zamilcz kobieto, grzeszyłaś z żonatym człowiekiem, on takich jak ty miał wiele.Wspomnienia z tego grzechu zostaw dla siebie, a najlepiej módl się nieustannie za jego i swoją duszę.
Gośćpazdzioch...
5 lata temu
Jego rozpalone oczy urzekły tyle kobiet,że współczuje jego żonie ,dzieciom a Bończykowa dała by już spokój bo się ośmiesza
ewa
5 lata temu
Szaniowna pani olgo. Pan Wodecki przewraca sie w grobie!!!! Jak taki "wspanialy czlowiek" mogl byc w zwiazku z taka baba jak pani? Pani sie ciagle osmiesza. Pani wypowiedzi sa zenujace, pozbawione sensu. Co pani chce zyskac??
Maria
5 lata temu
Wspomnienia trzeba pielęgnować, nawet jeśli się to komuś nie podoba. Każdy ma prawo do wypowiedzi, czy to Olga czy córka.
Maria
5 lata temu
Wspomnienia trzeba pielęgnować, nawet jeśli się to komuś nie podoba. Każdy ma prawo do wypowiedzi, czy to Olga czy córka.
KS
5 lata temu
Dobrze się prezentował w reklamach TV.
JS
5 lata temu
Szkoda, dobrze reklamował lody Koral, byłem zachwycony. Lody jem nadal.
Grace
5 lata temu
Bończyk a kogo to obchodzi? Ty nie reprezentujesz sobą nic szczególnego,a jedziesz na trumnie Zbyszka tak jak ci z rodzin smoleńskich. Wstyd babo,lansować się na kimś kto nie żyje i nie może się wypowiedzieć w tej kwestii. Gdyby tak naprawdę było jak mówisz to Wodecki oficjalnie był by z tobą a nie z żoną. Więc nie opowiadaj bajek że coś tam było między wami,bo ty znana jesteś z tego że wlazisz facetom do łóżek.
olga
5 lata temu
przegrana w zyciu baba czepiajaca sie cudzego meza ...
olga
5 lata temu
przegrana w zyciu baba czepiajaca sie cudzego meza ...
...
Następna strona