Wtorek 07.05.2019 09:10

Zakochani Iwona i Reggie z "Żon Hollywood" spacerują ulicami Warszawy z psami na rękach (ZDJĘCIA)

Iwona Burnat Reggie Benjamin Żony Hollywood

Przez 3 sezony programu Żony Hollywood władzom TVN udało się zebrać spore grono indywiduów, jednak najciekawszymi uczestnikami programu okazali się bezsprzecznie Iwona Burnat i Reggie Benjamin. Rewona (jak pieszczotliwie mówią o nich fani) od jakiegoś czas przebywają w stolicy, gdzie wciąż cieszą się statusem celebrytów, za którym idą liczne propozycje zawodowe. Małżeństwo najczęściej pojawia się na mieście w towarzystwie ukochanych pupilów, Toby'ego i Pucci, gdzie za każdym razem "przyłapywani" są przez czujnych paparazzi.

"Żona Hollywood" Iwona Burnat śmieje się i popija wino, a jej ukochany wymachuje grubym plikiem banknotów (ZDJĘCIA)

Landrynkowa Iwona Burnat z mężem otwierają salon piękności dla psów w Warszawie (ZDJĘCIA)

Tym razem zakochana para wybrała się na romantyczny spacer ulicami warszawskiego Powiśla. Pogrążeni w rozmowie Reggie i Iwona przez cały czas trzymali pieski na rękach, nie wypuszczając ich z objęć ani na chwilę. Zarówno Burnat, jak i jej ukochany zdecydowali się na stylizacje utrzymane w ciemnej kolorystyce, a wielkie okulary na nosie świadczyły o ich gwiazdorskim statusie.

Zobaczcie zdjęcia Iwony Burnat i Reggiego Benjamina spacerujących ulicami Warszawy z Toby'm i Pucci na rękach. Lubicie ich?

« Poprzednie 1/14

Zakochani Iwona i Reggie z "Żon Hollywood" spacerują ulicami Warszawy z psami na rękach

2Zakochani Iwona i Reggie z "Żon Hollywood" spacerują ulicami Warszawy z psami na rękach