Trwa ładowanie...
Przejdź na

Isabel odpowiada "Kazowi": "Jaką trzeba mieć w sobie nienawiść do byłej (niepełnosprawnej) żony, aby tak się zachowywać?"

1002
Podziel się

Zdenerwowana była żona polityka zapowiada, że w odpowiedzi na jego pozew sama też wkroczy na drogę prawną.

Isabel odpowiada "Kazowi": "Jaką trzeba mieć w sobie nienawiść do byłej (niepełnosprawnej) żony, aby tak się zachowywać?"
bErlloZN

Kazimierz Marcinkiewczi i Izabela Olchowicz rozwodzili się przez kilka lat, ale nawet prawomocny wyrok sądu i ustalenie wysokości alimentów, do czego doszło w zeszłym roku, nie zakończył ich medialnego sporu. Atakuje głównie Isabel, która z oskarżeń pod adresem byłego męża uczyniła właściwie jedyny aspekt swojej działalności w mediach społecznościowych. Nazywany przez nią "dłużnikiem alimentacyjnym" były premier wypowiada się o byłej żonie sporadycznie, nazywając ją "stalkerką".

Najwyraźniej po ostatnich groźbach Izy i jej wizycie w prokuraturze cierpliwość polityka się skończyła. Marcinkiewicz opublikował na Facebooku post, w którym atakuje Olchowicz, sugerując, że wcale nie potrzebuje ona ortezy do codziennego funkcjonowania, a wypadek, w którym ucierpiało jej ramię, "sprokurowała sama".

bErlloZP

Jak można było się spodziewać, Isabel odpowiedziała błyskawicznie. Co ciekawe, wnosząc po wpisie na Facebooku, najbardziej zabolało ją ponowne określenie przez Marcinkiewicza mianem "stalkerki".

To przechodzi wszelkie granice. Prosiłam, aby Marcinkiewicz bezprawnie nie używał określenia "stalkerka" w odniesieniu do mojej osoby. Zrobił to po raz kolejny dziś i w związku z tym jestem zmuszona podjąć kroki prawne, tzn. złożyć pozew o naruszenie dóbr osobistych oraz pomówienie. Będę domagać się publicznych przeprosin od Kazimierza Marcinkiewicza - dłużnika alimentacyjnego. Nie pozwolę sobie, aby ktokolwiek bezpodstawnie i publicznie mnie obrażał - zaczęła emocjonalny wpis.

Celebrytka doniesienia o tym, że "sprokurowała wypadek" nazwała "pseudofaktami", które, jej zdaniem, zostały zweryfikowane podczas rozpraw sądowych.

bErlloZV

Dłużnik alimentacyjny (na kwotę ponad 100 tys.) nadal chce dyskutować z DECYZJĄ SĄDU. Dłużnik przywołuje stare wydarzenia, mijając się z prawdą, insynuuje, naraża swoimi poczynaniami na nieprzyjemności. Dlaczego to wszystko? Dlaczego nadal manipuluje opinią publiczną, straszy pozwem (trzeba mieć podstawy prawne, aby być w ogóle takowy złożyć)? Bo pętla wolno się zaciska? Bo wie, że będzie musiał już wkrótce ponieść odpowiedzialność za swoje kłamstwa oraz uchylanie się od płacenia alimentów? - stawia retoryczne pytania.

Na koniec Isabel uderzyła w byłego męża:

Jaką trzeba mieć w sobie nienawiść do byłej (niepełnosprawnej) żony, jak duży brak szacunku do niej, aby tak się zachowywać?

bErlloZW

Myślicie, że ta medialna telenowela się kiedyś skończy?

bErlloZX
bErllpaq
KOMENTARZE
(1002)
Monia
2 lata temu
On zle zrobił, ale kurde ta kobieta jakoś mnie nie przekonuje.
Gość
2 lata temu
Czy to się kiedyś skończy?
Gość
2 lata temu
Tak długo nosi ten stelaż i nie pomyśli o tym aby pójść na rehalibitacje?
bErllpar
gość
2 lata temu
Iza!! Umyj włosy!! I oddaj fryzjera do sądu!!!
Gość
2 lata temu
I kto to mówi ? Ex kochanka którą nikt nie ciągnął do ołtarza za takiego mężczyzne hipokryzja wycieka z ust
Najnowsze komentarze (1002)
gość
2 lata temu
Cześć, umówię się z Facetem na dyskretne i niejawne randki. Mam 23 latek jestem po rozwodzie i nie oczekuje mężczyzny na stałe. Zapraszam do kontaktu przez ten serwis : czatkobiet.pl/xsanderkax
oscar
2 lata temu
Wreszcie coś dla Polaków! Chyba czas na coś nowego, a nie potyczki dotychczasowych partii. Fair Play ma konkretny plan działań, które mają porpawić sytuację Polaków... zobaczymy
Wrocl
2 lata temu
Gdyby faktycznie doszło do likwidacji PIT i CIT tak jak to obiecują ludzie od FairPlay to byłbym szczęśliwy!
evil
2 lata temu
W końcu interesy Polaków mają być przedstawiane w Unii! Gwiazdowski proponuje zmiany w pracy polskich posłów w UE. To jest to!
Lisek
2 lata temu
Słyszeliście o "Karcie Polskich Spraw""? To inicjatywa ugrupowania FairPlay, która umożliwi stworzenie nam wspólnego głosu w UE. Wreszcie przestaniemy wyciągać nasze wewnętrzne spory przed innymi krajami. Poozdro dla FairPlay!"
Szymon
2 lata temu
Robert Gwiazdowski chce przywrócić wiarygodny i stabilny system emerytalny. Po tym wszystkim co było to już chyba nie może być gorzej. Może głosujmy na coś nowego?
dziad
2 lata temu
Cała władza nie powinna byc skupiona w stolicy. #Fairplay proponuje zwiększenie roli samorządów terytorialny. Ciekawe :)
naiwny
2 lata temu
Konrad Rytel i Patryk Wild w ruchu FairPlay Gwiazdowskiego. Mocne nazwiska.
bErllpaj
git
2 lata temu
Każdy uprawniony obywatel otrzyma emeryturę obywatelską w wysokości minimum socjalnego. WOW!
gość
2 lata temu
Kobieto, co Ty wypisujesz, co Ty masz naprawdę chore, czy na pewno rękę???!!!!
gość
2 lata temu
ON MA PŁACIĆ ALIMENTY!!! TAKI JEST WYROK SĄDU! Izabel nie przestawaj jączyć dopóki nie zapłąci!!!!
gość
2 lata temu
NIe znoszę tego typu kobiet. Niech sie wezmie do pracy i ogarnie swoja rzeczywistosc. Ileż można? czas na nowy rozdział w zyciu a nie naciaganie i pitolenie o tym samym!
Bauer
2 lata temu
do roboty trutniu
Rychu
2 lata temu
Ta kobieta wzbudza szczerą pogardę
...
Następna strona
bErllpaL