Trwa ładowanie...
Przejdź na

Weronika Rosati tłumaczy zmianę nazwiska Elizabeth: "Zostałam zastraszona i sterroryzowana, aby zmienić nazwisko na to ojca!"

602
Podziel się:

"Usłyszałam, że jeśli tego niego robię, zostawi nas, wyprze się i nie będzie płacił na dziecko" - napisała aktorka pod zdjęciem aktu urodzenia córki.

Weronika Rosati tłumaczy zmianę nazwiska Elizabeth: "Zostałam zastraszona i sterroryzowana, aby zmienić nazwisko na to ojca!"

Jak można było się spodziewać, konflikt na linii Weronika Rosati-Robert Śmigielski eskaluje z dnia na dzień, a żadna ze stron nie zamierza odpuścić drugiej, wytaczając coraz cięższe działa. Po tym, jak aktorka zażądała od ortopedy alimentów w wysokości 20 tysięcy złotych, były ukochany "odwdzięczył się" Weronice, pozywając za zabranie ich córki do Stanów, jak twierdzi, bez jego zgody.

Zdesperowana Rosati postanowiła zadać Śmigielskiemu "cios ostateczny" i kompletnie uniemożliwić mu kontakt z dzieckiem, ubiegając się o zakaz zbliżania się do niej i Elizabeth również na terenie Polski, przy okazji zmieniając nazwisko córce na Rosati. W niedzielę celebrytka postanowiła wytłumaczyć w instagramowym poście swoje motywy, przy okazji dzieląc się z internautami przykrymi okolicznościami towarzyszącymi przyjściu na świat Eli.

Kochani! Muszę znowu to powiedzieć - koniec tolerowania kłamstw! - zaczęła dramatycznie Weronika. Milczałam na temat wielu pomówień i manipulacji, jak i ataku na mnie w sądzie przez ojca mojej córki, ale przeczytałam właśnie jego wypowiedź, że będzie próbował przywrócić Eli nazwisko ojca, więc postanowiłam wyjaśnić całą sytuację. Kiedy Elizabeth się urodziła wypełniłam papiery w ten sposób, jak na zdjęciu - uznałam, że ponieważ jej ojciec ma czworo nieślubnych dzieci i jest nadal w związku małżeńskim z inną kobietą, moje dziecko powinno nosić też moje nazwisko. Po wyjściu ze szpitala zostałam zastraszona i sterroryzowana (są świadkowie, którym na bieżąco zdawałam relacje), aby pójść zmienić jej nazwisko na wyłącznie jej ojca, inaczej zostawi nas, wyprze się i nie będzie płacił na dziecko. Usłyszałam: albo jedno nazwisko, albo drugie z tymi konsekwencjami. Byłam dzień po porodzie, w połogu, wykończona, obolała, rodzina była daleko i uległam...

W dalszej części wpisu Weronika podkreśla, że - wbrew temu, co mówi Śmigielski - tuż po rozstaniu poinformowała byłego partnera o zmianie nazwiska córki.

_Po naszym rozstaniu poinformowałam w smsie ojca mojej córki, że zmieniam jej nazwisko, a zawiadomienie z dokumentami wysłałam na adres, który znałam (mam potwierdzenie), więc nieprawdą jest, że go nie poinformowałam. W amerykańskim sądzie zostałam zapytana o powody zmiany nazwiska i sędzia po tym, jak usłyszał, że jest tyle dzieci ślubnych i nieślubnych, oraz że ojciec nadal pozostaje w małżeństwie z inna kobietą, i że stosował przemoc, dostałam natychmiast zatwierdzenie zmiany i moja córka obecnie ma na imię Elizabeth Valentina Rosati. Wiem, że zostały poczynione kroki przeciwko temu przez drugą stronę i wiem też, że wniosek, który wpłynął do amerykańskiego sądu, jest pełen przekłamań - czytałam**. A po co ten cały cyrk w sądzie, cyrk z nazwiskiem, cyrk z alimentami? Bo to ma ODWRÓCIĆ UWAGĘ OD PRZEMOCY i artykułu w Wysokich Obcasach**_ - grzmiała celebrytka.

Na koniec 35-latka podkreśliła, że jej walka z ojcem dziecka zyskała charakter misyjny, i że nagłośnienie jej sprawy ma służyć za przykład innym samotnym matkom, które przechodzą przez to samo, co ona.

Proszę Was i media, nie dajcie się wciągnąć w tę perfidną grę, skupmy się na walce z przemocą, na walce dla samotnych mam, które muszą potem swoje nerwy, traumy i lęki przeżywać dalej w sądach i na policji, nawet jeśli walczą o swoje dzieci, swoje bezpieczeństwo i dobre imię muszą najpierw przejść przez to wszystko jeszcze raz, żeby móc się uwolnić od oprawcy... STOP PRZEMOCY.

Myślicie, że Rosati dopnie swego i pozbawi Śmigielskiego praw do opieki nad Elizabeth?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(602)
gość
4 lata temu
Ale się facet wpakował.... Ten b******l raczej mu nie da spokoju...
Gość
4 lata temu
Wcześniej była nim zachwycona teraz jest beeee nie wiedziała z kim się wiąże.....wszystko to tylko dla kasy
Gość
4 lata temu
Nie wiem czemu, ale mam takie odczucia, że ona kłamie i gra.
Gość
4 lata temu
Wera nie lepiej byloby dla wszystkich jakbyś skorzystala z banku s****y zamiast robic całą tę szopkę
grudziądzanka
4 lata temu
Dziewczyno przestań opowiadać takie bzdury
Najnowsze komentarze (602)
4 lata temu
Jeśli ma tyyyyle dzieci to o co wlecze po sądach o nazwisko ostatniego kobietę, której tak nienawidzi. Dziecko zrobił to niech na nie łozy. Wera, trzymaj się!
gość
4 lata temu
Moim zdanie pani Monika ma bardzo nie zdrowa relacje z własna matka jest z tego powodu osoba zaburzona emocjonalnie co widac gołym okiem po jej relacjach z mężczyznami.Taka zaburzona osobowość wpłynie na chora relacj***abka-matka-córka czytaj matka narcystyczna
Gość
4 lata temu
Ok zakochala sie a widać ze facet potrafi być skuteczny- kawał manipulanta z niego znam ten schemat 😭
gość
4 lata temu
Koorffa i alffonss.
gość
4 lata temu
Rosati = Izabella Marcinkiewicz. 2 durnie w 1.
gość
4 lata temu
coś nie rozumiem, ona zarzuca mu że ma tyle dzieci i ślub? to nie wiedziała o tym wcześniej???
ew
4 lata temu
zwykły dzieciorób natrzaskał dzieci gdzie popadnie
Gość
4 lata temu
Najgorsze, ze ktoś życzliwy wszystko to kiedyś dzieciątku opowie, ale niby dorośli ludzie kompletnie nie myślą o konsekwencjach swoich dzialan
ALICE
4 lata temu
Działania wyprzedzające, zawsze są skuteczne Dwóch pokerzystów - szulerów chcą mieć widownię i karuzela się kręci
gość
4 lata temu
no już chyba nikt jej nie wierzy, skąd w ludziach to wyrachowanie... ta to w końcu aktoreczka trzecioplanowa ;)
gość
4 lata temu
Corka europosla. O K***A
gość
4 lata temu
estera kureffka, trzeba być idiotą, żeby jej wierzyć
gość
4 lata temu
esterka to znana dupodajka, pusta jak dzban manipulatorka, nie dajcie się zwieść jej kłamstwom. doktorek - facet z taaaaką przeszłością - jest idealnym jeleniem, aby zrobić z niego "tego złego". na szczęście estera sama zaczyna się plątać i coraz mniej osób jej wierzy. chory b******l!
gość
4 lata temu
Dobrze że się postawiła temu agresywnemu panu rozsiewającemu swoje plemniki bez żadnego umiaru,udającemu najlepszego lekarza i pobierającego od pacjentów kosmiczne stawki!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie