Trwa ładowanie...
Przejdź na

Antek Królikowski zaciągnął nową dziewczynę na kolejną ściankę. Chyba jej się nie podobało...

359
Podziel się

Aktor zabrał tajemniczą Kasię na galę zamknięcia festiwalu Off Camera 2019. Niestety, tym razem nie wpadli na Julię Wieniawę.

Antek Królikowski zaciągnął nową dziewczynę na kolejną ściankę. Chyba jej się nie podobało...
bCGJyDnp

Wygląda na to, że tegoroczna edycja festiwalu Off Camera przejdzie do historii nie z powodu sukcesów polskiego kina niezależnego, lecz tego, co... wydarzyło się na czewonym dywanie. Gala otwarcia imprezy stała się bowiem areną nietypowej celebryckiej potyczki: na czerwonym dywanie o włos minęli się ze sobą Julia Wieniawa i jej były chłopak, Antek Królikowski, który zabrał ze sobą nową partnerkę.

bCGJyDnr

Wygląda na to, że zainteresowanie, jakie przysporzyło 30-letniemu aktorowi "oficjalne zaprezentowanie" tajemniczej Kasi na ściance, bardzo przypadło mu do gustu. Do tego stopnia, że Antek zarzucił już szumnie zapowiadane ukrywanie tej relacji przed mediami i nie tylko chętnie publikuje w sieci zdjęcia z nową przyjaciółką, ale w dodatku... znów zabrał ją na czerwony dywan.

Królikowski i Kasia pojawili się bowiem na gali zamknięcia 12. edycji krakowskiego festiwalu, spinając ją tym samym symboliczną klamrą. Co ciekawe, tym razem Kasia nie wyglądała na szczególnie szczęśliwą, że znów znalazła się w centrum zainteresowania. Niechętnie szła za Antkiem po czerwonym dywanie, ukrywając twarz przed obiektywami.

Cóż, biorąc pod uwagę doniesienia, jakoby nowa partnerka aktora nie miała celebryckich aspiracji, to jej reakcja raczej nie powinna nikogo dziwić. Antek może za to być z siebie dumny, bo jego ściankowe dziedzictwo już znalazło kolejnych naśladowców.

bCGJyDnx

Myślicie, że Kasia będzie jeszcze towarzyszyła Królikowskiemu w kolejnych eventach?

bCGJyDny
bCGJyDnz
bCGJyDnS
KOMENTARZE
(359)
Gość
rok temu
Normalna skromna dziewczyna. Przynajmniej nikogo nie udaje.
gość
rok temu
Antek weź jej nie ciągaj za sobą!!
Gość
rok temu
Co za kultura.. Wziąłby dziewczynę za rękę a tak to biedna się za nim 'ciagnie' szkoda jej. Widać że robi to po złości tej aktoreczce jednej roli
bCGJyDnT
gość
rok temu
Ale ładniutka jest ! Wieniawa do pięt jej nie dorasta ani urodą ani figurą! Ale to chyba nie jej świat te ścianki , flesze ...
Gość
rok temu
Szkoda l***i
Najnowsze komentarze (359)
gość
rok temu
kto to jest ten ziom ? kogo to syn ?
Gość
rok temu
Taka że
gość
rok temu
Ten nie wyżyty, d***l nic nie robi, tylko___jak piszecie--- ciąga dziewoje !!! Jak sobie nie radzi z rozporkiem--- to nich idzie do psychiatry !!!! Może, jeszcze nie jest za póżno ????????? żeby, z rozporka, przedostac, sie do mózgu !!!!!!!
ania
rok temu
ładniejsza niż "okrzyczana" Wieniawa-powodzenia:)
gość
rok temu
abbsolutnie jej sie nie dziwie, w sumie dziwi mnie bardziej chec bycia ciagle w centrum uwagi...
Max
rok temu
A ja go lubie fajny mlody czlowiek zycze powodzenia w milosci.
gość
rok temu
Niech sam sobie chodzi, a jej na siłę nie ciagnie...
gość
rok temu
nie trawię kolesia
bCGJyDnL
Gość
rok temu
Dzieliło I to bardzo. Widac gowniarzu bardzo młoda Jestes ze nie pamietasz tego.
Gość
rok temu
Taa młody trollu
Gość
rok temu
Nie!!! Nie dzielilo!!! To co jest teraz to jest jakas paranoja!!!
aaa
rok temu
zwykły buraczany bezmózgowiec nawet ryj ma jak morświn k****n uląg niedomyty uciekaj od niego dziewczyną bo wstyd z pajacem
gość
rok temu
Czy ktoś widział króliczka ?
Gość
rok temu
Szkoda tej dziewczyny, ewidentnie źle się tam czuje i nie chce tam być, zwieszona głowa, cały czas się trzyma za Antkiem, smutna bardzo podczas gdy Antek bryluje, i szczerze mówiąc wygląda jakby go nie obchodziło że ona w ogóle tam jest. Nie wspiera jej, nie trzyma za rękę, nie obejmuje, nie wygląda to dobrze........taki ham i p*****k....
...
Następna strona
bCGJyDon