Royal baby Harry'ego i Meghan jest siódme w kolejce do tronu i nie będzie nazywane "księciem"!

182
Podziel się

Dziecko amerykańskiej aktorki otrzyma "zaledwie" tytuł hrabiego, chyba że... królowa zmieni dla niego prawo. Markle będzie na to nalegać?

Royal baby Harry'ego i Meghan jest siódme w kolejce do tronu i nie będzie nazywane "księciem"!

Narodziny kolejnego brytyjskiego royal baby to aktualnie najgorętszy temat w mediach na całym świecie. W poniedziałek tuż po godzinie 15 Pałac Buckingham ogłosił, że Meghan Markle powiła swoje pierwsze dziecko. Syn książęcej pary jest zdrowy i waży 3,2 kilograma.

Książę Harry pęka z dumy i już zdążył zapowiedzieć, że w ciągu najbliższych dni pokaże zdjęcie synka oraz ujawni jego imię. Ponoć rozważane są imiona Arthur, James i Philip.

Urodzenie dziecka oznacza dla Meghan ugruntowanie pozycji na dworze królewskim i dożywotnie profity. Jej syn automatycznie dołącza do grona pretendentów do brytyjskiego tronu. Kolejność dziedziczenia jest od pokoleń określona według ścisłych zasad.

"Baby Sussex" jest siódmym w linii sukcesji za księciem Karolem, księciem Williamem i jego dziećmi: księciem Jerzym, księżniczką Chartotte i księciem Louisem oraz za swoim ojcem - księciem Harrym. Dziecko amerykańskiej aktorki "strąciło" też na dalsze pozycje księcia Yorku Andrzeja i jego córki: księżniczkę Eugenię i Beatrycze.

Co prawda książę Harry nieraz zapewniał, że nie marzy o objęciu tronu, ale nie da się ukryć, że już sam fakt znalezienia się w linii dziedziczenia jest ogromnym zaszczytem. Meghan może jednak być nieco niepocieszona tym, że jej dziecko nie będzie miało prawa być nazywane księciem. Otrzyma "zaledwie" tytuł hrabiego Dumbardon.

Istnieje jednak możliwość, że dziecko Sussexów otrzyma tytuł książęcy, jeśli królowa wyda w tym celu specjalne rozporządzenie, co nie jest wcale wykluczone. W przeszłości Elżbieta II zmieniała już prawo w tej kwestii i obdarzyła książęcym tytułem księżniczkę Charlotte i księcia Louisa, choć predykat przysługiwał jedynie księciu Jerzemu. Ponadto W 2013 roku monarchini zdecydowała, że płeć nie będzie miała związku z miejscem w kolejce do tronu, co zapewniło księżniczce Charlotte pozycję przed księciem Louisem.

Myślicie, ze ambitna Meghan będzie próbowała wymusić na królowej obdarzenie jej dziecka książęcym tytułem?

KOMENTARZE
(182)
Gość
10 miesięcy temu
Mam wrażenie ze to poland royal baby
Gość
10 miesięcy temu
Skończcie już o nich pisac
Gość
10 miesięcy temu
Gra O Tron
Gość
10 miesięcy temu
I tak będzie żyć jak książę i mniej kamer dookoła bo dalej od tronu, nawet lepiej
gość
10 miesięcy temu
megan pasuj***ardziej do beverly hills niz do buckingham palace
Najnowsze komentarze (182)
pudelkova
miesiąc temu
Ludzie w UK się tym tak nie ekscytują jak wy na pudlu. Litości!
Adam
miesiąc temu
A BIEDACZKA MYSLALA ZE JAK ONA URODZI TO PRZEBIJE WNUKI I BEDZIE PIERWSZY ??? szkoda mi jej rozczarowania ..nikt nie obslugiwal jej jak KROLOWA :))))
love love
miesiąc temu
Ich syn nie bedzie ksiecie bo jak przyciemnieje to bedzie sluzacym
71Latek
2 miesiące temu
Meghan jest w moim typie.
Ola
2 miesiące temu
To nie jest jej pierwsze dziecko
Mike
2 miesiące temu
Dzieci ksieznej Anny (jedyna corka krolowej Elzbiety II), tez nie maja tytulow ksiazecych bo ona tak chciala gdyz uwazala, ze bedzie im przez to latwiej w normalnym zyciu. Corka Anny, Zara Phillips, (czyli wnuczka krolowej Elzbiety II), reprezentowala Wielka Brytanie w zawodach hippicznych w zawodach miedzynarodowych, zdobywala medale ... itd ... :)
Los Marios
2 miesiące temu
A kto to jest ten Harry? :o
Los Marios
2 miesiące temu
A kto to jest ten rudy? :D
gość
2 miesiące temu
Mały książe jak bedzie miał farta jak Władysław Łokietek to jeszcze może zabłysnąc
OMEGA
2 miesiące temu
Dziecko amerykańskiej aktorki otrzyma "zaledwie" tytuł hrabiego, chyba że... królowa zmieni dla niego prawo. Markle będzie na to nalegać? nawet nie próbuj >>nie masz szans u KROLOWEJ
gość
10 miesięcy temu
pewnie Meghan załatwi synowi tytuł książecy
Gość
10 miesięcy temu
Ludzie to jest sebix a nie żadne royal baby
Gość
10 miesięcy temu
Król to żadnen nie będzie niech Megan przestanie pitolić
Gość gość
10 miesięcy temu
I tak dostanie tytuł książęcy,bo babcia b. kocha swoich wnuków i nie będzie chciała ich wyróżniać,tym bardziej ,że do Haŕry'ego czuje d.dużą słabość.
...
Następna strona