Trwa ładowanie...
Przejdź na

Isabel odpowiada "Kazowi": "Jaką trzeba mieć w sobie nienawiść do byłej (niepełnosprawnej) żony, aby tak się zachowywać?"

1002
Podziel się

Zdenerwowana była żona polityka zapowiada, że w odpowiedzi na jego pozew sama też wkroczy na drogę prawną.

Isabel odpowiada "Kazowi": "Jaką trzeba mieć w sobie nienawiść do byłej (niepełnosprawnej) żony, aby tak się zachowywać?"
bCGVUtAl

Kazimierz Marcinkiewczi i Izabela Olchowicz rozwodzili się przez kilka lat, ale nawet prawomocny wyrok sądu i ustalenie wysokości alimentów, do czego doszło w zeszłym roku, nie zakończył ich medialnego sporu. Atakuje głównie Isabel, która z oskarżeń pod adresem byłego męża uczyniła właściwie jedyny aspekt swojej działalności w mediach społecznościowych. Nazywany przez nią "dłużnikiem alimentacyjnym" były premier wypowiada się o byłej żonie sporadycznie, nazywając ją "stalkerką".

Najwyraźniej po ostatnich groźbach Izy i jej wizycie w prokuraturze cierpliwość polityka się skończyła. Marcinkiewicz opublikował na Facebooku post, w którym atakuje Olchowicz, sugerując, że wcale nie potrzebuje ona ortezy do codziennego funkcjonowania, a wypadek, w którym ucierpiało jej ramię, "sprokurowała sama".

bCGVUtAn

Jak można było się spodziewać, Isabel odpowiedziała błyskawicznie. Co ciekawe, wnosząc po wpisie na Facebooku, najbardziej zabolało ją ponowne określenie przez Marcinkiewicza mianem "stalkerki".

To przechodzi wszelkie granice. Prosiłam, aby Marcinkiewicz bezprawnie nie używał określenia "stalkerka" w odniesieniu do mojej osoby. Zrobił to po raz kolejny dziś i w związku z tym jestem zmuszona podjąć kroki prawne, tzn. złożyć pozew o naruszenie dóbr osobistych oraz pomówienie. Będę domagać się publicznych przeprosin od Kazimierza Marcinkiewicza - dłużnika alimentacyjnego. Nie pozwolę sobie, aby ktokolwiek bezpodstawnie i publicznie mnie obrażał - zaczęła emocjonalny wpis.

Celebrytka doniesienia o tym, że "sprokurowała wypadek" nazwała "pseudofaktami", które, jej zdaniem, zostały zweryfikowane podczas rozpraw sądowych.

bCGVUtAt

Dłużnik alimentacyjny (na kwotę ponad 100 tys.) nadal chce dyskutować z DECYZJĄ SĄDU. Dłużnik przywołuje stare wydarzenia, mijając się z prawdą, insynuuje, naraża swoimi poczynaniami na nieprzyjemności. Dlaczego to wszystko? Dlaczego nadal manipuluje opinią publiczną, straszy pozwem (trzeba mieć podstawy prawne, aby być w ogóle takowy złożyć)? Bo pętla wolno się zaciska? Bo wie, że będzie musiał już wkrótce ponieść odpowiedzialność za swoje kłamstwa oraz uchylanie się od płacenia alimentów? - stawia retoryczne pytania.

Na koniec Isabel uderzyła w byłego męża:

Jaką trzeba mieć w sobie nienawiść do byłej (niepełnosprawnej) żony, jak duży brak szacunku do niej, aby tak się zachowywać?

bCGVUtAu

Myślicie, że ta medialna telenowela się kiedyś skończy?

bCGVUtAv
bCGVUtAO
KOMENTARZE
(1002)
Monia
rok temu
On zle zrobił, ale kurde ta kobieta jakoś mnie nie przekonuje.
Gość
rok temu
Czy to się kiedyś skończy?
Gość
rok temu
Tak długo nosi ten stelaż i nie pomyśli o tym aby pójść na rehalibitacje?
bCGVUtAP
gość
rok temu
Iza!! Umyj włosy!! I oddaj fryzjera do sądu!!!
Gość
rok temu
I kto to mówi ? Ex kochanka którą nikt nie ciągnął do ołtarza za takiego mężczyzne hipokryzja wycieka z ust
Najnowsze komentarze (1002)
gość
rok temu
Cześć, umówię się z Facetem na dyskretne i niejawne randki. Mam 23 latek jestem po rozwodzie i nie oczekuje mężczyzny na stałe. Zapraszam do kontaktu przez ten serwis : czatkobiet.pl/xsanderkax
oscar
rok temu
Wreszcie coś dla Polaków! Chyba czas na coś nowego, a nie potyczki dotychczasowych partii. Fair Play ma konkretny plan działań, które mają porpawić sytuację Polaków... zobaczymy
Wrocl
rok temu
Gdyby faktycznie doszło do likwidacji PIT i CIT tak jak to obiecują ludzie od FairPlay to byłbym szczęśliwy!
evil
rok temu
W końcu interesy Polaków mają być przedstawiane w Unii! Gwiazdowski proponuje zmiany w pracy polskich posłów w UE. To jest to!
Lisek
rok temu
Słyszeliście o "Karcie Polskich Spraw""? To inicjatywa ugrupowania FairPlay, która umożliwi stworzenie nam wspólnego głosu w UE. Wreszcie przestaniemy wyciągać nasze wewnętrzne spory przed innymi krajami. Poozdro dla FairPlay!"
Szymon
rok temu
Robert Gwiazdowski chce przywrócić wiarygodny i stabilny system emerytalny. Po tym wszystkim co było to już chyba nie może być gorzej. Może głosujmy na coś nowego?
dziad
rok temu
Cała władza nie powinna byc skupiona w stolicy. #Fairplay proponuje zwiększenie roli samorządów terytorialny. Ciekawe :)
naiwny
rok temu
Konrad Rytel i Patryk Wild w ruchu FairPlay Gwiazdowskiego. Mocne nazwiska.
bCGVUtAH
git
rok temu
Każdy uprawniony obywatel otrzyma emeryturę obywatelską w wysokości minimum socjalnego. WOW!
gość
rok temu
Kobieto, co Ty wypisujesz, co Ty masz naprawdę chore, czy na pewno rękę???!!!!
gość
rok temu
ON MA PŁACIĆ ALIMENTY!!! TAKI JEST WYROK SĄDU! Izabel nie przestawaj jączyć dopóki nie zapłąci!!!!
gość
rok temu
NIe znoszę tego typu kobiet. Niech sie wezmie do pracy i ogarnie swoja rzeczywistosc. Ileż można? czas na nowy rozdział w zyciu a nie naciaganie i pitolenie o tym samym!
Bauer
rok temu
do roboty trutniu
Rychu
rok temu
Ta kobieta wzbudza szczerą pogardę
...
Następna strona
bCGVUtBj