Środa 08.05.2019 16:00

Borys Szyc chwali się zaproszeniem... na widownię programu Grahama Nortona (FOTO)

Borys Szyc Will Smith Graham Norton Kevin Hart

Borys Szyc chwali się zaproszeniem... na widownię programu Grahama Nortona (FOTO)

Można powiedzieć, że ostatnie lata w życiu Borysa Szyca przełomowe. Po tym, jak aktor podjął walkę z alkoholizmem i zdecydował się na abstynencję, gwiazdorowi udało się poukładać swoje życie osobiste i zawodowe, dzięki czemu znów może liczyć na ciekawe angaże w projektach u uznanych reżyserów. Na współpracę z Szycem zdecydował się Paweł Pawlikowski, obsadzając 40-latka w swoim obrazie Zimna Wojna, który okazał się gigantycznym sukcesem na skalę światową i ugruntował pozycję aktora w branży.

Szyc optymistycznie o szansach "Zimnej Wojny": "Serce mówi mi, że wrócimy z trzema Oscarami"

Choć filmowi nie udało się zdobyć żadnego z trzech Oscarów, do których był nominowany, dzieło Pawlikowskiego podbiło serca milionów kinomanów na całym świecie, w tym wielu zachodnich gwiazd. Wygląda na to, że, podobnie jak w przypadku partnerki z ekranu Szyca, Joanny Kulig, międzynarodowa kariera Borysa w końcu nabiera wiatru w żagle. W instagramowym poście opublikowanym w środę aktor wyjawił, że został zaproszony na widownię przez Grahama Nortona do jego osławionego programu, Graham Norton Show. Podobnie jak w przypadku lutowej gali oscarowej, Borys znów będzie miał okazję zrobić sesję zdjęciową ze sławnymi kolegami i koleżankami z branży, którą niewątpliwie nie omieszka wykorzystać. Filmowy Lech Kaczmarek z Zimnej Wojny będzie miał okazję zobaczyć na żywo takie gwiazdy wielkiego formatu jak Will Smith, księżniczka Dżasmina z nowego Aladyna, Naomi Scott, komik Kevin Hart czy laureatka Oscara za rolę w Służących, Octavia Spencer.

Ale niesamowita historia... Znacie show Grahama Nortona? - napisał aktor pod swoim zdjęciem, na którym trzyma bilet samolotowy do Londynu. Na jego kanapie siedziały największe gwiazdy tego świata!! Zostałem zaproszony i lecę do Londynu na nagranie jednego z odcinków, które w Polsce można oglądać na kanale BBC Lifestyle! Tym razem na legendarnej czerwonej kanapie usiądzie Will Smith, Naomi Scott, Kevin Hart i Octavia Spencer, a ja to wszystko dla Was zrelacjonuję. Jeśli oglądaliście ze mną Oskary, to teraz zobaczycie coś równie niesamowitego... jakieś pytania do Willa Smitha? Obserwujcie mnie jutro w godzinach popołudniowych, bo będzie się działo!

Pod postem natychmiast pojawiła się lawina komentarzy, w których fani gratulowali Szycowi wyjątkowego zaszczytu.

"Brawo! Nie mogę się doczekać. Jesteś wielki", "Uwielbiam Grahama! Będę oglądać", "To dopiero uznanie. No no no, gratuluję!" - pisali internauci.

Odcinek będzie można obejrzeć na kanale BBC Lifestyle. Myślicie, że pewnego dnia Borys będzie miał okazję zasiąść na kanapie jako gwiazda programu?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (151)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 151
Odpowiedz
69 37
zgłoś
Gość 08.05.2019 16:24
Gratki:)
Odpowiedz
10 20
zgłoś
Gość 08.05.2019 16:25
Nie zazdroszczę.
Odpowiedz
19 8
zgłoś
Gość 08.05.2019 16:25
Tylko się cieszyć 🙃
Odpowiedz
257 11
zgłoś
gość 08.05.2019 16:26
jaki click baitowy tytuł :D
Odpowiedz
211 27
zgłoś
gość 08.05.2019 16:26
Jutro zdaję prawko, trzymajcie kciuki i uważajcie tam w Krakowie :D
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 151