Wtorek 07.05.2019 06:38

Gala MET 2019: Lady Gaga w czterech kreacjach, Katy Perry jako żyrandol, Jared Leto z obciętą głową (DUŻO ZDJĘĆ)

Met Gala 2019 Lady Gaga Celine Dion Katy Perry Jared Leto Gigi Hadid Bella Hadid Lupita Nyong'o Miley Cyrus Anna Wintour

W ostatni poniedziałek już po raz 71. odbyła się wielka gala instytutu mody Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. Od czasu kiedy pieczę nad wydarzeniem przejęła Anna Wintour, tzw. Met Gala zaczęła być uznawana za "Oscary wschodniego wybrzeża". Żadna inna impreza nie jest bowiem w stanie zgromadzić tylu gwiazd światowej rangi pod jednym dachem. Jedynie w tym przypadku, główną rolę odgrywają kreacje sław, a nie ich wybitne występy przed kamerami.

PRZYPOMNIJMY: Gala MET 2018: odmieniona Kim Kardashian, Blake Lively, Rihanna w stroju papieża, Madonna w koronie... (DUŻO ZDJĘĆ)

Tegoroczna edycja gali nawiązywała do nowo otwartej wystawy Notes on Camp, co dało gwiazdom szerokie pole do popisu pod względem stylizacji. Jak zwykle nie zawiodła Katy Perry, która tym razem zamieniła anielskie skrzydła na ogromny żyrandol. Wielkie wejście zaliczyła także Lady Gaga, która na czerwonym dywanie zmieniała swoją kreację aż 4 razy. Spore wrażenie na gościach zrobił również Jared Leto, prezentując się z dość nietypowym akcesorium w postaci… repliki własnej głowy.

Kto zrobił na Was największe wrażenie?

« Poprzednie 1/60

Gala MET 2019: Lady Gaga w czterech kreacjach, Katy Perry jako żyrandol , Jared Leto z obciętą głową

2Gala MET 2019: Lady Gaga w czterech kreacjach, Katy Perry jako żyrandol , Jared Leto z obciętą głową