Środa 08.05.2019 16:45

Jessica Mercedes i Maffashion łączą siły w nowej kampanii reklamowej. Wybaczyły sobie "kradzież fryzury"? (FOTO)

Jessica Mercedes Maffashion

Jessica Mercedes i Maffashion łączą siły w nowej kampanii reklamowej. Wybaczyły sobie "kradzież fryzury"? (FOTO)O wzajemnej niechęci dwóch czołowych blogerek polskiego show biznesu spekuluje się w kuluarach już od ponad ośmiu lat. Jessica Mercedes i Maffashion swego czasu prowadziły nawet wspólny program w Eska TV, nie bały się także występować obok siebie na warszawskich ściankach. Z czasem jednak ich relacje uległy znacznemu pogorszeniu, głównie ze względu na fakt, że Jessica nadal jest największą konkurencją dla Julii w polskiej blogosferze modowej. 31-latka mimo świetnych wyników finansowych nieustannie czuje oddech konkurentki na karku, co zdaniem tabloidów ma ją doprowadzać na skraj histerii.

Zobacz: Maff i Jess nadal się nie znoszą? "Julia dostaje 100 TYSIĘCY ZA ZDJĘCIE, a i tak jest zazdrosna. WPADA W HISTERIĘ"

Wygląda jednak na to, że popularnym influencerkom udało się już zakopać topór wojenny. Blogerki wystąpiły wspólnie w nowej kampanii reklamowej ZalandoBeauty.

Na większości zdjęć celebrytki występują w pojedynkę, wydymając ustka i rzucając mętne spojrzenia w stronę kamery. Tylko jedna fotografia przedstawia dziewczyny stojące ramię w ramię, na próżno niestety szukać uśmiechów czy jakichkolwiek oznak entuzjazmu. Na szczęście stylista włosów zadbał o różne fryzury dla modelek, oszczędzając tym samym Maffashion sporo nerwów.

Przypomnijmy: Maffashion żali się, że... Jessica Mercedes ukradła jej pomysł na fryzurę!

Myślicie, że faktycznie udało im się dogadać?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (135)

Odpowiedz
12 1
zgłoś
Gość 08.05.2019 17:19
Maff wygląda jak po poważnym wypadku. Zajęcza warga i spłaszczony nos 😐 jak Kate Piper trochę.
Odpowiedz
6 2
zgłoś
Gość 08.05.2019 17:20
Te firmy to chyba chcą przez takie akcje reklamowe zrazić klientów a nie zyskać. Ja już nie korzystam wolałabym widzieć dzieciaki z domów dziecka a nie jskieś pooperowane paszczury.
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 08.05.2019 17:20
a ktoś w ogóle o nich pamięta??
Odpowiedz
4 1
zgłoś
Gość 08.05.2019 17:21
Natalia siwiec tak meczy tego bachora mie lans na dziecko jak można takie małe dziecko do helikoptera wsadzać przecież uszy wysadzi
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 08.05.2019 17:22
dwa paszury
Ładowanie komentarzy…