Trwa ładowanie...
Przejdź na

Poruszający wywiad Lewandowskiej z Lenską: "Powiedziałam mężowi, że jak mnie nie będzie, to na pewno będzie miał piękną kobietę"

133
Podziel się

"Obiecał, że zrobi dokładnie tak, jak sobie życzę" - mówi aktorka, która rok temu walczyła o życie.

Poruszający wywiad Lewandowskiej z Lenską: "Powiedziałam mężowi, że jak mnie nie będzie, to na pewno będzie miał piękną kobietę"
bCIUTYWd

Historią Alżbety Lenskiej, która rok temu przeżyła pęknięcie tętniaka i dzięki szybkiej interwencji lekarskiej została uratowana żyła cała Polska. Aktorka przed zdarzeniem wiodła szczęśliwe życie matki i żony Rafała Cieszyńskiego. Grała w teatrze i realizowała kolejne zawodowe przedsięwzięcia. W wywiadzie z Anną Lewandowską otwiera się jednak i wspomina, że jej codzienność sprzed wypadku nie była zawsze "różowa":

Ja byłam pracująca, ale jakoś chyba nie doceniająca tej pracy i tego, co wokół mnie się działo. Porównywałam się z innymi, frustrowałam. Praca aktora to trudna praca: na castingach często ci mówią, że nie jesteś taki, jaki powinieneś być. Ja to brałam do siebie, przejmowałam się, a nie powinnam - mówi.

bCIUTYWf

Codzienność była przeze mnie niedoceniana. Bardzo chciałam być taką perfekcyjną Panią we wszystkim: gotować zdrowe rzeczy, perfekcyjnie wychowywać dzieci, chciałam być idealną żoną: ładną, która musi mieć czas na randkę. To było męczące. Nawet jak było fajnie, to nie poświęcałam czasu, żeby się tym cieszyć. I wreszcie rok temu mną potrząsnęło. Ja to traktuję jak prezent, bo dzięki temu ocknęłam się.

Lenska wyznaje, że czas po otarciu się o śmierć był najlepszym w jej życiu:

Cieszyłam się, że schudłam. Szukałam w tym wszystkich fajnych, pozytywnych rzeczy. Przyjaciele byli ze mną, dookoła wielu ludzi i wsparcie - bardzo to było budujące. To może brzmieć dziwnie, ale to był najlepszy czas w moim życiu, najlepsze wakacje. Jak wróciłam ze szpitala, świeciło słońce, było przepięknie.

Wzruszają też słowa aktorki o tym, jakie rozmowy prowadziła z mężem, gdy znajdowała się w szpitalu:

bCIUTYWl

(...) Jak mnie nie będzie, to on ma się nie martwić, na pewno będzie miał piękną kobietę i dobre życie. Poprosiłam go też - bo on jest introwertyk - żeby się bardziej otworzył, zapraszał ludzi do domu, na obiady, przyjmował gości, bo dzieci kochają otwarty dom. On tak siedział, słuchał i w całej abstrakcji tej sytuacji zaczął się śmiać. Po czym obiecał, że zrobi dokładnie tak, jak sobie życzę.

bCIUTYWm
bCIUTYWG
KOMENTARZE
(133)
Gość
rok temu
Bo takie kochane są kobiety
Ewa
rok temu
No właśnie. Na co dzień marnujemy czas, a później jest już d**a.
Gość
rok temu
Pozytywnie ludzie
bCIUTYWH
Gość
rok temu
Życie nie polega na byciu idealnym...
gość
rok temu
Niezły clickbait - tak napisane, jakby te słowa wypowiedziała Lewandowska
Najnowsze komentarze (133)
Gość
rok temu
Fatalnie w tych jasnych włosach
Gość
rok temu
Kochana !!!
Gość
rok temu
Cieszę się, że wszystko dobrze się ułożyło...ALE na litość boską, ile można drążyć temat?! Tak, wiem czysty pieniądz wpada do kieszeni, ale i tak nie potrafię zrozumieć jak można tak sprzedawać swoją prywatność...
bbb
rok temu
bryzdkie b****o
Gość
rok temu
Super para... w tym całym "światku showbeznesiwym" trwają ze sobą. Gratulacje!
gość
rok temu
to jest osoba które w 100% docenia życie i cieszy się nim
gość
rok temu
Zdrowia,zdrowia I powrotu do czarnych wlosow.
Gość
rok temu
Jak czytam takie kiedy mnie zabraknie ...to ma łzy w oczach🤗
bCIUTYWz
gość
rok temu
On jest taki piękny, że nie ma innej opcji musi też mieć piękną kobietę.
gość
rok temu
Jak ja tych ludzi niecierpię jak oni mnie denerwują, kurde!
gość
rok temu
Obrzydliwi ludzie. nie ważne jaka ta kobieta bylaby dla dzieci ważne aby byla ładna, dno.
Gość
rok temu
Ciągłe "wożenie się" tej pani na chorobie jest już niesmaczne.
Bolo
rok temu
Bo tak w zyciu jest,ze musi sie wydarzyc cos "zazwyczaj" złego co pokarze nam co jest naprawde wazne w zyciu,co nas tak naprawde cieszy.Gdy tak pedzimy nie mamy czasu zeby dostrzec piekna tego najblizeszego pieknego otaczajacego nas swiata
gość
rok temu
Ten blond to porażka
...
Następna strona
bCIUTYXb