Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kazimierz Marcinkiewicz ZAPOWIADA POZEW przeciwko Isabel! "Sprokurowała wypadek, do czego przyznała mi się w szpitalu"

1382
Podziel się

"Kaz" twierdzi, że jego była żona trzy lata temu pojechała na Majorkę i samodzielnie prowadziła samochód. "Wynajmujący auto nie potwierdził, że miała rękę na temblaku".

Kazimierz Marcinkiewicz ZAPOWIADA POZEW przeciwko Isabel! "Sprokurowała wypadek, do czego przyznała mi się w szpitalu"
bCGcoIlh

Małżeńswo Kazimierza Marcinkiewicza i Izabeli Olchowicz skończyło się w 2018 roku po kilku burzliwych rozprawach sądowych. Byli kochankowie nie mogli porozumieć się co do wysokości alimentów, a ostatecznie stanęło na czterech tysiącach złotych miesięcznie. Poetka od tamtego czasu nieprzerwanie informuje w mediach społecznościowych o tym, że były mąż nie wywiązuje się z zobowiązań finansowych wobec z niej, w związku z czym odwiedziła już nawet prokuraturę.

Nieodłącznym atrybutem Olchowicz jest orteza za ramieniu, które ucierpiało w wyniku wypadku odniesionego przez celebrytkę w 2014 roku. Isabel winą za uraz obarczyła Marcinkiewicza, twierdząc, że do kolizji doszło przez to, że jechała zdenerwowała na spotkanie z nim. Kontuzja miała uniemożliwić jej podjęcia pracy, czym argumentowała w sądzie wniosek o wysokie alimenty. Były premier w poście na Facebooku postanowił odnieść się do tamtych wydarzeń i przedstawił ich odmienną wersję.

bCGcoIlj

Pani Stalkerka miała wypadek w grudniu 2014 roku, nie spiesząc się na spotkanie ze mną, tylko przeciwnie, jechała prawie pustymi Al. Jerozolimskimi w stronę Pruszkowa, nie do centrum, gdzie na nią czekałem. Jak zeznał kierowca jadący za nią, jechała najwyżej 50 km/h i sama wjechała w barierki. Sprokurowała ten wypadek do czego przyznała się mi w szpitalu i na co są także inne dowody. W tym czasie nie żyłem już z nią od 2 lat.

W dalszej cześci postu polityk odniósł się do słów byłej żony, zdaniem której uraz ramienia przeszkadza jej nawet w najprostszych czynnościach, takich jak rozebranie się. Zasugerował, że Izabela wcale nie potrzebuje ortezy, a przynajmniej jest w stanie sama prowadzić samochód.

bCGcoIlp

Pani Stalkerka mająca problemy z codziennym życiem, przebieraniem, a nawet spaniem, we wrześniu 2016 roku poleciała do Barcelony, tam na swoje prawo jazdy wynajęła samochód z automatyczną skrzynią biegów i pojechała na Majorkę. Tam miała stłuczkę, za którą nie zapłaciła. Jako że podała zły adres, windykator trafił do mnie. Nie potwierdził, by wynajmująca samochód miała widoczną rękę na temblaku i to w sposób, który właściwie uniemożliwiałby jazdę. Wynajmując samochód, nie wskazała też innego kierowcy -czytamy.

Na koniec były premier stwierdził, że oferował Izie rozwiązanie sporu o finanse, ale ta z niego nie skorzystała. Zapowiedział też złożenie pozwu.

Pani Stalkerka w lutym tego roku otrzymała od kancelarii prawnej propozycje wykupu mojego długu, najpierw za 80, a pózniej 90 tys. zł. Propozycję odrzuciła i zalała mnie hejtem oraz kłamliwymi donosami na mnie do wszystkich możliwych instytucji.

Wiem już, że stalker się sam nie zatrzyma. Składam więc pozew.

bCGcoIlq

Zaskoczeni?

bCGcoIlr
bCGcoIlK
KOMENTARZE
(1382)
Gość
rok temu
Ona kłamie z ta ręka
Gość
rok temu
Nic tylko popcorn szykować, się akcja rozwija!
gość
rok temu
Niestety ale myśli się głową a nie główką...za głupotę się płaci
bCGcoIlL
Gość
rok temu
Ale czad!
gościowka
rok temu
Kazik miej jaja
Najnowsze komentarze (1382)
Wiki
rok temu
Ja tylko nie rozumiem, dlaczego za jej nieostrożną jazdę on ma płacić. Gdyby on prowadził to jeszcze (choć z trudem) mogłabym zrozumieć.
tomasinom
rok temu
dobrze że dzieci z tego nie było, bo by były zaprzeczeniem mądrości a i alimenty Kaź by musiał płacić
nnw
rok temu
Kaziu z dawnych lat został z ciebie tylko dziad.
ortopeda
rok temu
raz prawa, raz lewa a raz głowa na temblaku - do prawdy ciężko dojść
gość
rok temu
i po co ci to było? taką badziew brać! żonę szanuj ją olej
rick
rok temu
Kaziu ! Osiągnij nirvanę czyli po prostu żadnej baby nie wpuszczaj do domu. Chcesz się zabawić idź do lupanaru !
Gosia
rok temu
Wcale mi tego Pana nie żal. Najpierw zostawił zonę i dzieci, a potem płacze, że go młoda naciąga na kasę. Za jej lata bycia z nim i jej młodość musi zapłacić. Co innego jej sposób zdobycia od niego pieniędzy, ale cóż mam to co sobie wziął...
kuna
rok temu
Ale komedia z dwoma.......
bCGcoIlD
gość
rok temu
Ależ jesteście żałośni ! Będzie składał jeszcze tak kilka miesięcy ,żeby o nich mówiono ?
gość
rok temu
Ależ jesteście żałośni ! Będzie składał jeszcze tak kilka miesięcy ,żeby o nich mówiono ?
gość
rok temu
Chciał młodą żonę to ma problem, poszła na kasę a nie na niego
szczyt wszyst...
rok temu
Zmarnował dziewczynie życie i jeszcze głupiego udaje.
jojo
rok temu
Wedlug mnie ,ta kobieta ma ogromne problemy psychiczne .Gdyby nie ex to nikt by Niewiedział o jej istnieniu.Kobieta ma parcie na szklo .|Chce zaistnieć ale niestety nic z tego jej nie wychodzi .Tylko sie jeszcze więcej pogrąża .
gość
rok temu
Trzeba było zostać przy żonie i dzieciach, a nie szukać szczęścia byle gdzie
...
Następna strona
bCGcoImf