Środa 08.05.2019 21:40

Isabel odpowiada "Kazowi": "Jaką trzeba mieć w sobie nienawiść do byłej (niepełnosprawnej) żony, aby tak się zachowywać?"

Kazimierz Marcinkiewicz Isabel Marcinkiewicz

Isabel odpowiada "Kazowi": "Jaką trzeba mieć w sobie nienawiść do byłej (niepełnosprawnej) żony, aby tak się zachowywać?"

Kazimierz Marcinkiewczi i Izabela Olchowicz rozwodzili się przez kilka lat, ale nawet prawomocny wyrok sądu i ustalenie wysokości alimentów, do czego doszło w zeszłym roku, nie zakończył ich medialnego sporu. Atakuje głównie Isabel, która z oskarżeń pod adresem byłego męża uczyniła właściwie jedyny aspekt swojej działalności w mediach społecznościowych. Nazywany przez nią "dłużnikiem alimentacyjnym" były premier wypowiada się o byłej żonie sporadycznie, nazywając ją "stalkerką".

Najwyraźniej po ostatnich groźbach Izy i jej wizycie w prokuraturze cierpliwość polityka się skończyła. Marcinkiewicz opublikował na Facebooku post, w którym atakuje Olchowicz, sugerując, że wcale nie potrzebuje ona ortezy do codziennego funkcjonowania, a wypadek, w którym ucierpiało jej ramię, "sprokurowała sama".

ZOBACZ: Kazimierz Marcinkiewicz ZAPOWIADA POZEW przeciwko Isabel! "Sprokurowała wypadek, do czego przyznała mi się w szpitalu"

Jak można było się spodziewać, Isabel odpowiedziała błyskawicznie. Co ciekawe, wnosząc po wpisie na Facebooku, najbardziej zabolało ją ponowne określenie przez Marcinkiewicza mianem "stalkerki".

To przechodzi wszelkie granice. Prosiłam, aby Marcinkiewicz bezprawnie nie używał określenia "stalkerka" w odniesieniu do mojej osoby. Zrobił to po raz kolejny dziś i w związku z tym jestem zmuszona podjąć kroki prawne, tzn. złożyć pozew o naruszenie dóbr osobistych oraz pomówienie. Będę domagać się publicznych przeprosin od Kazimierza Marcinkiewicza - dłużnika alimentacyjnego. Nie pozwolę sobie, aby ktokolwiek bezpodstawnie i publicznie mnie obrażał - zaczęła emocjonalny wpis.

Celebrytka doniesienia o tym, że "sprokurowała wypadek" nazwała "pseudofaktami", które, jej zdaniem, zostały zweryfikowane podczas rozpraw sądowych.

Dłużnik alimentacyjny (na kwotę ponad 100 tys.) nadal chce dyskutować z DECYZJĄ SĄDU. Dłużnik przywołuje stare wydarzenia, mijając się z prawdą, insynuuje, naraża swoimi poczynaniami na nieprzyjemności. Dlaczego to wszystko? Dlaczego nadal manipuluje opinią publiczną, straszy pozwem (trzeba mieć podstawy prawne, aby być w ogóle takowy złożyć)? Bo pętla wolno się zaciska? Bo wie, że będzie musiał już wkrótce ponieść odpowiedzialność za swoje kłamstwa oraz uchylanie się od płacenia alimentów? - stawia retoryczne pytania.

Na koniec Isabel uderzyła w byłego męża:

Jaką trzeba mieć w sobie nienawiść do byłej (niepełnosprawnej) żony, jak duży brak szacunku do niej, aby tak się zachowywać?

ZOBACZ: Kazimierz Marcinkiewicz wspomina atak serca: "Przed oczami przebiegało mi całe życie. Wszystkich przepraszałem za grzechy"

Myślicie, że ta medialna telenowela się kiedyś skończy?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1116)

Odpowiedz
16 3
zgłoś
Gość 08.05.2019 22:09
gość:
gość:
gość: A za co on ją ma szanować?
Z tego tytułu choćby ze jest KOBIETĄ. Po drugie kiedyś ją kochał, bylo mu z nią dobrze juz zapomniał? Po trzecie moglby sobie darować ten cyrk i zaplacic te 100 tys ktore zasądził sąd...
dokladnie
Pewnie 100 tys. wolałby wpłacić społecznie niż jej dać.
Odpowiedz
35 7
zgłoś
gość 08.05.2019 22:10
Po raz pierwszy dziś pomyślałam, że życzę mu, żeby wygrał. Już go karma dopadła za porzucenie rodziny, już dostał za swoje. Teraz pora pokazać Izie, że kilka miesięcy związku ze znaną osobą nie ustawi jej do końca życia.
Odpowiedz
19 1
zgłoś
Gość 08.05.2019 22:10
Jeszcze trochę i będzie kandydowala do parlamentu. Tam duzo takich kobiet
Odpowiedz
38 2
zgłoś
Gość 08.05.2019 22:10
Nie rozumiem obarczania go winą za wypadek w którym nie uczestniczył... I to jest niby podstawa do tego żeby jej płacić alimenty??? Bo niby z winy ex męża jest kaleką niedzielną do pracy???
Odpowiedz
16 5
zgłoś
gość 08.05.2019 22:10
Isabel połącz swoje siły z Rosatką!
Ładowanie komentarzy…