Trwa ładowanie...
Przejdź na

Reni Jusis i Tomek Makowiecki już rozwiedzeni! "Sąd zamknął wszystko na jednej rozprawie"

0
Podziel się:

Byłe małżeństwo wyjątkowo zgodnie zadecydowało o oficjalnym zakończeniu wspólnego życia. Pozostali znani rozwodnicy powinni brać z nich przykład?

Reni Jusis i Tomek Makowiecki już rozwiedzeni! "Sąd zamknął wszystko na jednej rozprawie"

Od samego początku związek Reni Jusis i Tomka Makowieckiego budził sporo kontrowersji. W momencie ślubu, który zawarli w 2008 roku w podwarszawskim Konstancinie, Reni była jedną z ważniejszych postaci polskiej sceny muzycznej, natomiast Tomek mógł pochwalić się ogromną popularnością zdobytą w Idolu i masą fanek, które dałyby się pokroić za randkę z przystojnym młodzieńcem. Media i fani co rusz wytykali im jednak dzielącą ich różnicę wieku. Reni jest bowiem o 9 lat starsza od Tomka.

Przez lata wydawało się, że muzycy świetnie się dogadują. Para doczekała się nawet dwójki pociech: Teofila i Gai, które Reni zaprzysięgła wychowywać w sposób ekologiczny. Niestety w 2016 roku do mediów zaczęły przedostawać się informacje dotyczące kryzysu w związku gwiazd. Piosenkarka miała podobno dość przypisanej jej roli kury domowej i hulaszczego stylu życia jej małżonka.

Kilkuletnie spekulacje znalazły swoje potwierdzenie na początku tego roku, kiedy poinformowaliśmy o złożeniu przez Reni pozwu rozwodowego. W środę odbyła się pierwsza i wygląda na to, że ostatnia rozprawa. Jak podaje Fakt, Łukasz Zioła, rzecznik prasowy sądu okręgowego w Gdańsku potwierdził te doniesienia.

Sąd zamknął wszystko na jednej rozprawie, na której został orzeczony rozwód - oznajmił w oświadczeniu.

Reni w pozwie żądała od Makowieckiego alimentów o wysokości 10 tysięcy złotych miesięcznie. Myślicie, że zgodził się na taką kwotę?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie