Trwa ładowanie...
Przejdź na

Weronika Rosati w amerykańskich dokumentach: "Nazwisko ojca nieznane"

941
Podziel się

Mimo to na gruncie polskiego prawa żąda od niego alimentów. "Noszenie jego nazwiska byłoby ciężarem".

Weronika Rosati w amerykańskich dokumentach: "Nazwisko ojca nieznane"
bCHpbcTF

Sprawa relacji Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego to już osobny rozdział polskiego show biznesu. To, że para rozstała się niedługo po narodzinach dziecka niestety nie jest niczym szokującym w świecie sławy, jednak wydarzenia późniejszego czasu mogą przyprawić o dreszcze.

Po oskarżeniu byłego partnera o przemoc i nagłośnieniu sprawy w mediach wokół Weroniki wytworzyły się dwa "obozy": sprzyjających jej celebrytek i tych, które twierdzą, że Rosati nie mówi prawdy.

bCHpbcTH

Głośno jest też o wojnie o alimenty między Rosati a Śmigielskim, która przybrała nieoczekiwany obrót. Wygląda na to, że aktorka będzie walczyła o całkowite usunięcie Roberta z życia małej Elizabeth:

Kwestią sporną okazało się też być nazwisko dziecka. Weronika postanowiła je zmienić, a w instagramowym poście wyjaśniła, żena nazwisko Śmigielski zgodziła się, bo była zastraszona.

bCHpbcTN

Super Express dotarł właśnie do dokumentacji, która dowodzi, że w Ameryce Weronika w dokumentacyjnej rubryce "nazwisko ojca" wpisuje: "nieznany". Dodatkowo zaznacza, że noszenie przez Elizabeth nazwiska Śmigielski byłoby dla dziecka "ciężarem".

Dokumenty te złożyła w lipcu ubiegłego roku, czyli kilka tygodni po rozstaniu z Robertem - twierdzi osoba z otoczenia Śmigielskiego.

Śmigielski po konsultacjach z prawnikami dowiedział się, że Weronika nie mogła bez jego wiedzy i zgody zmienić nazwiska córce. Dlatego też zamierza iść z tą sprawą do sądu i przywrócić dziewczynce swoje nazwisko - dowiaduje się SE.

Przypomnijmy, że mimo niechęci do jakichkolwiek powiązań córki z ojcem, Weronika walczy z nim o wysokie alimenty w sądzie:

bCHpbcTO
bCHpbcTP
bCHpbcUi
KOMENTARZE
(941)
Gość
rok temu
Nazwisko ojca dla dziecka ciężarem.. a kto wybrał dziecku ten ciężar za ojca?
Angel
rok temu
Nie chcę nikogo oceniać. Nurtuje mnie jednak pytanie - jak można ściągać alimenty od ojca, który nie istnieje?
Gość
rok temu
Nie chcę mieć z nim nic wspólnego, ale alimenty spoko!
bCHpbcUj
Gość
rok temu
Niech się pani opamieta! Córka ma ojca i nic, nawet ta wielka złość tego nie zmienią. W przyszłości może mieć pretensje.
Gość
rok temu
Przesada. Pozbawianie dziecka nazwiska ojca tylko dlatego ze sue nie mogli dogadać na poczatku
Najnowsze komentarze (941)
NN z Ameryki
7 miesięcy temu
a może ojcem jest ktoś zupełnie inny jakiś np b znany polityk a ten pan Ś zobowiązał się wziąć to na siebie - no bo mu e tam, co mu tam, ....i mu nie zależy na kontaktach z tym dzieckiem. Dziecko jest NN i ona chce dochodzić teraz kto jest tym ojcem NN? Może wtedy byłyby większe alimenty a może rzeczywiście bała się i boi tego kogoś i gra vabank?...Dobrze byłoby aby nasza noblistka z tego czegoś napisała obszerną powieść..bo ja jak piszę to jakoś bez składu i ładu ....
Rocco
rok temu
Podwiązanie jąder 1800zt w czwartek mam zabieg!!!
dsds
rok temu
Feministka porwała dziecko dla okupu ;)
gość
rok temu
Co za bezczelność. Po latach bycia rozrywką dla podstarzałych aktorów w USA, znalazła tzw. ,, jelenia" do zabezpieczenia finansowego dla dziecka, nie dając nic w zamian
gość
rok temu
NIE DZIWIE SIĘ TAKIEJ ,ŻE OJCIEC NIEZNANY.
gość
rok temu
Chce Alimenty od kogo jak Ojciec nie znany zenada
iga
rok temu
Napisalam duzo ale oczywiscie moje wypociny zostaly skasowane. Jednym slowem wypnij Pan d...pe I nie daj Pan grosza Panie doktorze I zobaczymy jaka ta Wera bedzie madra. zastanawia mnie jedynie dlaczego znany tatus I mamusia kiedy widzieli pobita I sponiewierana corunie nie reagowali. Przeciez widzieli ja niemal codziennie jak swego czasu chwalila sie Wera jaki to ma cudowny kontakt z rodzicami. Panie doktore prosze sie nie denerwowac tylko spokojnue przeczekac I zobaczy Pan jak ta Niska Pani weronika zmieknie jak zniknie mozliwosc wydojenia Pana z kasy. Spokojne prosze
gość
rok temu
Ta kobita to tragedia. powinni ja zamknac za klamstwo ze ojciec dziecka nieznany.to dlaczego od tego nieznanego ojca che kase.
bCHpbcUb
gość
rok temu
trza było poszaleć z młodym , ale Weronika lubi starych facetów, potem piszą o niej w książce i nie można powiedzieć, żeby było to coś miłego, nie wiedziała że pan doktór już ma jakieś dzieci?
gość
rok temu
Skoro ojciec nieznany to nie musi płacić alimentów.
gość
rok temu
Rosati, dno i wodorosty to dla niej nieosiągalne wyżyny. Co tam u jej byłego ?Weinsteina.
gość
rok temu
ALE BURDEL NA KOLKACH
gość
rok temu
Skoro ojciec nieznany, to,dlaczego Śmigielski ma płacić? Ona dobrze wiedziała, ze facetowi zalezy na dzieciach i w gruncie rzeczybwywiazuje sie z obowiązków względem nich. Uderzyła specjalnie tam , gdzie mogło zaboleć najbardziej. Wyrachowane. Ona chce mu dobrze dokuczyć , aby dla spokoju i nie tracenia czasu na przepychanki zaproponował wysoka pieniężna ugodę. Chytra małpa.
Anal i Ty K
rok temu
a diabli wiedzą, co ,miała napisać … żuławski, Weinstein, kolonko ?
...
Następna strona
bCHpbcUD