Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kazimierz Marcinkiewicz ZAPOWIADA POZEW przeciwko Isabel! "Sprokurowała wypadek, do czego przyznała mi się w szpitalu"

1382
Podziel się

"Kaz" twierdzi, że jego była żona trzy lata temu pojechała na Majorkę i samodzielnie prowadziła samochód. "Wynajmujący auto nie potwierdził, że miała rękę na temblaku".

Kazimierz Marcinkiewicz ZAPOWIADA POZEW przeciwko Isabel! "Sprokurowała wypadek, do czego przyznała mi się w szpitalu"
bEguhwGJ

Małżeńswo Kazimierza Marcinkiewicza i Izabeli Olchowicz skończyło się w 2018 roku po kilku burzliwych rozprawach sądowych. Byli kochankowie nie mogli porozumieć się co do wysokości alimentów, a ostatecznie stanęło na czterech tysiącach złotych miesięcznie. Poetka od tamtego czasu nieprzerwanie informuje w mediach społecznościowych o tym, że były mąż nie wywiązuje się z zobowiązań finansowych wobec z niej, w związku z czym odwiedziła już nawet prokuraturę.

Nieodłącznym atrybutem Olchowicz jest orteza za ramieniu, które ucierpiało w wyniku wypadku odniesionego przez celebrytkę w 2014 roku. Isabel winą za uraz obarczyła Marcinkiewicza, twierdząc, że do kolizji doszło przez to, że jechała zdenerwowała na spotkanie z nim. Kontuzja miała uniemożliwić jej podjęcia pracy, czym argumentowała w sądzie wniosek o wysokie alimenty. Były premier w poście na Facebooku postanowił odnieść się do tamtych wydarzeń i przedstawił ich odmienną wersję.

bEguhwGL

Pani Stalkerka miała wypadek w grudniu 2014 roku, nie spiesząc się na spotkanie ze mną, tylko przeciwnie, jechała prawie pustymi Al. Jerozolimskimi w stronę Pruszkowa, nie do centrum, gdzie na nią czekałem. Jak zeznał kierowca jadący za nią, jechała najwyżej 50 km/h i sama wjechała w barierki. Sprokurowała ten wypadek do czego przyznała się mi w szpitalu i na co są także inne dowody. W tym czasie nie żyłem już z nią od 2 lat.

W dalszej cześci postu polityk odniósł się do słów byłej żony, zdaniem której uraz ramienia przeszkadza jej nawet w najprostszych czynnościach, takich jak rozebranie się. Zasugerował, że Izabela wcale nie potrzebuje ortezy, a przynajmniej jest w stanie sama prowadzić samochód.

bEguhwGR

Pani Stalkerka mająca problemy z codziennym życiem, przebieraniem, a nawet spaniem, we wrześniu 2016 roku poleciała do Barcelony, tam na swoje prawo jazdy wynajęła samochód z automatyczną skrzynią biegów i pojechała na Majorkę. Tam miała stłuczkę, za którą nie zapłaciła. Jako że podała zły adres, windykator trafił do mnie. Nie potwierdził, by wynajmująca samochód miała widoczną rękę na temblaku i to w sposób, który właściwie uniemożliwiałby jazdę. Wynajmując samochód, nie wskazała też innego kierowcy -czytamy.

Na koniec były premier stwierdził, że oferował Izie rozwiązanie sporu o finanse, ale ta z niego nie skorzystała. Zapowiedział też złożenie pozwu.

Pani Stalkerka w lutym tego roku otrzymała od kancelarii prawnej propozycje wykupu mojego długu, najpierw za 80, a pózniej 90 tys. zł. Propozycję odrzuciła i zalała mnie hejtem oraz kłamliwymi donosami na mnie do wszystkich możliwych instytucji.

Wiem już, że stalker się sam nie zatrzyma. Składam więc pozew.

bEguhwGS

Zaskoczeni?

bEguhwGT
bEguhwHm
KOMENTARZE
(1382)
Gość
2 lata temu
Ona kłamie z ta ręka
Gość
2 lata temu
Nic tylko popcorn szykować, się akcja rozwija!
gość
2 lata temu
Niestety ale myśli się głową a nie główką...za głupotę się płaci
bEguhwHn
Gość
2 lata temu
Ale czad!
gościowka
2 lata temu
Kazik miej jaja
Najnowsze komentarze (1382)
Wiki
2 lata temu
Ja tylko nie rozumiem, dlaczego za jej nieostrożną jazdę on ma płacić. Gdyby on prowadził to jeszcze (choć z trudem) mogłabym zrozumieć.
tomasinom
2 lata temu
dobrze że dzieci z tego nie było, bo by były zaprzeczeniem mądrości a i alimenty Kaź by musiał płacić
nnw
2 lata temu
Kaziu z dawnych lat został z ciebie tylko dziad.
ortopeda
2 lata temu
raz prawa, raz lewa a raz głowa na temblaku - do prawdy ciężko dojść
gość
2 lata temu
i po co ci to było? taką badziew brać! żonę szanuj ją olej
rick
2 lata temu
Kaziu ! Osiągnij nirvanę czyli po prostu żadnej baby nie wpuszczaj do domu. Chcesz się zabawić idź do lupanaru !
Gosia
2 lata temu
Wcale mi tego Pana nie żal. Najpierw zostawił zonę i dzieci, a potem płacze, że go młoda naciąga na kasę. Za jej lata bycia z nim i jej młodość musi zapłacić. Co innego jej sposób zdobycia od niego pieniędzy, ale cóż mam to co sobie wziął...
kuna
2 lata temu
Ale komedia z dwoma.......
bEguhwHf
gość
2 lata temu
Ależ jesteście żałośni ! Będzie składał jeszcze tak kilka miesięcy ,żeby o nich mówiono ?
gość
2 lata temu
Ależ jesteście żałośni ! Będzie składał jeszcze tak kilka miesięcy ,żeby o nich mówiono ?
gość
2 lata temu
Chciał młodą żonę to ma problem, poszła na kasę a nie na niego
szczyt wszyst...
2 lata temu
Zmarnował dziewczynie życie i jeszcze głupiego udaje.
jojo
2 lata temu
Wedlug mnie ,ta kobieta ma ogromne problemy psychiczne .Gdyby nie ex to nikt by Niewiedział o jej istnieniu.Kobieta ma parcie na szklo .|Chce zaistnieć ale niestety nic z tego jej nie wychodzi .Tylko sie jeszcze więcej pogrąża .
gość
2 lata temu
Trzeba było zostać przy żonie i dzieciach, a nie szukać szczęścia byle gdzie
...
Następna strona
bEguhwHH