Czwartek 09.05.2019 09:15

Kolejne "muzy" Maciej Zienia zwiedzają "wystawę" jego nowej kolekcji: Herbuś, Ostaszewska i... była dziewczyna Jacka Borkowskiego (ZDJĘCIA)

Edyta Herbuś Maja Ostaszewska Paulina Koziejowska Maciej Zień

Kolejne "muzy" Maciej Zienia zwiedzają "wystawę" jego nowej kolekcji: Herbuś, Ostaszewska i... była dziewczyna Jacka Borkowskiego (ZDJĘCIA)Fot. ONSCztery lata temu wydawało się, że kariera Macieja Zienia runęła w gruzach. Projektant został oskarżony przez swojego wspólnika o próbę kradzieży kilkudziesięciu tysięcy złotych i wynoszenie z butiku marki przy ulicy Mokotowskiej wartych kolejne tysiące kreacji.

PRZYPOMNIJMY: To KONIEC KARIERY Macieja Zienia?! "Wyniósł towar wart KILKADZIESIĄT TYSIĘCY ZŁOTYCH!"

Zień zrobił wtedy to, co większość gwiazd z poważnymi problemami wizerunkowymi: wyjechał za granicę i przeczekał największą medialną wrzawę, co jakiś czas podejmując próbę obrony swojego honoru.


Wygląda na to, że ten sprytny zabieg się udał i projektant od pewnego czasu powoli wraca na polskie salony. Zaczął z przytupem, angażując do pokazu Katarzynę Warnke, która wystapiła na nim "ubrana" jedynie w rzucane z projektora wizualizacje.

ZOBACZ: Katarzyna Warnke WYSTĄPIŁA NAGO na pokazie Zienia! "Było to WYZWALAJĄCE DOŚWIADCZENIE"

Najnowszą kolekcję Zień promuje w jeszcze dziwniejszy sposób. Zamiast organizować tradycyjny pokaz, designer wszedł we współpracę z dyrekcją Łazienek Królewskich i w Pałacu na Wodzie zorganizował wystawę swoich kreacji.

ZOBACZ: Garstka celebrytów na pokazie Macieja Zienia: Jessica Mercedes, Natasza Urbańska, Sykut w berecie (ZDJĘCIA)

Okazuje się, że dwa eventy jednego dnia nie wystarczyły mu na dostateczne wyprowanie tego przedsięwzięcia, bo w środę Maciej zaprosił do Łazienek kolejne zaprzyjaźnione celebrytki. Tym razem pojawiły się tylko trzy znane osoby: elegancka Maja Ostaszewska z kwiatami, poważna Edyta Herbuś w czerni, a także... Paulina Koziejowska, najbardziej znana ze swojego krótkiego romansu z Jackiem Borkowskim.

Zobaczcie, jak zaprezentowały się "trzy muzy" Macieja Zienia. Wybierzecie sie do Łazienek, aby na własne oczy obejrzeć jego najnowsze dzieła?

Fot. ONSFot. ONSFot. ONS
Fot. ONS
Fot. ONSFot. ONS
Fot. ONS
Fot. ONSFot. ONS
Fot. ONS
Fot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (41)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 41
Odpowiedz
52 3
zgłoś
Gość 09.05.2019 10:26
Ta ex Borkowskiego z lozka do lozka przeskoczyla, do bylego. A wczesniej selfie w lozku razem z Borkowskim. Co za czasy..
Odpowiedz
17 1
zgłoś
gość 09.05.2019 10:26
a w tej Warszawie tak ciepło? :|
Odpowiedz
14 2
zgłoś
Gość 09.05.2019 10:27
A co to za muzy? Xd
Odpowiedz
5 3
zgłoś
Gośćgoha 09.05.2019 10:27
A co tam u megan i harrego?
Odpowiedz
38 5
zgłoś
Gość 09.05.2019 10:28
Tylko Herbuś spoko. Sympatyczna jest
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 41