Niedziela 05.05.2019 10:45

Gwiazdy i celebryci na gali zamknięcia festiwalu Off Camera 2019: Herbuś, Królikowski, Kołakowska i... Sowińska (ZDJĘCIA)

Off Camera Edyta Herbuś Kasia Sowińska Monika Olejnik Maria Niklińska Joanna Jabłczyńska Viola Kołakowska Antoni Królikowski Katarzyna Zawadzka Katarzyna Zdanowska

Choć krakowski festiwal Off Camera to z założenia impreza celebrująca kino autorskie i niezależne, to organizowane wokół niej eventy i spotkania chętnie przyciągają do stolicy Małopolski także tych celebrytów, którzy raczej nie kojarzą się nam z takimi produkcjami.

Kuszący dekolt Julii Wieniawy rozpoczyna festiwal Off Camera w Krakowie (FOTO)

"Młodzieżowa" Małgorzata Kożuchowska lansuje się na festiwalu filmowym w Krakowie (FOTO)

Nic więc dziwnego, że na gali zamknięcia 12. edycji imprezy również nie zabrakło eklektycznej mieszanki gwiazd i gwiazdeczek. Obok aktorów i twórców uznanych kinowych produkcji po czerwonym dywanie przeszli się też celebryci, których próżno szukać w napisach końcowych nagradzanych na festiwalach filmów.

Na gali pojawili się więc między innymi Gabriela Muskała, Jacek Borcuch czy Borys Szyc, ale również Joanna Jabłczyńska, Aleksandra Domańska, a nawet... dawno niewidziana Kasia Sowińska.

Zobaczcie, kto jeszcze pozował na ściance. Która gwiazda wypadła na czerwonym dywanie najlepiej?

« Poprzednie 1/23

Gwiazdy zamykają 12. edycję festiwalu Off Camera w Krakowie

2Gwiazdy zamykają 12. edycję festiwalu Off Camera w Krakowie

Fot. ONS